تحصیل در قبرس

شرایط تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس یکی از بهترین راهها برای کسانی است که قصد دارند از طریق ویزای تحصیلی مهاجرت کنند به دلیل اینکه تحصیل در کشور قبرس برخی سختگیری هایی که دیگر کشورها دارند را ندارد، از جمله اینکه برای ادامه تحصیل در قبرس نیازی به ارائه مدرک زبان وجود ندارد و دانشجویان در صورت قبولی در آزمون زبان انگلیسی دانشگاه بلافاصله تحصیل خود را آغاز می کنند، علاوه بر این هزینه‌های تحصیل و زندگی در کشور قبرس در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مقرون به صرفه ‌تر است. همچنین دانشجویان می‌توانند پس از گذشت چند ترم از تحصیلشان در دانشگاه‌های قبرس، در طرح مبادله دانشجو شرکت کنند و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی ادامه دهند. در واقع شما می توانید به واسطه تحصیل در کشور قبرس، راه برای تحصیل و مهاجرت در کشورهای پیشرفته دیگر جهان هموار کنید.

در این مقاله قصد داریم مقاطع مختلف تحصیلی ، تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، دانشگاه های قبرس شمالی، مزایا و معایب تحصیل در قبرس، هزینه تحصیل در قبرس، هزینه خورد و خوراک در قبرس و بورسیه های تحصیلی قبرس را مورد بررسی قرار دهیم. ما در موسسه مهاجرتی لیگال اپلای 88288200-021، با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص در کنار شما خواهیم بود تا شما به هدف خود برسید.

تحصیل در قبرس

برای دریافت اقامت قبرس با ما تماس بگیرید.

تفاوت هایی در مورد قبرس شمالی و جنوبی

 

حتما اطلاع دارید کشور قبرس به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است. کشور قبرس شمالی تحت نظارت ترکیه و کشور قبرس جنوبی تحت نظارت یونان می باشد. در ادامه به برخی تفاوت های مهم درمورد این دو کشور می پردازیم:

 

قبرس شمالی

قبرس جنوبی

پایتخت قبرس

لفکشا

نیکوزیا

زبان تحصیل در دانشگاه ها

انگلیسی و ترکی استانبولی

انگلیسی و یونانی

زبان محاوره ای مردم

انگلیسی و ترکی استانبولی

انگلیسی و یونانی

مورد تایید اتحادیه اروپا

بله

بله

مورد تایید وزارت بهداشت ایران

خیر

بله

مورد تایید وزارت علوم ایران

بله

بله

بورسیه دانشگاه ها

بورسیه های 25 الی 75 درصدی

دلیل انتخاب قبرس شمالی برای ادامه تحصیل:

 • جامعه دانشجویی چند ملیتی
 • هزینه تحصیل و زندگی مناسب
 • نرخ جرایم پایین برای تحصیل در قبرس
 • امکان استفاده از بورسیه تحصیلی در دانشگاه های این کشور

 

تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی قبرس شمالی

تحصیل در مقطع دبیرستان در قبرس

تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور قبرس شمالی به دلیل اینکه این دبیرستان ها در سطح بین المللی از سطحی عالی برخوردار می باشند می تواند آینده تحصیلی و شغلی نوجوانان را تضمین کند. یکی از بهترین دبیرستان های قبرس شمالی که مورد انتخاب خانواده های دانش آموزان بین المللی می باشد، دبیرستان بین المللی دوگا ( DOGA KOLEJ )می باشد که در داخل محوطه دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس واقع شده است و شامل مقاطع تحصیلی از ابتدایی تا دبیرستان می باشد، این مدرسه از سطح آموزشی بسیار بالایی برخوردار است.

 

 تحصیل در مقطع کارشناسی در قبرس

مقطع کارشناسی در کشور قبرس شمالی همانند سیستم آموزشی ایران،چهار ساله می باشد. برای تحصیل در این مقطع دارا بودن معدل بالا شرط نمی باشد و فقط داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات کافی است. همانطور که قبلا نیز اشاره شد جهت اخذ پذیرش در رشته های مقطع کارشناسی در دانشگاه های قبرس نیازی به مدرک زبان انگلیسی نیست ولی در صورتی که دارای مدرک آیلتس 5 یا بالاتر و یا معادل آن باشید از شما آزمون زبان گرفته نخواهد شد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در قبرس

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور قبرس، طبق استانداردهای بین المللی از سیستم آموزشی دو ساله وچهار ترم پیروی می کند.جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های قبرس پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو انجام می گیرد. در این دوره هم همانند دوره کارشناسی نیازی به مدرک زبان نیست اما تدریس در این دانشگاه ها به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که مدرک آیلتس، 6.5 یا معادل آن را داشته باشید، از شما آزمون زبان گرفته نخواهد شد و بصورت مستقیم وارد دانشگاه مورد نظر خواهید شد. سیستم کارشناسی ارشد بدون پایان نامه برای آن دسته از دانشجویان مطرح شده است که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را ندارند و سیستم با پایان نامه برای آن دسته از دانشجویان می باشد که قصد دارند در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهند.

تحصیل در مقطع دکترا در قبرس

تحصیل در مقطع دکترا در کشور قبرس، طبق استانداردهای بین المللی شامل هشت درس میباشد که زمان تمام شدن این هشت درس کاملا به خود دانشجو بستگی دارد، اما بطور معمول 2 الی 3 سال بطول می انجامد. دانشجوی مقطع دکترا پس از اتمام هشت درس و با گذراندن موفق آزمون جامع یا همان کو آلی فای وارد دوره پایان نامه خود خواهد شد. بنابراین انتظار می رود به پایان رساندن دوره دکترا در دانشگاه های قبرس نیازمند سه الی پنج سال زمان میباشد. جهت تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های قبرس پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو انجام می گیرد. در این دوره هم همانند دوره کارشناسی ارشد نیازی به مدرک زبان نیست اما تدریس در این دانشگاه ها به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که مدرک آیلتس، 6.5 یا معادل آن را داشته باشید، از شما آزمون زبان گرفته نخواهد شد و بصورت مستقیم وارد دانشگاه مورد نظر خواهید شد.

 

تحصیل دررشته های مختلف در قبرس

تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در قبرس

تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در کشور قبرس به این دلیل که دانشکده های پیراپزشکی و پزشکی قبرس از اعتبار و رنکینگ بسیار ممتازی در سطح بین المللی برخوردار هستند و دانشجویان نیز برای ورود به آنها نیاز به گذراندن هیچ روره یا هیچ گونه آزمون ورودی خاصی ندارند  و همچنین منطبق بودن سیستم آموزشی قبرس با ایران بسیار برای دانشجویان جذاب است و هرساله دانشجویان زیادی به این کشور برای تحصیل در این رشته ها مهاجرت می کنند.

 

تحصیل در رشته داروسازی در قبرس

 تحصیل در رشته داروسازی در کشور قبرس نیازمند یک دوره شش ساله می باشد که دانشجو پس از گذراندن شش سال یا  دوازده ترم، موفق به اخذ مدرک دکترای داروسازی میگردد. که البته قابل ذکر است که در اکثر دانشگاه های جهان دوره داروسازی پنج ساله می باشد و پس از اتمام دوره به دانشجو مدرک کارشناسی داروسازی اعطا می گردد و همین امر باعث شده تعداد زیادی از دانشجویان به تحصیل در این رشته در این کشور علاقمند شوند.

تحصیل دندانپزشکی در قبرس

تحصیل در رشته دندانپزشکی و پزشکی نسبت به سایر رشته ها در دانشگاه های قبرس از هزینه زیادی برخوردار است، اما شما می توانید در صورت دارا بودن دریافت بورسیه، از بورسیه دانشگاه های این کشور برخوردار شوید. شما می توانید جهت بررسی شرابط خود در مورد اخذ بورسیه با مشاوران مجرب و متخصص ما در موسسه مهاجرتی لیگال اپلای 88288200-021 تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

آیا می دانید بهترین دانشگاه قبرس برای تحصیل در رشته دندانپزشکی کدام دانشگاه می باشد؟   

 • بهترین دانشگاه برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در کشور قبرس ، دندانپزشکی دانشگاه neu قبرس میباشد

تحصیل فیزیوتراپی در قبرس

تحصیل در رشته فیزیوتراپی در کشور قبرس همانند برخی رشته هایی که ذکر شد بسیار پرطرفدار است، حتما مطلع هستید که شغل فیزیوتراپی یکی از پردرآمدترین شغل ها در ساسر جهان می باشد. کارشناسان فیزیوتراپی سالیانه چیزی در حدود 100 هزار دلار درآمد دارند، شما می توانید برای تحصیل در این رشته از بورسیه های عالی 50 -75 درصدی در دانشگاه های مختلف این کشور بهره مند شوید. نکته مهمی که در مورد این رشته باید ذکر کرد این است که مدارک اخذ شده از سوی دانشگاه های قبرس برای این رشته مورد تائید سایر کشورها از جمله اتحادیه اروپا می باشد اما در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ایران نمی باشد.

دانشگاه های قبرس شمالی

 

همانگونه که می دانیم برای تحصیل در یک کشور مهم ترین امری که وجود دارد، انتخاب یک دانشگاه مناسب بر اساس شرایط موجودمان می باشد، ما سه تا از بهترین دانشگاه های قبرس شمالی را به شما معرفی خواهیم کرد:

 

 رتبه جهانی بهترین دانشگاه های قبرس

 

دانشگاه

رتبه در قبرس

رتبه جهانی

تایید اروپا

EMU

1

801

مورد تایید

CIU

2

2100

مورد تایید

NEU

3

2600

مورد تایید

 

                                   

تحصیل در دانشگاه  ciu 

تحصیل در دانشگاه ciu به دلیل اینکه بورسیه های خوبی برای دانشجویان در نظر می گیرد طرفداران زیادی دارد. دانشگاه ciu برای دانشجویان مقطع کارشناسی تا 75 درصد بورسیه، و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا تا 50% بورسیه در نظر می گیرد.

 

تحصیل در دانشگاه emu

تحصیل در دانشگاه emu یا مدیترانه شرقی بهترین گزینه برای دانشجویانی است که قصد دارند در دانشگاه های قبرس ادامه تحصیل دهند. این دانشگاه از نظر رتبه بندی در کشور قبرس، بهترین دانشگاه قبرس محسوب میشود و همچنین این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های جهان بوده و مدارک اخذ شده از آن نیزمورد تایید وزارت علوم ایران می باشد. اما لازم است بدانید که هزینه تحصیل در دانشگاه emu قبرس حتی گاهی تا 4 برابراز سایر دانشگاه های دیگر قبرس بیشتر می باشد. این دانشگاه هم برای متقاضیان تحصیل در رشته های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، بورسیه 50 درصدی ارائه میدهد.

 

زبان دانشگاه ها برای تحصیل در قبرس

زبان دانشگاه ها برای تحصیل در کشور قبرس با دو زبان انگلیسی و ترکی استانبولی ارائه می شود. خود دانشجو می تواند انتخاب کند که به چه زبانی ادامه تحصیل دهد، اما بهتر است که تحصیل به زبان انگلیسی انتخاب شود چون  مدارک انگلیسی در سطح بین الملل اعتبار بالاتری دارند و همچنین اگر در آینده قصد ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را داشته باشید، اگر مدرک تحصیلی شما به زبان انگلیسی باشد دیگر نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهید داشت.

آزمون ورودی دانشگاه قبرس

آیا برای تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس نیازی به آزمون ورودی هست؟

 

در دانشگاه های قبرس نحوه پذیرش فقط بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و نیازی به هیچ گونه آزمون ورودی نیست. همچنین آزمون زبان دانشگاه های قبرس که در بدو ورود از دانشجو می گیرند صرفا جهت تعیین سطح زبان انگلیسی می باشد که اگر دانشجو دارای مدرک زبان معتبر مانند آیلتس و یا تافل باشد نیازی به شرکت در آزمون تعیین سطح زبان نخواهد داشت.

 

حداقل نمره زبان برای قبولی از آزمون زبان دانشگاه های قبرس

 

نوع آزمون

EMU

NEU

CIU

آزمون زبان دانشگاه

75

70

70

TOEFL(IBT)

79

72

65

IELTS

6.5

5.5

5.5

PTE-A

58

 

 

 

به دلیل شیوع ویروس کرونا و شرایط بوجود آمده دانشگاه های قبرس آزمون ورودی زبان انگلیسی خود را بصورت آنلاین برگزار میکنند.

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع کارشناسی

 

 • ترجمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
 • ترجمه ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
 • اسکن صفحه اول پاسپورت

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع کارشناسی ارشد

           

 • ترجمه مدرک موقت و یا دانشنامه مقطع کارشناسی
 • ترجمه ریزنمرات مقطع کارشناسی
 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • یک رزومه از سوابق فردی، تحصیلی و کاری

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش مقطع دکترا   

      

 • ترجمه مدرک موقت و یا دانشنامه مقطع کارشناسی ارشد
 • ترجمه ریزنمرات مقطع کارشناسی ارشد
 • ترجمه مدرک موقت و یا دانشنامه مقطع کارشناسی
 • ترجمه ریزنمرات مقطع کارشناسی
 • اسکن صفحه اول پاسپورت
 • یک رزومه از سوابق فردی، تحصیلی و کاری

 

مزایا و معایب تحصیل در قبرس

 

مزایای تحصیل در قبرس شمالی

 • سیستم آموزشی دانشگاه های قبرس دارای عالی ترین سطح استاندارد میباشد.
 • هزینه های زندگی در قبرس بسیار مناسب و مقرون به صرفه میباشد
 • دانشگاه های قبرس یک از ارزان ترین مقاصد تحصیلی برای تحصیل در خارج از کشور می باشد.
 • اکثر دانشگاه ها برای دانشجویان ایرانی، به دلیل اینکه ایران جزو کشورهای جهان سوم می باشد، بورسیه ارائه می دهند بنابراین مقدار زیادی از هزینه تحصیل کاسته می شود.
 • دانشگاه های قبرس پذیرش دانشجو را بسیار ساده انجام می دهند و افراد متقاضی تحصیل در قبرس نیازی به هیچ نوع آزمون ورودی ندارند.
 • قبرس از لحاظ جغرافیایی یکی از کشور های نزدیک به ایران است و رفت و آمد از ایران به این کشور ساده است.  
 • تحصیل در قبرس می تواند راهگشای مسیر مهاجرتی شما به سایر کشورهای اروپایی باشد.

معایب تحصیل در قبرس

 • برای افرادی که علاقمند به شهرهای بزرگ می باشند، شاید زندگی در شهرهای قبرس که کوچک هستند و از جمعیت کمی برخوردارند، آزاردهنده باشد.
 • قبرس یک کشور صنعتی نیست و مشاغل صنعتی در این کشور پر رونق نمی باشد.

 

هزینه تحصیل در قبرس

 

آیا از شهریه هر ترم دانشگاه های کشور قبرس با احتساب بیشترین بورسیه مطلع هستید؟

 

مقطع و رشته تحصیلی

دانشگاه EMU

دانشگاه NEU

دانشگاه CIU

کارشناسی

2200 الی 2700 دلار

1400 یورو

750 دلار

کارشناسی ارشد

1700 دلار

1000 یورو

800 یورو

دکترا

2800 دلار

1600 یورو

800 یورو

پزشکی

10000 دلار

3780 یورو

4500 یورو

دندانپزشکی

9100 دلار

3480 یورو

3500 یورو

داروسازی

4000 دلار

1400 یورو

1000 یورو

پیراپزشکی

3800 دلار

1400 یورو

750 یورو

                                   

هزینه خورد و خوراک در قبرس

هزینه خورد و خوراک در قبرس تقریبا شبیه کشور ترکیه می باشد چون واحد پولی این کشور هم لیر می باشد که از لحاظ قیمت به واحد پولی کشور ما در مقایسه با سایر کشورها بسیار نزدیک می باشد. در کشور قبرس نیز مانند سایر کشورها هزینه خورد و خوراک و هزینه های زندگی بستگی به سبک زندگی افراد دارد، اما به طور معمول هزینه زندگی در قبرس شمالی برای هرفردی تقریبا برابر با 1000 لیر می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های زندگی در قبرس کلیک کنید.

 

آیا امکان تحصیل رایگان در کشور قبرس شمالی وجود دارد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که آیا امکان دارد در کشور قبرس به طور رایگان ادامه تحصیل داد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که این امکان وجود ندارد ولی می توان با اخذ بورسیه از دانشگاه های این کشور هزینه های تحصیلی را به حداقل رساند.

 

کار در حین تحصیل در قبرس

مسلما همه افراد دوست دارند هزینه های خود را به حداقل برسانند، یکی از راههایی که در کشور قبرس برای به حداقل رساندن هزینه ها برای یک دانشجو وجود دارد، کار در حین تحصیل می باشد؛ هر دانشجو اجازه 20 ساعت کار در هفته، در طول سال تحصیلی و همچنین 38 ساعت کار در طول هفته در طول تعطیلات تابستان و سایر تعطیلات را دارد.

 

 

بورسیه تحصیلی در قبرس

بورسیه تحصیلی در قبرس به این صورت می باشد که تمامی دانشگاه های قبرس شمالی در ابتدای سال تحصیلی به د انشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بورسیه 50% ارائه می دهند که این بورسیه بدون هیچ گونه شرط و شروطی از قبیل معدل و پیشینه دانشجو می باشد و صرفا فقط به علت اینکه ایران یک کشور جهان سوم می باشد به دانشجو تعلق می گیرد،  این بورسیه برای دانشجویان با معدل ممتاز و پیشینه عالی گاها  در برخی رشته ها تا 75%  نیز ارائه میشود.

بورسیه رشته داروسازی در قبرس شمالی

بورسیه رشته داروسازی قبرس شمالی معمولا به صورت 75% ارائه می شود که با دریافت این بورسیه دانشجو به جای 4000 یورو، تنها 1000 یورو در هر ترم پرداخت خواهد کرد.

 

بورسیه رشته دندانپزشکی در قبرس شمالی

بورسیه رشته دندانپزشکی قبرس شمالی به این صورت است که بورسیه 40% و به تعداد بسیار محدود به دانشجویان این رشته ارائه خواهد شد، دانشجویان به جای ترمی 5800 یورو فقط 3480 یورو پرداخت می کنند.

بورسیه رشته پزشکی در قبرس شمالی

بورسیه رشته پزشکی قبرس شمالی به این صورت است که بورسیه 40% و به تعداد بسیار محدود به دانشجویان این رشته ارائه خواهد شد، دانشجویان به جای ترمی 6700 یورو فقط 3780 یورو پرداخت خواهند کرد. البته لازم به ذکر است که رشته پزشکی  در دانشگاه مدیترانه شرقی در قبرس شمالی به دانشجویان بورسیه نمی دهد، علت این امر این است که پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی رشته ای مشترک بین دانشگاه مارمارا و دانشگاه مدیترانه شرقی می باشد و دانشگاه قبرس نمی تواند به تنهایی برای ارائه بورسیه تصمیم گیری نماید.

بورسیه سایر رشته ها در قبرس شمالی

بورسیه سایر رشته ها در مقطع کارشناسی در قبرس شمالی معمولا به این صورت است که بورسیه 75% به دانشجویان ارائه خواهد شد. در این حالت دانشجو بجای پرداخت 3000 یورو در هر ترم، تنها 750 یورو پرداخت خواهد کرد.

تحصیل پزشکی در قبرس

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل و اخذ پذیرش در رشته های پزشکی در قبرس شمالی

 • کسب نتایج خوب در دوره دبیرستان و نمرات بالا در دروس شیمی، فیزیک و ریاضی
 • گواهی نامه بین المللی زبان انگلیسی5 یا TOEFL
 • انگیزه نامه جهت کاندیدای پزشک شدن
 • تکمیل فرم در خواست پذیرش
 • یک قطعه عکس
 • مصاحبه با متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی (به صورت حضوری و یا غیر حضوری)
 • قبولی در آزمون پذیرش GAMSAT یا MCAT

هزینه های تحصیل پزشکی در قبرس

 

هزینه های تحصیل پزشکی در قبرس به طور تقریبی بین 27،500 یورو الی 30،000 یورو در سال می باشد.

دانشگاه پزشکی قبرس مورد تائید ایران

تا سال 2017 دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس مورد تایید وزارت بهداشت در ایران بود اما در حال حاضر تنها دانشگاه قبرس که مورد تایید وزارت بهداشت کشورایران می باشد دانشگاه قبرس یا همان University of Cyprus میباشد که در قبرس جنوبی واقع شده است.

از چه طریقی می توان پس از اتمام مقطع تحصیلی در کشور قبرس اقامت گرفت؟

شما می توانید برای ادامه تحصیل اقدام کنید و مجددا ویزای تحصیلی خود را تمدید کنید و در غیر این صورت می توانید ویزای خود را به ویزای کاری یا ویزای سرمایه گذاری یغا انواع دیگر ویزا تبدیل کنید و اقامت این کشور را دریافت کنید.

چکیده مطالب

 

ما در این مقاله مطالب جامع و کاملی در مورد تحصیل در قبرس، تحصیل در مقطع دبیرستان، تحصیل در مقطع کارشناسی، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، تحصیل در مقطع دکترا، تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، دانشگاه های قبرس شمالی، مزایا و معایب تحصیل در قبرس، هزینه تحصیل در قبرس، هزینه خورد و خوراک در قبرس و بورسیه های تحصیلی قبرس اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم، امید است که مطالب بیان شده در این مقاله بتواند راهگشای مسیر مهاجرتی شما باشد.

مقالات مرتبط با تحصیل در قبرس

مهاجرت

مهاجرت به قبرس

مهاجرت به کشور قبرس، دارای مزایا و معایبی خواهد بود که در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی و کامل مورد بررسی قرار دهیم. شاید شما نیز مانند بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت به کشور قبرس را دارند اما نمی دانند که آیا این کشور برای مهاجرت مناسب است یا نه...

تحصیل

زندگی در قبرس

زندگی در قبرس به دلیل مزایایی که در ادامه شرح خواهیم داد طرفداران بسیار زیادی دارد. قبرس سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه محسوب می‌شود.این کشور تحت تسلط ترک‌ها می باشد.

دانشگاه

دانشگاه های قبرس

دانشگاه های قبرس در حال حاضر برای دانشجویان سراسر جهان و خصوصا ایرانیان، یکی از پرطرفدارترین مقاصد تحصیلی می باشد؛ چرا که این دانشگاه از سطح علمی بالایی برخوردار است و دانشگاه های قبرس برای دانشجویان ایرانی بورسیه های خوبی در نظر می گیرد...

اخذ ویزا

اخذ ویزای قبرس

اخذ ویزی قبرس از طرق مختلف امکان پذیر است، ویزای کشور قبرس، ویزای شینگن نیست اما قوانین دریافت آن دقیقا شبیه قوانین شینگن است. افرادی که ویزای کشور قبرس را دارند می‌توانند بدون ویزا به کشورهایی چون بلغارستان، رومانی و کرواسی سفر کنند...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

پیام بگذارید

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟