لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

ویزای تحصیلی استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا
ویزای تحصیلی استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 19Rating: 5.0ویزای تحصیلی استرالیا - شرایط دریافت ویزای تحصیلی استرالیا- اخذ ویزای تحصیلی استرالیا.ویزای تحصیلی استرالیا

افرادی که در دانشگاه مقصد در استرالیا پذیرش گرفته اند می توانند برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنند .

کشور استرالیا در تمام مقاطع تحصیلی از امکانات و کیفیت فوق العاده ای برخوردار است به  طوری که دارای چند دانشگاه از دانشگاه های برتر دنیا است . بخاطر همین نکته و مزایا و امکانات دیگر ، سالیانه مهاجران زیادی برای تحصیل و کار دارد .

 انواع ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای دیگری که برای تحصیل در استرالیا وجود دارد و بسیار جالب است ویزای سرپرستی محصلی دیگر می باشد  به این صورت که شما سرپرستی یک فرد محصل زیر ۱۸ سال که غیر استرالیایی است و در آن جا تحصیل میکند ،را برعهده گرفته و در ازای نگهداری از او وارد استرالیا شده و تحصیل می کنید و یا از این طریق برای اقامت اقدام می کنید .

مدت زمان گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا

 

برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانشگاههای مختلف ، بسته به خود دانشگاه ، رشته ی تحصیلی و مقطع تحصیلی درخواست شده ، باید یک بازه ی زمانی را پشت سر بگذارید که معمولا یک پروسه ی ۶ هفته ای دارد که این بازه برای گرفتن ویزای تحصیلی مقطع دبیرستان شروع شده تا مقاطع بالاتر ؛ برای مقطع دکتری ممکن است زمان بیشتری طول بکشد که معمولا بین ۳ الی ۴ ماه است .

این مدت زمان هایی که برشمرده شد برای اقدام است و مدت زمان بررسی مدارک توسط سفارت وحاضر شدن ویزا ۳ هفته است و وقت سفارت ۲ماه میباشد.

ویزای تحصیلی استرالیا برای کسانی که می خواهند فرصت مطالعاتی به مدت یک زمان مشخص داشته باشند و یا قصد کارهای تحقیقاتی دارند علی الخصوص برای دانشجویان متقاضی مقطع دکتری ، داشتن و ارائه ی پروپزال (proposal) از کاری که می خواهند انجام دهند و یا تحقیقاتی که قصد دارند در کشور استرالیا داشته باشند ، الزامی است .

از دیگر مدارک گرفتن و اقدام برای ویزای تحصیلی استرالیا معدل بالاتر از ۱۷ ، داشتن مقالات چاپ شده ی در مجلات بین المللی و داشتن مدرک زبان با نمره ی حداقلی برای دانشگاه مورد نظر و ارائه ی پروپزالی جامع و کامل است .

و نکته ی آخر اینکه متقاضیانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی استرالیا می شوند و حداقل به مدت دو سال در استرالیا تحصیل کنند ، می توانند طی پروسه ای با شرایط خاص برای مدت یک سال و نیم ویزای بعد از تحصیل برای پیدا کردن کار در استرالیا بگیرند .

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “ویزای تحصیلی استرالیا”

  1. Avatar مرتضی شالچی گفت:

    سلام بسیار عالی من هم با خانواده برای تحصیل در استرالیا علاقه مند هستیم

    • کارشناس اعزام دانشجو کارشناس اعزام دانشجو گفت:

      سلام دوست عزیز، ممنون از توجهتون. اگر علاقمندین در مورد شرایط تحصیل و مهاجرت در استرالیا اطلاعات داشته باشین لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021