درباره ما

درباره ما

گروه تخصصی مهاجرت کاری و پذیرش تحصیلی لیگال اپلای

سازمان مهاجرتی لیگال اپلای با پشتوانه مجوزهای معتبر و رسمی از ارگانهای ذی‌صلاح، به عنوان پایگاه رسمی اطلاع‌رسانی موسسات مهاجرتی، در دو دپارتمان “تحصیلی و اعزام دانشجو” و “کاری-اقامت-سرمایه گذاری”، آماده ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت می باشد.
این سازمان با بیش از یک دهه فعالیت و با بکار گرفتن تمام توش و توان خود در جهت ارائه خدمات صادقانه و مشاوره واقعی به متقاضیان مهاجرت، تا به امروز موفق به اخذ صدها پذیرش تحصیلی، کاری و اخذ ویزا از کشورهای مختلف دنیا شده است.
خدا را شاکریم که امروز لیگال اپلای پایگاه امن و مطمئنی برای متقاضیان مهاجرت است.
به خود می بالیم که در تمام مدت فعالیت این سازمان، بدون هیچ گونه شکایت و نارضایتی از سوی مشتریان، پرونده های موفقی را به مدد تیم کارشناسان متخصص و وکلای کارآمد به سرانجام رسانده ایم. اگر قصد مهاجرت دارید، باعث افتخار ما خواهد بود، که تیم لیگال اپلای اولین انتخاب شما برای آغاز این مسیر باشد.

اهداف لیگال اپلای

از سویی با عنایت به تغییر روزانه شرایط و مقررات مهاجرت و از سوی دیگر با توجه به وضعیت نابسامان بازار مهاجرت از نظر جعل مدارک و وعده های پوچ و توخالی افراد سودجو، این سازمان در نظر دارد به مرجع کامل مورد اطمینان و مورد وثوق و پایگاه امن اطلاع رسانی صادقانه مهاجرت در سه حوزه تحصیلی و کاری و سرمایه گذاری و اقامت، تبدیل گردد.

فعالیت با صداقت کامل
انجام بهترین اپلای ممکن برای هر فرد متناسب با رزومه
مشاوره جامع در راستای رفع نیاز مخاطب
با اطلاع کامل از فرایند مهاجرت و نیز نگاهی جامع برای مهاجرت بهترین انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد.
درباره ما

بیش از ده سال تجربه

ویزای تحصیلی

ویزای کاری

ویزای سرمایه گذاری

خدمات ویزای تحصیلی خدمات پذیرش تحصیلی خدمات بعد از ورود خدمات مهاجرت کاری خدمات آموزش زبان

پروسه اخذ ویزا و گرفتن وقت از سفارت، پیچیدگی هایی خاص خود را دارد .­

با توجه به سختگیری هایی که ­برای هموطنان عزیزمان صورت گرفته، بهتر است که در این راه از مشاورانی کاربلد استفاده شود.

مشاورین و متخصصین مجرب لیگال اپلای در همه مراحل اخذ ویزا ( پر کردن فرم سفارت ، نوشتن انگیزه نامه ، نوشتن رزومه ، مرتب سازی مدارک ، . . . ) همراه و کنار شما عزیزان هستند.

اطلاع از لیست دانشگاه­های مورد تایید “وزارت علوم، تحقیقات و فناوری” و “وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی” شرط لازم برای اپلای­ کردن در دانشگاه­ هاست. این لیست ها در سایت­ های دولتی به راحتی قابل دسترس است و اما این شرط لازم به هیچ عنوان کافی نمی باشد. اطلاع دقیق از نحوه پذیرش در هر دانشگاه، شرایط و مدارک تحصیلی مورد نیاز (که در هر دانشگاه و کشور متفاوت است)، اطلاع از دوره­های آمادگی زبان، زمان­ بندی ثبت نام­ ها، مسائلی هستند که تنها با تجربه سالیان طولانی انجام پذیرند.

مشاوران و متخصصان لیگال اپلای با استفاده از دیتا بیس دانشگاه­ های مطرح دنیا و آشنایی کامل در حوزه پذیرش تحصیلی در تمام مقاطع آماده خدمت­ رسانی به متقاضیان هستند

همانطور که میدانید گرفتن پذیرش و اقامت، تنها مسئله هر متقاضی در راه اقامت به یک کشور خارجی نیست، مخصوصا اگر متقاضی، آشنایی قبلی با کشور مقصد نداشته باشد. از آنجا که زندگی در هر کشور مقررات و قوانین خاص خود را دارد، اکثر متقاضیان در بدو ورود به کشور مقصد با انبوهی از مسائل مواجه میشوند که نیاز به راه حل برای آن­ها الزامی است. لیگال اپلای با تعهدی که به هر متقاضی می دهد، وظیفه خود میداند که در جزئی ترین مسائل اقامت همراه متقاضیان باشد.در نتیجه همزمان با ورود متقاضی ، بسیاری از مسائل حل شده است. مسائلی از قبیل اسکان، ترنسفر فرودگاهی ، آشنایی کامل با مراکز مورد نیاز برای متقاضی از قبیل مراکز خرید ، ­مراکز درمانی ، .... آشنایی با اداره اقامت ، رجیستری پلیس ، تهیه ی سیمکارت  دیگر موارد لازم برای اقامت، با حضور نماینده لیگال اپلای به سادگی انجام می شوند.

گروه تخصصی مهاجرت و کاریابی بین المللی لیگال اپلای، در طول فعالیت خود به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است . ماموریت لیگال اپلای همراهی با متقاضیان کاریابی بین الملل از لحظه اولین تماس تا انتخاب بهترین گزینه کار در بهترین کشورهای دنیا می باشد. برای نیل به این هدف ، از بهترین ویژگی خود یعنی ترکیب دانش و تجربیات خود با دانش و مهارت متقاضیان استفاده نموده تا همراه با تخصص و تبحر خود بهترین گزینه را بر اساس رزومه و مهارت افراد از میان طیف وسیعی از حوزه های شغلی و انواع مشاغل مثال زدنی گزینش و معرفی نماید . امروز با توفیقات صورت­ گرفته و با ارائه خدمات منحصر به فرد و مطمئن، همراه با کارشناسان مجرب و مشاوران حقوقی در حال خدمات­ رسانی به عزیزان هموطن با همکاری موسسات کاریابی بین المللی دارای مجوز از وزارت کار،هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق فرم خدمات مشاوره و یا راههای ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

دپارتمان زبان موسسه لیگال اپلای در زمینه آموزش زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی و آلمانی ، فرانسوی ، . . .  به‌صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت می‌کند. رسالت اولیه این دپارتمان آماده‌سازی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، بر اساس نیازهای تخصصی که ممکن است برای یک دانشجو حائز اهمیت باشد ، بوده است اما در سال‌های اخیر با به‌کارگیری نیروهای متخصص و باتجربه در زمینه آموزش زبان‌های مختلف توانسته است متقاضیان عزیز رو در این زمینه ، بسیار درست و  دقیق هدایت کند . برای کسب اطلاعات بیشتر از دپارتمان زبان میتوانید از طریق این لینک وارد شوید.

کشورها

شعب نمایندگی لیگال اپلای

این سازمان با بیش از یک دهه فعالیت به متقاضیان مهاجرت، موفق به اخذ صدها پذیرش تحصیلی، کاری واخذ ویزا از کشورهای مختلف دنیا شده است.

section-map
flag-02
تلفن تماس: (+98) 88288200
ایمیل: [email protected]
آدرس: تهران، گیشا، ابتدای کوی نصر، دست راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴
iran
تلفن تماس: (+98) 88288200
ایمیل: [email protected]
آدرس: تهران، گیشا، ابتدای کوی نصر، دست راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴
flag-04
تلفن تماس: (+98) 88288200
ایمیل: [email protected]
آدرس: تهران، گیشا، ابتدای کوی نصر، دست راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴
flag-01
تلفن تماس: (+98) 88288200
ایمیل: [email protected]
آدرس: تهران، گیشا، ابتدای کوی نصر، دست راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴
تیم لیگال اپلای

جمعی از بهترین ها در حوزه مهاجرت

IMG_20201017_110129_295

مهسان مهدی پور

او تجربه زیادی در طراحی سازمانی ، مهندسی مجدد فرآیند تجارت.
h6-team3-360x360

سینا کاشانی

بنیانگذار و مدیر عامل
او تجربه زیادی در طراحی سازمانی ، مهندسی مجدد فرآیند تجارت.
h6-team4-360x360

هامون تجفی

معاون سازمان
او تجربه زیادی در طراحی سازمانی ، مهندسی مجدد فرآیند تجارت.
h6-team1

سیامک انصاری

مشاور ارشد
باز کردن گفتگو
1
مشاوره رایگان !
سلام . چطور میتونم کمکتون بکنم؟