لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

خوابگاه دانشجویی در کانادا

خوابگاه دانشجویی در کانادا

 

بسیاری از دانشجویان در خوابگاه دانشجویی در کانادا اقامت می کنند و این امر وابسته به این است که دانشگاه مورد نظر خوابگاه می دهد و یا در آن خوابگاه به شما جا می دهد یا خیر، ۲۵٪ یا بیشتر از دانشجویان دوره های تمام وقت دانشجویان می توانند در این خوابگاه ها زندگی می کنند. عموما یک خوابگاه با یک هم اتاقی دیگر، امکاناتی مانند آشپزخانه، منطقه اجتماعی و اتاق شستشو با دانشجویان دیگر به اشتراک گذاشته می شود. دانشگاه یا کالج شما در کانادا ممکن است یک دفتر مسکن داشته باشد که به دانشجویان کمک می کند آپارتمان شخصی خود را پیدا کنند. اتحادیه دانشجویی یا انجمن دانشجویی در محوطه دانشگاه منبع خوب دیگری از اطلاعات است. آنها ممکن است یک لیست آنلاین از مسکن خصوصی در نزدیکی دانشگاه ارائه دهند.

 

خوابگاه های دولتی در کانادا

در بسیاری از خوابگاه ها اینترنت و خدمات دیگر به عنوان قسمتی از اجاره شما به حساب می آیند. دانشجویان معمولا، محل اقامت خود را در محوطه دانشگاه می گیرند. اتاق ها یکسان هستند و حمام و دستشویی هم به اشتراک گذاشته می شوند. اتاق ها عموما با دانشجویان دیگر مشترک هستند، اما از طریق جنسیت جدا می شوند. میانگین هزینه اقامت در خوابگاه ها : ۳۰۰۰ الی ۷۵۰۰ دلار کانادا به طور سالانه است.

 

خوابگاه دانشجویی در کانادا

خوابگاه های خصوصی در کانادا

اجاره آپارتمان در کانادا روشی دیگر می باشد. اجاره خانه به علت موقعیت، کیفیت و در دسترس بودن، بسیار متفاوت است. بنابراین دانشجویان معمولا خانه را به اشتراک می گذارند تا هزینه ها را پایین نگه دارندبرای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه اعم از حمل و نقل و غیره، دانشجویان معمولا خانه را در اطراف دانشگاه می گیرند.

 

اجاره آپارتمان در کانادا

در کانادا، چندین نوع از خانه هایی وجود دارد که می توانید به عنوان یک دانشجوی خارجی اجاره کنید. اجاره یک آپارتمان توسط یک نفر زیاد است و اگر شما با دانشجویان دیگر مسکن را به اشتراک بگذارید، در هزینه ها صرفه جویی می شود. میانگین اجاره خوابگاه در کانادا، ۲۵۰ تا ۷۰۰ دلار کانادا در ماه است. میانگین هزینه آپارتمان خصوصی ۴۰۰ تا ۱۵۰۰ است. برای اجاره اتاق حداقل ۳۵۰ دلار در ماه و برای اجاره یک آپارتمان بزرگ یا یک خانه بزرگ می توانید حداقل ۲۰۰۰ دلار در ماه پرداخت کنید.

 

زندگی دانشجویی در کانادا

هزینه زندگی در کانادا بین ماهانه ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار کانادا است. هنگام امضای قرارداد با صاحب خانه، دانشجویان باید نسبت به شرایط اجاره نامه بسیار دقت و توجه داشته باشند. قبل از امضای اسناد، دانش آموزان باید فضا را برای تعمیرات مورد نیاز مورد بررسی قرار دهند.

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۴
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021