اخذ ویزای اتریش

انواع ویزا کشور اتریش !

کشوراتریش ویزاهای مختلفی را جهت جذب متقاضیان از سراسر دنیا در نظر گرفته است:

 1. ویزای تحصیلی
 2. ویزای کاری
 3. ویزای همراه
 4. ویزای اتریش از نوع A (فرد می تواند حمل و نقل هوایی از طریق حوزه شینگن داشته باشد.)
 5. ویزای اتریش از نوع B

این نوع ویزا شامل افرادی است که می خواهند از یک کشور به کشور دیگر مسافرت کنند و این سفر آن ها از طریق کشورهای عضو حوزه شینگن صورت می گیرد. به عبارتی کشورهای عضو حوزه شینگن در حقیقت محل عبور و رسیدنشان به مقصدشان است. مدت زمان این ویزا 5 روز است و به همین علت به آن ویزای کوتاه مدت نیز اطلاق می شود. همچنین آن دسته از ویزاهایی که در مرز صادر می گردد زیر مجموعه این نوع ویزا قرار می گیرند.

 1. ویزای اتریش از نوع C

دسته ویزاهایی است که فرد می خواهد برای مدت زمان مشخصی در کشور اتریش بماند. مدت زمان اقامت در اتریش با این نوع ویزا نهایتا 90 روز می باشد و در طول آن شخص متقاضی می تواند در اتریش حضور داشته باشد. این ویزا یک ویزای یک ساله، دو ساله، سه ساله و 5 ساله است. این نوع ویزا در دو دسته قرار می گیرد.

یک ورودیSingle Entry Visa

تحت دریافت این ویزا فرد تنها می تواند یک بار ورود داشته باشد. به این معنی که اگر فرد در مدت زمان ویزا از کشور خارج شود امکان ورود مجدد ندارد.

            چند ورودی Multiple Entry Visa

تحت این ویزا این امکان فراهم می گردد تا فرد بتواند چند ورودی و خروجی داشته باشد. یعنی می تواند در مدت زمان ویزا فرد در رفت و آمد باشد. (

 1. ویزای نوع D اتریش

این نوع ویزا مختص افرادی است که هدف تحصیل و کار را برای مهاجرتشان دنبال می کنند. طول زمانی این ویزا بالای 90 روز است و به همین خاطر نوعی ویزای بلند مدت محسوب می گردد. در طول مدت زمان این نوع ویزا فرد می تواند در کل حوزه شینگن در تردد باشد.

 

اخذ ویزای اتریش

برای دریافت اقامت اتریش با ما تماس بگیرید.

مدارک لازم برای اخذ ویزا سفارت اتریش :

 

 • فرم درخواست ویزا
 • پاسپورت معتبر با اعتبار بالای 3 ماه
 • دو قطعه عکس جدید و رنگی
 • برگه بانک که نشان دهد متقاضی از تمکن مالی خوبی برخوردار است.
 • مسافر باید از بیمه ای بهره مند باشد که تا 30 هزار یورو را پشتیبانی کند.
 • ارائه مدارک محل سکونت موقت در اتریش
 • مدارک موردنیاز جهت اثبات نوع ویزای مورد تقاضا (مثلا پیشنهاد کاری برای ویزای کاری

متقاضیان سفر به اتریش، بایستی ابتدا درخواست خود را به سفارت اتریش اعلام کرده که پروسه اخذ ویزای اتریش معمولا 30 تا 60 روز بطول می انجامد. از این رو لازم است حدودا 3 ماه قبل از اقدام برای سفر به اتریش، برای وقت سفارت خود اقدام نمایند.

 

تیم حرفه ای لیگال اپلای به همراه مشاورین مجرب و دلسوز شما را تا آخرین لحظه ی پذیرش همراهی کرده و بهترین انتخاب ها را برای شما در نظر خواهد داشت.

با ما در تماس باشید.

مقالات اخذ ویزا اتریش

مدارک زبان مورد نیاز

کشور اتریش جمعیتی بالغ بر ۸٫۱۸۹٫۰۰۰ نفر دارد، دارای ۹ ایالت است و در همسایگی کشور های آلمان، اسلوواکی، ایتالیا، اسلوونی، مجارستان، سوئیس و جمهوری چک واقع شده است. پایتخت این کشور شهر وین است که جمعیت یک میلیون و ۵۲۳ هزار نفری دارد که حدود ۲۰ درصد از کل جمعیت اتریش در این شهر زندگی می کنند و بقیه جمعیت آن در شهرستان ها هستند. مدرک زبان برای تحصیل در اتریش

مراحل اخذ ویزا اتریش

کشور اتریش کشوری است که به علت مزایای تحصیلی که دارا است طرفداران زیادی دارد. اتریش دانشگاه های بسیاری برای تحصیل در انواع رشته ها دارد، بنابراین شما می توانید در انواع رشته ها در بهترین دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل شوید. در مطلب زیر مراحل اخذ ویزای تحصیلی اتریش را برای شما توضیح می دهیم.

سیاست کشور اتریش نسبت به مهاجرین

متن پیمان جهانی برای مهاجرت امن، مرتب و منظم، روز جمعه 13 ژوئیه 2018 برابر با 22 تیر ماه 1397در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک نهایی شد. این نخستین بار بود که دولت های عضو سازمان ملل متحد گرد هم آمده اند برای رسیدن به موافقت نامه ای که تمام ابعاد مهاجرت بین المللی را به طور جامع و کامل پوشش دهند

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

پیام بگذارید

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟