استرالیا

استرالیا

استرالیا Australia

استرالیا از هر نظری – فرهنگ، جمعیت، آب و هوا، جغرافیا و تاریخ – کشوری منحصر به فرد و متنوع است. مکان‌های دیدنی طبیعی بسیار جذاب و چند ملیتی بودن این کشور مهاجرین زیادی را به خود جلب کرده است. اما بسیاری از حقایق جالب در مورد استرالیا وجود دارد که شاید از آنها آگاهی نداشته باشید.

استرالیا، کوچکترین قاره و یکی از بزرگترین کشورهای کره زمین (این کشور با 7,686,850 کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور جهان است)، بین اقیانوس های آرام و هند در نیمکره جنوبی قرار دارد. پایتخت استرالیا کانبرا است که در جنوب شرقی بین مراکز اقتصادی و فرهنگی بزرگتر و مهم همچون سیدنی و ملبورن واقع شده است.

سرزمین اصلی استرالیا از غرب به شرق تقریباً 2500 مایل (4,000 کیلومتر) و از شبه جزیره کیپ یورک در شمال شرقی تا برج ویلسون در جنوب شرقی تقریباً 2 هزار مایل (3,200 کیلومتر) امتداد دارد. در جنوب، حوزه قضایی استرالیا 310 مایل (500 کیلومتر) دیگر تا منتهی الیه جنوب جزیره تاسمانی و در شمال آن تا سواحل جنوبی پاپوآ – گینه نو گسترش می‌یابد. استرالیا از اندونزی به شمال غربی دریاهای تیمور و آرافورا، از پاپوآ – گینه نو به شمال شرقی دریای مرجان و تنگه تورس، از جزایر دریای مرجان به سد بزرگ مرجانی، از نیوزیلند به جنوب شرقی دریای تاسمانی و از قطب جنوب به جنوبی ترین نقطه‌ی اقیانوس هند، منتهی می‌شود.

همه چیز در مورد کشور استرالیا

استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیاست که افراد بسیاری نیز قصد مهاجرت به استرالیا را نیز دارند. با روش های مهاجرت و اقامت دائم در استرالیا آشنایی دارید؟

استرالیا کشوری مدرن با طیف گسترده ای از فرهنگ هاست. اگر قصد دارید برای ادامه زندگی به کشور استرالیا مهاجرت کنید آیا با شرایط زندگی در این کشور آشنایی دارید؟

استرالیا یکی از مقاصد محبوب تحصیلی در میان افرادی است که قصد مهاجرت دارند. سیستم آموزشی نظام جامع و یکپارچه ای دارد. از هزینه و شرایط تحصیل در کشور استرالیا اطلاعی دارید؟

دانشگاه های استرالیا از نظر خدمات آموزشی در دنیا جزو برترین دانشگاه ها می باشند که در خصوص پذیرش دانشجویان خارجی در رتبه ی سوم قرار دارد. از شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های استرالیا اطلاعی دارید؟

کشور استرالیا انواع مختلفی ویزا برای متقاضیان خود در نظر گرفته که در نهایت اقامت استرالیا را نیز می توانید با این ویزاها بدست آورید. با ویزای های استرالیا آشنایی دارید؟

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟