لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ویزای تحصیلی پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

ویزای تحصیلی پرتغال
ویزای تحصیلی پرتغالReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 20Rating: 5.0ویزای تحصیلی پرتغال - شرايط تحصيل در پرتغال - تحصيل رايگان در پرتغال - تحصيل در پرتغالویزای تحصیلی پرتغال : مهاجرت تحصیلی به پرتغال. مهاجرت تحصیلی به پرتغال، تحصیل در پرتغال، ویزای تحصیلی پرتغال. آیا قصد مهاجرت تحصیلی با هزینه کم به کشور اروپایی همچون پرتغال را دارید؟ شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی در کشور زیبای پرتغال چیست؟ هزینه ها و مخارج تحصیل و زندگی در پرتغال به ....ویزای تحصیلی پرتغال

افراد خارجی که به هر دلیلی قصد مهاجرت به کشوری را دارند، باید در جهت دریافت ویزا یا همان روادید آن کشور اقدام کنند؛ چرا که بدون داشتن آن حق ورود به کشور را نخواهند داشت.

کشور پرتغال از جمله کشورهایی است که در سال های اخیر از لحاظ سطح علمی در دانشگاه ها پیشرفت چشم گیری داشته و در رتبه بندی های جهانی جایگاه های خوبی را به دست آورده است. همین امر باعث افزایش تعداد مهاجرت دانشجویی به این کشور شده، به گونه ای که دریافت ویزای تحصیلی پرتغال یکی از پر طرفدارترین ویزاها جهت ورود به این کشور می باشد. در عین این که می توان گفت دریافت این ویزا یکی از مقدمات و آسان ترین راه های اخذ اقامت دائم کشور پرتغال می باشد.

اخذ پذیرش از دانشگاه مدنظر در کشور فوق الذکر، به عنوان اولین قدم قبل از دریافت ویزای تحصیلی این کشور شناخته شده است. به این معنا که دانشجو بعد از اینکه از رشته و محل تحصیل خود در کشور مبدا اطمینان پیدا کرد، می تواند برای دریافت ویزای تحصیلی پرتغال اقدام نماید.
برای دریافت این ویزا فرد دانشجو باید مراحلی را سپری کرده و یک سری مدارک را جهت صدور ویزا به سفارت تحویل دهد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی پرتغال عبارتند از:

1. گرفتن وقت قبلی برای مصاحبه و ارائه ی مدارک در سفارت
2. تحویل مدارکی مانند پاسپورت و شناسنامه که نشان دهنده ی هویت فرد هستند
3. ارائه مدارک مالی و پرینت حساب بانکی، که نشان دهنده ی تمکن فرد برای ادامه ی تحصیل و زندگی در کشور پرتغال می باشند.
4. ارائه ی نامه پذیرش از دانشگاه های کشور پرتغال
5. هزینه ی دریافت ویزا

نکات مهم در رابطه با مدارک اخذ ویزای تحصیلی پرتغال:

از آن جا که دولت این کشور حق کار دانشجویی را برای افراد به رسمیت شناخته است، دانشجو می تواند در هر هفته به تناسب مقطع تحصیلی خود، حدود 20 تا 30 ساعت به کار بپردازد و در مقابل آن حقوقی مکفی دریافت کند و از این طریق به پرداخت هزینه های زندگی در پرتغال کمک کند. به علاوه، این امکان برای فرد دانشجو وجود دارد که در صورت تمایل و دریافت پیشنهاد کاری در این کشور، حتی بعد از تحصیلات بتواند با تبدیل ویزای تحصیلی پرتغال به ویزای کار در این کشور، اجازه ی اقامت بیشتر را در پرتغال داشته باشد. با این روش می تواند بعد از مدتی اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021