لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ویزای تحصیلی استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

افرادی که در دانشگاه مقصد در استرالیا پذیرش گرفته اند می توانند برای گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنند.

کشور استرالیا در تمام مقاطع تحصیلی از امکانات و کیفیت فوق العاده ای برخوردار است به  طوری که دارای چند دانشگاه از دانشگاه های برتر دنیا است . بخاطر همین نکته و مزایا و امکانات دیگر، سالانه مهاجران زیادی برای تحصیل و کار دارد.

 

 انواع ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای دیگری که برای تحصیل در استرالیا وجود دارد و بسیار جالب است ویزای سرپرستی محصلی دیگر می باشد  به این صورت که شما سرپرستی یک فرد محصل زیر ۱۸ سال که غیر استرالیایی است و در آن جا تحصیل میکند ،را برعهده گرفته و در ازای نگهداری از او وارد استرالیا شده و تحصیل می کنید و یا از این طریق برای اقامت اقدام می کنید.

 

مدت زمان گرفتن ویزای تحصیلی استرالیا

برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانشگاه های مختلف، بسته به خود دانشگاه، رشته ی تحصیلی و مقطع تحصیلی درخواست شده، باید یک بازه زمانی را پشت سر بگذارید که معمولا یک پروسه ی ۶ هفته ای دارد که این بازه برای گرفتن ویزای تحصیلی مقطع دبیرستان شروع شده تا مقاطع بالاتر، برای مقطع دکتری ممکن است زمان بیشتری طول بکشد که معمولا بین ۳ الی ۴ ماه است.

 

این مدت زمان هایی که برشمرده شد برای اقدام است و مدت زمان بررسی مدارک توسط سفارت وحاضر شدن ویزا ۳ هفته است و وقت سفارت ۲ ماه می باشد.

 

ویزای تحصیلی استرالیا برای کسانی که می خواهند فرصت مطالعاتی به مدت یک زمان مشخص داشته باشند و یا قصد کارهای تحقیقاتی دارند علی الخصوص برای دانشجویان متقاضی مقطع دکتری، داشتن و ارائه ی پروپزال از کاری که می خواهند انجام دهند و یا تحقیقاتی که قصد دارند در کشور استرالیا داشته باشند، الزامی است.

 

از دیگر مدارک گرفتن و اقدام برای ویزای تحصیلی استرالیا معدل بالاتر از ۱۷، داشتن مقالات چاپ شده ی در مجلات بین المللی و داشتن مدرک زبان با نمره حداقلی برای دانشگاه مورد نظر و ارائه پروپزالی جامع و کامل است.

 

و نکته ی آخر اینکه متقاضیانی که موفق به اخذ ویزای تحصیلی استرالیا می شوند و حداقل به مدت دو سال در استرالیا تحصیل کنند، می توانند طی پروسه ای با شرایط خاص برای مدت یک سال و نیم ویزای بعد از تحصیل برای پیدا کردن کار در استرالیا بگیرند.

 

ویزای تحصیلی استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 19Rating: 5.0ویزای تحصیلی استرالیا - شرایط دریافت ویزای تحصیلی استرالیا- اخذ ویزای تحصیلی استرالیا.ویزای تحصیلی استرالیا
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

  1. مرتضی شالچی گفت:

    سلام بسیار عالی من هم با خانواده برای تحصیل در استرالیا علاقه مند هستیم

    • کارشناس اعزام دانشجو گفت:

      سلام دوست عزیز، ممنون از توجهتون. اگر علاقمندین در مورد شرایط تحصیل و مهاجرت در استرالیا اطلاعات داشته باشین لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۲۸۸۲۰۰ تماس بگیرین.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021