خرید ملک

خرید ملک در کانادا

اولین موضوعی که قبل از خرید ملک در کانادا مورد بحث و بررسی قرار می گیرد این است که کشور کانادا از چه شرایطی برای زندگی و مهاجرت برخوردار است. کشور کانادا یکی از بزرگ ترین کشور های جهان محسوب می شود و از نظر جمعیت حدود 35 میلیون نفر جمعیت دارد. این کشور به علت نزدیکی به آمریکا و هم مرز بودن با این کشور مورد استقبال بسیاری از متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است.

بازار املاک و مستغلات کانادا به دلیل تقاضای زیاد مصرف کننده و عوامل اقتصادی مطلوب، شاهد افزایش قیمت ارزنده ای بوده است. ولی آنچه از همه مهم تر است بعد از در نظر گرفتن هزینه های خرید ملک در کانادا، ارزیابی امنیت سرمایه گذاری و ریسک های بازار املاک این کشور است. زمانی که در مورد خطر مصادره اموال در کانادا بحث به میان می آید، سازمان های آمار جهانی و نمودار های نشان دهنده رشد اقتصادی این کشور نشان دهنده آن است که در کانادا امنیت مناسبی حکم فرماست و تنها در نمودار ها عدد یک نمایان گر خواهد شد که این عدد نشان دهنده این است که امنیت بیشتری حاکم است به همین خاطر افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه گذاری در کانادا را دارند می توانند با خیالی راحت حتی با اخذ وام های دولتی اقدام به خرید ملک نمایند.

زمانی که از خرید ملک در کانادا صحبت می کنیم لازم است بدانید قوانین برای تبعه کشورهای مختلف متفاوت است. هر سرمایه گذاری که از خرید ملک و مستغلات در سایر کشورها استقبال می کند می تواند در کانادا نیز ملک خریداری کند. تنها نکته قابل توجه در این بخش این است که از 21 آوریل 2017 افرادی که مقیم کانادا نیستند باید 15% مالیات مازاد پرداخت کنند که البته فقط در مناطق خاصی از کانادا اعمال می گردد. قوانین خرید ملک برای افراد غیر مقیم کانادا مشمول آن دسته از شهروندان کانادایی که بیش از نیمی از سال را در خارج از کشور کانادا زندگی می کنند نیز می شود اما با این تفاوت که از پرداخت 15% مالیات مازاد معاف هستند. بنابراین اگر افرادی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند به نحوی با سرمایه گذاری های متفاوت با هزینه های بسیار کمتر در ایالات مختلف ابتدا اقامت این کشور را اخذ کرده و پس از آن اقدام به خرید ملک در کانادا نمایند از نظر حقوق و مالی بسیار مناسب تر خواهد بود.

باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟