مجارستان

مجارستان

مجارستان Hungary

مجارستان کشوری واقع در مرکز قاره اروپا به پایتختی بوداپست است که عضو پیمان شنگن محسوب می‌شود. کشورهای همجوار مجارستان شامل اتریش، اسلواکی، اوکراین، رومانی، صربستان، کرواسی و اسلوونی می‌باشند. نظام حاکم بر مجارستان دموکراسی بوده و زبان رسمی این کشور مجاری و دین رسمی این کشور مسیحی است. واحد پولی مجارستان فارینت (HUF) می‌باشد.

این کشور دارای جمعیتی بالغ بر 9 میلیون و 800 هزار نفر و وسعتی بالغ بر 23000 کیلومتر مربع می‌باشد. جمعیت شهر بوداپست در حدود 1 میلیون و 730 هزار نفر است که یک چهارم جمعیت کشور مجارستان را شامل می‌شود.

مجارستان دارای جمعیتی 30 هزار نفری از دانشجویان بین المللی در چندین شهر دانشگاهی این کشور می‌باشد. زبان انگلیسی از دوره دبستان برای دانش آموزان مجاری در مدارس این کشور تدریس می‌شود. نظام آموزشی مجارستان از سیستم فرآیند بولونیا پیروی می‌کند. (سیستم آموزشی واحد کشورهای اروپایی) که شامل امتیازبندی بجای معدل می‌شود و نتایج امتحان نهایی هر ترم از یک تا 5 امتیازبندی می‌شوند.

همه چیز در مورد کشور مجارستان

اگر قصد مهاجرت به کشور مجارستان را دارید باید بدانید اقامت کشور مجارستان تنها در صورتی کمتر از یک سال است که سرمایه گذاری شما در وضعیت بدون ریسک باشد. از دیگر راه های مهاجرت به مجارستان اطلاع دارید؟

مجارستان هم مانند تمام کشورها شرایط و قوانین خاص خود برای شهروندانش دارد آیا از شرایط و قوانین زندگی در مجارستان آگاهی دارید؟هزینه زندگی یک خانواده چهار نفره در کشور مجارستان به چه میزان است؟

کشور مجارستان نظام جامع و یک پارچه ای در زمینه تحصیلات دارد. برای دانش آموزام بهترین روش اقامت در این کشور از طریق ویزای تحصیلی است. آیا از هزینه های تحصیل در مجارستان اطلاعی دارید؟

مجارستان مستلزم داشتن مدرک زبان نبوده و دانشجو بنا بر رشته و دانشگاه مورد تحصیل می تواند زبان انگلیسی و یا آلمانی را حین تحصیل فرا بگیرد. آیا با دانشگاه های مجارستان آشنایی دارید؟

برای سفر و اقامت در مجارستان شما نیاز به ویزای این کشور دارید که بر اساس شرایط خود ویزای مربوطه را باید دریافت کنید. آیا از انواع ویزا و روش های اخذ ویزای مجارستان اطلاعی دارید؟

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟