چین

چین China

چین، کشوری پر ‌جمعیت است که سیستم آموزشی و اقتصادی قدرتمندی دارد و به‌ دلیل بالا بودن سطح علم، یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های محصولات مختلف در جهان است. دانشگاه‌های چین در بین بسیاری از دانشجویان بین‌المللی محبوب هستند؛ چرا‌که علاوه بر بالا بودن سطح علمی دانشگاه، هزینه‌ی زیادی هم ندارند. چین یکی از قطب‌های اقتصادی دنیاست و به ‌همین‌ دلیل شما می‌توانید از موقعیت شغلی خوبی پس از فارغ‌‌التحصیلی در آن‌جا بهره‌مند شوید.

پایتخت کشور چین پکن می باشد. زبان تحصیل در چین به دو زبان انگلیسی و چینی می باشد. یکی از دلایلی که افراد به سراغ مهاجرت به کشور چین از طریق تحصیل می‌روند هزینه تحصیل پایین است. در کشورهای دیگر برای تحصیل باید هزینه‌های زیادی پرداخت شود به طوری که آمار نشان می‌دهد تحصیل در کشور چین به میزان نیمی از هزینه‌های سایر کشورها را در بر دارد.

در بین تمام شهرهای کشورهای چین، شهر پکن بهترین گزینه برای تحصیل محسوب می‌شود. این شهر دارای شرایط تحصیل بسیار بالایی است و دارای امتیازات فراوانی دارد.

پس از پکن شهر شانگ‌های از دسته شهرهای بسیار مهم در کشور چین محسوب می‌شود. این شهر بزرگ و ثروتمند است و از نظر تجاری نیز بسیار ارزشمند است. شهر شانگ‌های در دلتای رود یانگ قرار دارد. این شهر دارای شلوغ‌ترین بندر دنیا از نظر کانتینر است. ورود به بازار کار در این شهر برای کسانی که مهاجرت به کشور چین از طریق کسب و کار را انتخاب کرده‌اند آسان‌تر است.

شهر گوانگجو از دیگر شهر‌های مرکزی کشور چین است که از نظر دانش مالی و تجارت و حمل و نقل در وضعیت نرمال قرار دارد. این شهر در زمینه کشاورزی و صنعت به رتبه خوبی رسیده است. تولید ناخالصی در گوانگجو در حال افزایش است و در سال 2018 با رشد 13 درصدی همراه است. قدرت و گستردگی در شهر گوانگجو بسیار عالی است. 

همه چیز در مورد کشور چین

از آنجایی که کشور چین اقتصاد قدرتمدی در تمام دنیا دارد بسیاری از افراد تصمیم بر مهاجرت به چین را دارند. اما آیا از شرایط پذیرش مهاجر چین اطلاعی دارید؟

چین کشور پر جمعیتی است و با توجه به شرایط این کشور قوانی خاصی نیز برای شهروندان آن وجود دارد. آیا از هزینه های زندگی در چین و قوانی این کشور اطلاعی دارید؟

یکی از روش هایی که افراد برای اقامت در چین انتخاب میکنند از طریق تحصیل در کشور چین است. آیا میدانستید در طول تحصیل میتوانید برای اعضای خانواده خود اقامت همراه چین را دریافت کنید؟

علاوه بر جمعیت زیاد چین این کشور دانشگاه‌های زیادی هم دارد. هزینه های تحصیل در دانشگاه های چین بسیار مناسب است. ایا از شرایط پذیرش و هزینه های دانشگاه چین اطلاعی دارید؟

برای اقامت در چین روش های مختلفی وجود دارد و باید با توجه به شرایط خود ویزای این کشور دریافت کنید. ایا میدانستید با داشتن ویزای تحصیلی نمیتوان درخواست اقامت دائم در این کشور را داشته باشید؟

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟