لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

وین ( شهر رویاها )

تحصیل در اتریش

در اتریش زندگی شهری و مدرن در کنار طبیعت جذاب و بکر جریان دارد و یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد.

 

شهر وین ( شهر رویاها )

 

وین از شهرهای اصلی در شمال شرقی کشور اتریش و در نزدیکی رود دانوب قرار دارد و نهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا است که دومین شهربزرگ آلمانی زبان در دنیا می باشد. پایتخت ملی و بزرگ ترین شهر اتریش با جمعیتی میلیونی و مرکز فعالیت های اقتصادی ، فرهنگی و سیاسی که مانند چند شهر دیگر اروپایی است. این شهر میزبان بسیاری از سازمان های بزرگ بین المللی از جمله سازمان ملل و اوپک می باشد. وین که به شهر موسیقی معروف است ، جایگاه و محل زندگی آهنگ سازان و موسیقی دان های برجسته ای مانند موتزارت ، بتهوون ، فالکو و … است. این شهر در نزدیکی مرزهای جمهوری چک ، اسلواکی و مجارستان قرار دارد.

موزه‌های متعدد ، بناهای تاریخی ، پارک ها و کاخ‌های پادشاهی وین که هر کدام گوشه‌ای از تاریخ ، فرهنگ و هنر اتریش را به نمایش می‌گذارند. در سال ۲۰۱۸ به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی معرفی شد که براساس شاخصه هایی مانند زیر ساختار و حمل و نقل ، آموزش و تحصیل ، میزان جرائم ، خدمات درمانی و بهداشتی ، ثبات سیاسی و فرهنگ ‌و هنر صورت گرفت توانست با کسب ۱/۹۹ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن بالاتر از شهرهای ملبورن استرالیا ، اوساکای ژاپن ، کلگری کانادا و سیدنی استرالیا را از آن خود کند. در آخرین ارزیابی و رده‌بندی موسسه QS وین شانزدهمین شهر دانشجویی برتر دنیا شناخته شده است.

 

آب و هوای وین اتریش

این کشور از جمله مناطق آب و هوایی معتدل محسوب می شود که در منطقه ی معتدل و مسیر آب و هوایی اروپای میانه که از آب و هوای آتلانتیک و قاره ای تاثیر می پذیرد ، قرار گرفته و هر فصل سال ، نمایشگر دما و آب و هوای مخصوص همان فصل می باشد.

 

وین-(-شهر-رویاها-)

دانشگاه های وین

اغلب فارغ التحصیلان آن نوابغی مانند روبرت بارانی ، هولیوس واگنر ، هانس فیشر موفق به دریافت جایزه نوبل شده اند.

 

جاذبه های گردشگری وین

مذهب شهر وین

نزدیک به ۶۰ درصد مردم این شهر پیرو مذهب مسیحی کاتولیکهستند و درصد باقیمانده را ادیان دیگر تشکیل می دهند .

 

میانگین هزینه زندگی

هزینه تحصیل در اتریش مقرون به صرفه و شهریه ی نسبتا پایین دانشگاه های وین کمک کرده تا این شهر به یکی از شهرهای دلخواه دانشجویان تبدیل شود. بطور میانگین هزینه زندگی حداقل ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورودر ماه خواهد بود که متناسب با سبک زندگی و شهر محل اقامت فرد متفاوت است.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021