لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ویزای تحصیلی مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

ویزای تحصیلی مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 1Rating: 5.0ویزای تحصیلی مجارستان - شرایط تحصیل در مجارستان - تحصیل رایگان در مجارستانویزای تحصیلی مجارستان : با توجه به شرایط روز به روز ویزای کشورهای مختلف ، تکمیل مدارک لازم از اهمیت ویژه ای برخوردا است و کلیه متقاضیان باید مد نظر داشته باشند که ویزای کشورهای اروپایی مرکزی می باشد و این بدان معنی است که نتیجه نهایی بررسی مدارک و صدور ویزا از جانب وزارت امور خارجه و اداره مهاجرت مجارستان...ویزای تحصیلی مجارستان

ویزای تحصیلی مجارستان : یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای اقامت و مهاجرت به هر کشوری، استفاده از شرایط اخذ ویزای تحصیلی آن کشور می باشد؛ که در این مورد کشور مجارستان هم جزء کشورهای اروپایی است که درخواست ویزای تحصیلی آن، مخاطبان زیادی از سراسر دنیا دارد.

ویزای تحصیلی مجارستان

تحصیل در تمام رشته های دانشگاهی به خصوص رشته های پزشکی و دندان پزشکی، در کشور مجارستان در سالیان اخیر مورد توجه دانشجویان بین المللی قرار گرفته است و به همین دلیل تعداد زیادی دانشجو در هر سال در دانشگاه های این کشور، مورد آموزش یا بالاترین سطح کیفیت آموزشی، قرار می گیرند.

امکاناتی مانند هزینه ی تحصیل پایین، رنک خوب دانشگاه ها در دنیا، عدم نیاز به ارائه ی مدرک زبان و امکان کار دانشجویی توام با تحصیل، امکان سفر به دیگر کشورهای اتحادیه ی اروپا با همبن ویزای مجارستان، و در نهایت آسان بودن یورسیه ی اخذ ویزای تحصیلی مجارستان نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، عواملی هستند که سالانه تعداد زیادی دانشجوی بین المللی را تشویق به مهاجرت تحصیلی به این کشور می کنند.

دانشجویی که قصد ادامه ی تحصیل در مجارستان را دارد، باید در اولین اقدام بعد از پذیرش از دانشگاه های این کشور، به فکر انجام مراحل و ارائه ی مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای تحصیلی مجارستان باشد. چون در غیر این صورت و بدون داشتن ویزا نمی تواند، وارد کشور بشود.

دانشجو باید یک سری مدارک را آماده کرده ودر روز مصاحبه، به سفارت این کشور تحویل دهد و منتظر طی شدن روال اداری برای صدور روادید کشور مجارستان بماند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان:

1. فرم امضا شده ی درخواست ویزا

2. نامه ی پذیرش از دانشگاه مجارستان

3. 6 قطعه عکس رنگی 4*6

4. پرداخت نقدی هزینه ی صدور ویزا

5. گواهی تعهد به پرداخت هزینه های تحصیل

6. گواهی اشتغال به کار پدر یا قیم دانشجو به همراه جواز کسب و کپی از آن

7. فیش واریز شده ی شهریه ی دانشگاه مجارستان

8. گواهی تمکن مالی

9. اصل شناسنامه و کارت ملی و کپی آن ها

10. اصل پاسپورت

11. ارائه ی بلیط رفت و برگشت

افرادی که با مدرک دیپلم درخواست پذیرش در دانشگاه های این کشور را داده اند، باید حداقل یک ماه و دانشجویان فوق لیسانس باید حداقل دو ماه در صف انتظار صدور ویزای تحصیلی مجارستان بمانند.

نکاتی در مورد ویزای تحصیلی مجارستان

 دانشجو باید در وقتی که اداره ی سفارت تعیین کرده، برای انجام مصاحبه، شخصا به محل تعیین شده برود و به سوالات مطرح شده توسط کارمند سفارت پاسخ بدهد.
 حداقل زمان لازم برای صدور این ویزا 4 هفته می باشد.

 دانشجو بعد از ورود به کشور مجارستان باید یک سری آزمایش را در خود کشور انجام دهد. چرا که آزمایشات گرفته شده در ایران، مورد پذیرش در این کشور نمی باشند.

 دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه بوداپست با مدرک دیپلم را دارند باید زیر 24سال باشند.

 برای دانشگاه های بوداپست، سپرده ی ارزی به مبلغ 15000 یورو و برای دانشگاه های دیگر ارائه ی پرینت حساب سه ماه آخر قیم دانشجو با حداقل 30 میلیون تومان موجودی، الزامی می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021