بورسیه عمران در خارج از کشور

بورسیه عمران در خارج از کشور
  • بورسیه های تحصیلی رشته مهندسی عمران در چه کشور هایی ارائه می شود؟
  • چه شرایطی برای گرفتن بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در دانشگاههای خارج از کشور وجود دارد؟
بورسیه عمران در خارج از کشور: رشته ی مهندسی عمران معمولا دارای متقاضیان زیادی است. این رشته یک رشته ی پر طرفدار در خارج از کشور می باشد که دارای آینده ی شغلی عالی نیز هست.

بورسیه عمران در خارج از کشور

برای تحصیل در این رشته در کشور های خارج معمولا هزینه های  زیادی باید پرداخت شود. چرا که این رشته، رشته ی پر مخارجی می باشد. به همین دلیل دریافت بورسیه ی تحصیلی مهندسی عمران در وهله ی اول برای افراد مهم است.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در ایتالیا

رشته مهندسی عمران، در کشور ایتالیا دارای متقاضیان زیادی است. دولت ایتالیا و یا دانشگاه های این کشور بورسیه های تحصیلی زیادی را در این رشته در اختیار دانشجویان قرار می دهند. دانشگاه بوکونی یک دانشگاه معتبر در این رشته می باشد که به دانشجویان مهندسی عمران بورسیه هایی را ارائه می دهد این دانشگاه با ارائه ی این بورسیه تمامی هزینه های تحصیلی را پوشش می دهد.
بورسیه بوکونی مهندسی عمران در کشور ایتالیا با توجه به بررسی شرایط مالی افراد و همچنین شرایط تحصیلی آن ها اعطا می گردد این بورسیه شامل هزینه ای معادل 12.700 پوند در سال می باشد. درخواست بورسیه مهندسی عمران ایتالیا به صورت آنلاین صورت گرفته و مهلت ارسال دارد.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در روسیه

در کشور روسیه معمولا برای اخذ بورسیه ی تحصیلی در رشته ی مهندسی عمران می بایست فرد یک یا دو ترم را در کشور روسیه بگذراند تا بتواند موفق به اخذ بورسیه ی تحصیلی در این کشور شود. بورسیه مهندسی عمران در روسیه، نیازمند رزومه تحصیلی عالی می باشد.
دانشگاه سن پترز بورگ یک دانشگاه عالی در این زمینه است که با در نظر گرفتن شرایط مالی و شرایط تحصیلی دانشجو در صورتی که دارای شرایط تحصیلی خوبی باشد بورسیه تحصیلی مهندسی عمران را به دانشجویان ارائه می دهد. در صورتی که فرد متقاضی مقطع دکترای مهندسی باشد می بایست برای دریافت بورسیه تحصیلی سن زیر 45 سال داشته باشد.

بورسیه تحصیلی مهندسی عمران در استرالیا

شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در رشته ی مهندسی عمران در استرالیا بسیار دشوار است. از شرایط دریافت بورسیه در رشته ی مهندسی عمران در استرالیا اخذ قبولی در دانشگاه های الف می باشد علاوه بر آن، فرد می بایست دارای معدل بالا و سابقه ی تحصیلی عالی نیز باشد.
همچنین هر گونه مقاله و یا زمینه ی کار تحقیقاتی و یا سابقه ی کار در زمینه ی دریافت بورسیه مهندسی عمران در استرالیا به منزله ی یک امتیاز برای دریافت بورسیه تحصیلی تلقی می شود.

بورسیه مهندسی عمران در کانادا

کشور کانادا با ارائه ی یک بورسیه تحصیلی عالی امکان تحصیل رایگان در رشته ی مهندسی عمران را فراهم می کند. این بورسیه از سوی سازمان امور عام در استان البرتا انجام می گیرد. در صورت دریافت این بورسیه می توانید در کشور کانادا به طور رایگان تحصیل کرده و ماهانه کمک هزینه ای به مبلغ 1000 دلار دریافت نمایید. این بورسیه شهریه ی مهندسی عمران را کاملا پوشش می دهد.