آلمان

آلمان

آلمان Germany

کشور آلمان کشوری واقع در قاره‌ی اروپا، که نام اصلی آن جمهوری فدرال آلمان می‌باشد. آلمان از لحاظ جمعیت هفدهمین کشور پرجمعیت محسوب می‌شود. بر اساس آخرین برآورد سازمان ملل متحد، جمعیت آلمان در حال حاضر ۸۲/۳۷۱/۲۵۴ نفر بوده است. پایتخت کشور آلمان در حال حاضر شهر برلین است. برلین دارای 16 ایالت است و بزرگ‌‌ترین شهر از لحاظ جمعیت و مساحت در این کشور محسوب می‌شود و در تمام اتحادیه اروپا مقام دوم را دارد. برلین جزء شهرهای ایالتی نیز محسوب می‌شود، یعنی یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان است.

به دلیل قرار گرفتن آلمان در مرکز اروپا دارای آب و هوای معتدل قاره ای بوده ولی این وضعیت هوا در همه ی مناطق آلمان یکسان نیست. در مناطق غربی کشور آلمان، در تابستان هوا خیلی گرم و در زمستان خیلی سرد نمی باشد.

زبان رسمی کشور آلمان، آلمانی است  که حدود 95% از مردم آلمان به این زبان صحبت می‌کنند.

یکی از صنعتی‌ترین کشورهای اروپا، آلمان است. آلمان بزرگ‌ترین اقتصاد ملی اروپا را داراست و هم چنین جزء چهار تولیدکننده بزرگ در سال ۲۰۱۶ در دنیا شناخته شده است.

همه چیز در مورد کشور آلمان

آلمان کشوری پیشرفته و مهاجر پذیر است که همواره یکی از گزینه های انتخاب ایرانیان نیز میباشد، اما آیا از شرایط مهاجرت به آلمان اطلاع دارید؟

کشور آلمان نیز مانند هر کشوری شرایط خاص خود را برای زندگی دارد، آیا از فرهنگ و آداب و رسوم گرفته تا هزینه های زندگی در آلمان اطلاع دارید؟

آلمان یکی از کشورهایی است که از نظام آموزشی قوی برخوردار است، آیا میدانستید تحصیل در دانشگاه های دولتی آلمان رایگان است؟

کشور آلمان دانشگاه های معتبر بسیاری دارد که دانشجویان بسیاری از ایران نیز تقاضای تحصیل در آلمان را نیز دارند؛ اما آیا از شرایط دانشگاه های آلمان اطلاع دارید؟

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید باید بدانید که با توجه به شرایط خود از طریق اخذ چه ویزایی میتوانید در آلمان اقامت داشته باشید، آیا با ویزاهای آلمان آشنایی دارید؟

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟