لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه ی تحصیل در کانادا

مشاهده اطلاعات کامل کانادا

هزینه ی تحصیل در کانادا
هزینه ی تحصیل در کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Oct 23Rating: 5.0هزینه ی تحصیل در کانادا - مخارج زندگی و تحصیل در کانادا - مشاوره تحصیل در کاناداهزینه ی تحصیل در کانادا : در مقایسه با بسیاری از کشورها، هزینه ی تحصیل در کانادا، بسیار مقرون به صرفه است. ممکن است سالیانه بین 20000 و 30000 دلارکانادایی.هزینه ی تحصیل در کانادا

کانادا کشوری عالی و مناسب از هر نظر برای تحصیل می باشد. بنابراین افرادی که کشور کانادا را برای تحصیل انتخاب می کنند بدانند که انتخاب درستی کرده اند. شهریه ها  هزینه ی تحصیل در کانادا نسبت به کشور هایی نظیر استرالیا، آمریکا و بسیاری از کشور های دیگر مناسب تر است. علاوه بر این سیستم آموزشی کانادا برای افرادی که به این کشور مهاجرت نموده و قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند احترام فراوانی قائل بوده و مزایای زیادی را برای این افراد مهیا کرده است. در ادامه شما را با هزینه های تحصیل در کشور کانادا بیشتر آشنا خواهیم کرد.

هزینه ی تحصیل در کانادا

شهریه و هزینه تحصیل در کانادا با توجه به نوع مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و پست دکتری متفاوت است. باید در نظر داشت رنج هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه های کانادا با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد برای مثال نوع دانشگاه، نوع شهر و ایالت، مقطع تحصیلی، نوع رشته و … عوامل تعیین کننده ای در میزان هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه های کانادا هستند. متقاضیان باید توجه داشته باشند تمام هزینه های شهریه و زندگی در کانادا براساس دلار کانادا سنجیده می شود. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه و شهریه تحصیل در دانشگاه های کانادا با کارشناسان شعبه فرمانیه لیگال اپلای در ارتباط باشید.

هزینه ی زندگی دانشجویی در کانادا

هزینه ی تحصیل در کانادا معمولا با توجه به شیوه ی زندگی هر فرد تفاوت هایی دارد. علاوه بر این محلی که فرد زندگی می کند و نوع مسکن وی که ممکن است آپارتمان یا خوابگاه های دانشجویی باشد بر هزینه زندگی تاثیر گذار است. برای تعیین نوع مسکن ما به شما استفاده از خوابگاه های دانشجویی را پیشنهاد می کنیم چرا که در بیشتر مواقع به دانشگاه نزدیک بوده و هزینه های بسیار کم تری را دارد. اما به طور کلی متوسط هزینه ی زندگی یک دانشجو در هر ماه برای هر نفر در حدود 600 تا 800 دلار است.

حق کار در کانادا

باتوجه به اینکه کشور کانادا دومین کشور پهناور دنیا پس از روسیه می باشد کار به فراوانی در آن یافت می شود برخلاف کشورهای دیگر که ممکن است کار در آن یافت نمی شود . از این طریق به راحتی می توانید تا حدودی هزینه های زندگی و تحصیل خود را تحت پوشش قرار دهید. دانشجویان در کانادا در هر مقطعی می توانند 20 ساعت بصورت نیمه وقت در هفته و بصورت تمام وقت در تعطیلات تا هفته ای 40 ساعت مشغول به کار شوند. با کار دانشجویی در کانادا متقاضی می تواند به راحتی بر اساس نوع کار به راحتی هزینه های شهریه و زندگی خود را بدهد. بطور میانگین بسته به نوع کار دانشجویی متقاضی تحصیل در کانادا درآمدی بین 15000-22000 دلار کانادا را بطور سالیانه خواهد داشت که دیگر متقاضیان تحصیل در کانادا دغدغه هزینه ها را نخواهند داشت.

انواع کار دانشجویی و غیر دانشجویی در کانادا

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “هزینه ی تحصیل در کانادا”

  1. Avatar مصطفی گفت:

    مطالب عالی بود.ای کاش زودتر سرچ میکردم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021