لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ویزای تحصیلی روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

ویزای تحصیلی روسیه
ویزای تحصیلی روسیهReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 18Rating: 5.0ویزای تحصیلی روسیه - شرايط تحصيل در روسيه - تحصيل رايگان در روسيه - تحصيل در روسيهویزای تحصیلی روسیه : کسانی که قصد دارند بعد از پایان تحصیل خود در کشور روسیه مشغول به کار تمام وقت شوند می بایستی به زبان روسیه ای مسلط بوده و دوره ی تحصیلی خود را به خوبی گذرانده باشند تا بتوانند شغل مناسبی را پیدا کنند و در نتیجه بعد از کسب شغل ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنند . این نکته را نیز باید ....ویزای تحصیلی روسیه

سالانه بسیاری از افراد جهت تحصیل در مقاطع مختلف، وارد کشور روسیه می شوند. این افراد برای تحصیل در کشور روسیه می توانند ویزای تحصیلی روسیه را اخذ نمایند. کشور روسیه نسبت به سایر کشورها هزینه های کم تری جهت تحصیل در دانشگاه های خود دریافت می کند. این کشور دارای دانشگاه هایی است که مورد تایید وزارت علوم ایران هستند. به دلایل ذکر شده سالانه افراد زیادی کشور روسیه را جهت تحصیل انتخاب نموده و موفق به اخذ ویزای تحصیلی روسیه می شوند. در ادامه ی متن چگونگی اخذ ویزای تحصیلی روسیه برای متقاضیان ارائه می گردد.

مدت اقامت ویزای تحصیلی روسیه

شما جهت اخذ ویزای تحصیلی روسیه ابتدا باید برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت اقدام کنید. ویزای تحصیلی روسیه به صورت کوتاه مدت 3 ماه تاریخ انقضا دارد و پس از سه ماه به پایان می رسد. به منظور تمدید ویزای تحصیلی روسیه شما باید به بخش محلی دولت مراجعه کرده و درخواست ویزای مجدد دهید. در این صورت دولت روسیه یک ویزای یک ساله به نام ویزای تحصیلی FMS برای شما صادر می کند که به کمک این ویزای تحصیلی می توانید در داخل روسیه و یا به خارج از روسیه سفر کنید. مجددا پس از پایان ویزای تحصیلی شما باید برای یک دوره ی یک ساله ی دیگر، این ویزا را تمدید نمایید. این روند تا زمانی که تحصیلات شما در این کشور به پایان برسد، ادامه پیدا می کند.
علاوه بر این شما جهت اخذ ویزای تحصیلی دانشجویی خود نیاز مند مدارکی هستید که در ادامه ی متن توضیح داده خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی کشور روسیه:

1. ارائه ی پاسپورت بین المللی به همراه یک نسخه کپی از آن.
2. فرد باید دارای یک دعوت نامه ی رسمی جهت ورود به کشور روسیه باشد. لازم به ذکر است که این دعوت نامه کپی نبوده و اصل باشد.
3. عکس از فرد متقاضی در ابعاد 4.5 در 3.5
4. فرد باید قبل از اخذ ویزا ازمایش اچ آی وی داده و گواهی مبنی بر سالم بودن خود را ارائه دهد..
5. اگر سن فرد کم تر 18 سال باشد باید جهت اخذ رضایت پدر و مادر به دفتر اسناد رسمی مراجعه کرده و گواهی رضایت پدر و مادر را اخذ کند.
6. فرد متقاضی باید دارای یک گذرنامه ی مهر و امضا شده باشد و حداقل دو صفحه از آن خالی باشد.
7. یکی دیگر از مدارکی که در اخذ ویزای تحصیلی روسیه بسیار مهم می باشد دارا بودن مدرک دیپلم ( برای مقطع لیسانس) و سایر مدارک تحصیلی مورد نیاز است.
8. فرد متقاضی باید یک شاهد داشته باشد که گواهی دهد فرد دارای توان مالی جهت تحصیل در کشور روسیه است.

علاوه بر مدارک گفته شده در آخر شما می بایست هدف خود را جهت ترک کشور و اخذ ویزای تحصیلی روسیه را طی یک انگیزه نامه همراه با سایر مدارک مورد نیاز ارائه دهید. در صورتی که تمامی مدارک را دارا باشید به راحتی می توانید برای گرفتن ویزای تحصیلی روسیه اقدام کرده و آن را کسب کنید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021