لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

ویزای تحصیلی اتریش

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

ویزای تحصیلی اتریشReviewed by Legal Apply on Jan 8Rating: 5.0ویزای تحصیلی اتریش شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش -مشاوره تحصیلی و اعزام دانشجو به اتریشویزای تحصیلی اتریش : جهت اخذ ویزای تحصیلی درسن ۱۷ سال تمام در مقطع دبستان تا دبیرستان شخص حتما بایستی یک ضامن در اتریش داشته باشد. تحصیل در اتریش در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس تقریبا رایگان بوده و البته نیاز به قبولی در دانشگاههای ایران و کنکور دارد. اخیراً بعضی از دانشگاه های اتریش مدرک دانشگاه آزاد را.ویزای تحصیلی اتریش

مدارک لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی اتریش چیست؟
افراد بسته به کشور محل اقامت و مدت زمان اقامتشان، به اخذ ویزای آن کشور نیازمند هستند. به گونه ای که بدون ارائه دادن این ویزاها اجازه عبور از مرزهای کشور را ندارند.
برای افرادی که خواهان تحصیل در کشور اتریش هستند و مشغول به تحصیل در دانشگاه های ایران می باشند بهترین فرصت پیش آمده این است که انتقالی خود را برای مراکز آموزش عالی اتریش بگیرند و روند تحصیلی خود را در مراکز علمی این کشور پیش بگیرند. اما افرادی که دوره ۱۲ ساله تحصیلات خود را گذرانده و دیپلم دریافت کرده اند، یک مرحله دیگر راه در پیش دارند آن هم اینکه تا زمانی که موفق به قبولی در کنکور کشور و ورود به یکی از دانشگاه های مورد نظرخود نشوند، نمی توانند به ادامه تحصیل در کشور اتریش بپردازند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و صدور ویزای این کشور ابتدا باید برای مصاحبه ویزا وقت ملاقات بگیرند که معمولا برای دو ماه بعد به آن ها نوبت می دهند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش

 

نکات مهم در مورد گرفتن ویزای تحصیلی اتریش

روند دریافت ویزای کشور اتریش به دلیل زیاد بودن درخواست های افراد متقاضی ، در حال سخت تر شدن است . لذا به افراد خواهان اقامت در این کشور توصیه می شود که ابتدا به دریافت ویزای تحصیلی مبادرت کرده و از این طریق به خاک آن کشور بروند و بعد از اتمام مرحله تحصیل، ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنند.

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: