بورسیه ی توریسم در خارج از کشور

بورسیه ی توریسم در خارج از کشور
بورسیه ی توریسم در خارج از کشور، رشته ی توریسم یکی از رشته های مدرن در جامعه ی دانشگاهی می باشد که طرفداران بسیاری را نیز پیدا کرده است.

بورسیه ی توریسم در خارج از کشور

تحصیل در این رشته در دوره های مختلف در دانشگاه های برتری در دنیا پیگیری می شود. دانشجویانی که متقاضی تحصیل در این دانشگاه ها و اخذ بورسیه ی توریسم در خارج از کشور در دانشگاه های کشور ایتالیا، آمریکا و چین می باشند، ما را در ادامه ی این متن همراهی کنند.

بورسیه ی توریسم در خارج از کشور در دانشگاه های ایتالیا

اخذ بورسیه از دانشگاه های ایتالیا در دورره ی کارشناسی بستگی به معدل بالای دوره های تحصیلی قبل و کسب نمره ی بالا در آزمون  SAT و  داشتن گواهی نامه های GREوGMAT دارد.
بورسیه های دوره ی ارشد در دانشگاه های ایتالیا شامل:
بورسیه ی دانشگاه بوکونی: این بورسیه با در نظر داشتن معدل و وضع مالی دانشجو به او تعلق می گیرد و شامل کمک هزینه برای سال اول دوره ی فوق لیسانس می باشد. که عدم پرداخت شهریه نیز از حمایت های این بورسیه است. مبلغ بورسیه برای یک سال 12700 یورو در نظر گرفته شده است.
در صورتی که دانشجو در ترم های اول دارای پیشرفت تحصیلی باشد، بورسیه ی فوق به صورت خودکار برای سال دوم هم تمدید می شود.
بورسیه ی تحصیلی کشورهای در حال توسعه: به دانشجویان بین المللی متقاضی از این کشور ها در دوره ی فوق لیسانس داده می شود.
بورسیه DSU : دانشجویان می توانند برای دوره ی ارشد برای اخذ این بورسیه اقدام کنند که علاوه بر اینکه از شهریه معاف می شوند، هزینه ی غذای آن ها هم مجانی بوده و نیز 400 تا 500 یورو در ماه هم براذی هزنه های زندگی او پرداخت می شود. البته مشروط بر اینکه معدل او در دور ی قبل بالای 14 باشد.

بورسیه ی توریسم در دانشگاه های آمریکا:

بورسیه ی توریسم در دانشگاه های آمریکا به دانشجویان بین المللی نیز تعلق خواهد گرفت که دو نمونه از آن ها به دولتی و خصوص برای دانشجویان بین المللی  می باشند، را در ادامه آورده ایم.
بورسیه ی فولبرایت: بورسیه ی تحصیلی برای دوره ی تحصیلات تکمیلی در رشته ی توریسم و سایر رشته های غیر از پزشکی می باشد.
بورسیه ی تحصیلی کشورهای آسیایی: دانشجویان آسیا می توانند بعد از پذیرش از دانشگاه ها درخواست خود را برای پرداخت این بورسیه اعلام کنند.

بورسیه ی توریسم در خارج از کشور در چین:

رشته ی توریسم یکی از رشته های قوی و پر طرفدار در دانشگاه های چین می باشد که دانشجو می تواند برای تحصیل در آن ها مشمول دریافت انواع بورسیه ی توریسم در خارج از کشور در دانشگاه های جین شود.
طرح کمک هزینه ی دانشجویان بین الملل: در دوره ی دکتری و ارشد به دانشجویان ممتاز خارجی پرداخت می شود.
بورسیه ی HSK: این بورسیه برای دوره ی تحصیلات تکمیلی به دانشجویانی که در آزمون HSK یا همان زبان چینی قبول شده اند، پرداخت می شود.
بورسیه ی یونسکو موسوم به دیوار بزرگ: دانشجویان می توانند از طریق کمیته ی ملی یونسکو و یا مقر یونسکو در کشورشان برای گرفتن این بورسیه اقدام کنند.
تماس بگیرید