بورسیه زبان انگلیسی در کانادا و آلمان

بورسیه زبان انگلیسی در خارج از کشور

بورسیه زبان  در خارج از کشور، فراد زیادی علاقه مند به گذراندن دوره های زبان انگلیسی در خارج از کشور به ویژه در کشور هایی نظیر آمریکا و انگلستان می باشند چرا که گذراندن دوره های زبان انگلیسی در این کشور ها بسیار مفید و سود آور است.

بورسیه زبان انگلیسی در خارج از کشور

اما برای تحصیل در این رشته می بایست هزینه های تقریبا زیادی پرداخت شود. به این منظور افراد به دنبال کشوری هستند که بورسیه ارائه دهد. در ادامه بورسیه تحصیلی زبان در چند کشور بررسی می شود.

بورسیه زبان انگلیسی در ترکیه

کشور ترکیه برای تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی بورسیه های عالی با مبالغی بالا ارائه می دهد. بورسیه هایی که در کشور ترکیه در رشته ی زبان انگلیسی ارائه می شود، معمولا هزینه های مربوط به خوابگاه دانشجویی، مسافرت ها، هزینه های مربوط به زندگی و شهریه های دانشگاهی را پوشش می دهد.

برای دریافت بورسیه ی تحصیلی زبان انگلیسی در کشور ترکیه باید فرد دارای مدارکی نیز باشد.

این مدارک شامل: ارائه ی مدرک فارغ التحصیلی، ارائه ی کارت شناسی و کارت ملی، ارائه ی پاسپورت، مدرک قبولی در کنکور و یک عدد عکس 3 در 4 می باشد. مبلغی که به عنوان بورسیه به فرد تعلق می گیرد معمولا در حدود 300 تا 600 دلار بنا بر مقطع تحصیلی فرد می باشد.

[box type=”info” radius=”1″]جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200[/box]

بورسیه زبان انگلیسی انگلستان

کشور انگلستان برای دانشجویان مقطع کارشناسی در رشته ی زبان انگلیسی بورسیه یک ساله ارائه می دهد. این بورسیه در تمام دانشگاه های انگلستان به عنوان کمک هزینه ی تحصیلی به افراد در این رشته ارائه داده می شود.

بورسیه ی تحصیلی زبان انگلیسی در این کشور تمامی هزینه های دانشگاهی، کمک هزینه های زندگی و شهریه های دوره ی کالج فرد را تحت پوشش قرار می دهد. مبلغ بورسیه ی دریافتی تقریبا در حدود 35000 پوند می باشد.

برای دریافت بورسیه زبان انگلیسی در این کشور باید دارای تابعیت ایرانی باشید و همچنین گواهی پذیرش در دانشگاه های این کشور و مدرک زبان نیز الزامی می باشد.

بورسیه ی تحصیلی زبان انگلیسی امریکا

برای دریافت بورسیه ی تحصیلی زبان انگلیسی در کشور کانادا باید دارای شرایطی از جمله معدل بالا، مدرک زبان انگلیسی و قبولی در آزمون (جی ار ای) باشید. برای هر کدام از مقاطع تحصیلی معیار نمره و معدل شما ممکن است متفاوت باشد.

بورسیه زبان انگلیسی در کشور آمریکا نیازی به باز پرداخت نخواهد داشت. در سال 2016 مبلغ بورسیه دریافتی برای دانشجویان در این رشته در آمریکا در مقاطع مختلف لیسانس و فوق لیسانس و دکتری حداقل ده هزار دلار در سال می باشد. برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا می بایست دارای معدل بالای 15 باشید.

بورسیه تحصیلی انگلیسی در هلند

بورسیه تحصیلی در کشور هلند نیازمند ارائه ی مدارکی می باشد.

کشور هلند در رشته ی زبان انگلیسی بورسیه های تحصیلی زیادی ارائه می دهد. مدارک مورد نیاز برای دریافت بورسیه های تحصیلی شامل مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات، مدرک زبان ایلتس با نمره ی 7 و تافل با نمره ی 100، 2 توصیه نامه از اساتید و رزومه ی تحصیلی می باشد.

بورسیه های تحصیلی زبان انگلیسی در هلند شامل 500 یورو در ماه می باشد، این بورسیه ها در بعضی مواقع تنها شهریه را پوشش می دهد و در بعضی مواقع شامل هزینه های زندگی نیز می شود.

 

بهترین پست های پیشنهادی ما برای شما

 

تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه