لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

ویزای تحصیلی اتریش

مشاهده اطلاعات کامل اتریش

ویزای تحصیلی اتریشReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 8Rating: 5.0ویزای تحصیلی اتریش شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش -مشاوره تحصیلی و اعزام دانشجو به اتریشویزای تحصیلی اتریش : جهت اخذ ویزای تحصیلی درسن ۱۷ سال تمام در مقطع دبستان تا دبیرستان شخص حتما بایستی یک ضامن در اتریش داشته باشد. تحصیل در اتریش در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس تقریبا رایگان بوده و البته نیاز به قبولی در دانشگاههای ایران و کنکور دارد. اخیراً بعضی از دانشگاه های اتریش مدرک دانشگاه آزاد را.ویزای تحصیلی اتریش

مدارک لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی اتریش چیست؟
افراد بسته به کشور محل اقامت و مدت زمان اقامتشان، به اخذ ویزای آن کشور نیازمند هستند. به گونه ای که بدون ارائه دادن این ویزاها اجازه عبور از مرزهای کشور را ندارند.
برای افرادی که خواهان تحصیل در کشور اتریش هستند و مشغول به تحصیل در دانشگاه های ایران می باشند بهترین فرصت پیش آمده این است که انتقالی خود را برای مراکز آموزش عالی اتریش بگیرند و روند تحصیلی خود را در مراکز علمی این کشور پیش بگیرند. اما افرادی که دوره 12 ساله تحصیلات خود را گذرانده و دیپلم دریافت کرده اند، یک مرحله دیگر راه در پیش دارند آن هم اینکه تا زمانی که موفق به قبولی در کنکور کشور و ورود به یکی از دانشگاه های مورد نظرخود نشوند، نمی توانند به ادامه تحصیل در کشور اتریش بپردازند.
برای اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و صدور ویزای این کشور ابتدا باید برای مصاحبه ویزا وقت ملاقات بگیرند که معمولا برای دو ماه بعد به آن ها نوبت می دهند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی اتریش

 

نکات مهم در مورد گرفتن ویزای تحصیلی اتریش

روند دریافت ویزای کشور اتریش به دلیل زیاد بودن درخواست های افراد متقاضی ، در حال سخت تر شدن است . لذا به افراد خواهان اقامت در این کشور توصیه می شود که ابتدا به دریافت ویزای تحصیلی مبادرت کرده و از این طریق به خاک آن کشور بروند و بعد از اتمام مرحله تحصیل، ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

۲ پاسخ به “ویزای تحصیلی اتریش”

 1. Avatar نيوشا گفت:

  سلام
  برای پذیرش از یکی از دانشگاه های اتریش، مسًول پذیرش به بنده گفتن که مدارک لیسانس و فوق لیسانس باید با ترجمه المانی و تایید سفارت تحویل بدم.
  من در برخی سایت ها دیدم که برای گرفتن پذیرش و نیز ویزا، مدارک پیش و دیپلم (با ترجمه و تایید سفارت) را باید ارایه بدم.
  ممنون میشم من را دقیق راهنمایی کنید. ایا نیاز هست که مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم با ریز نمرات رو ترجمه و تایید کنم؟ (هزینه ی براورد شده حدود ٨٠٠هزارتومان است که به نظرم خیلی زیاد هست)

  • کارشناس 102 کارشناس 102 گفت:

   لطفا تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان موسسه بهره ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021