لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه ی تحصیل در لهستان

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

هزینه ی تحصیل در لهستان
هزینه ی تحصیل در لهستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 8Rating: 5.0هزینه ی تحصیل در لهستان - هزینه های زندگی دانشجویی در لهستان - شرایط تحصیل در لهستانهزینه ی تحصیل در لهستان : یکی از این اقدامات بحث تحصیلی است. نظام آموزشی کشور لهستان با کیفیت بالا و خدمات عالی یکی از معدود کشورهای اروپایی است که هر ساله.هزینه ی تحصیل در لهستان

تحصیل در کشور لهستان در سال های اخیر از هدف های مهم بیشتر افراد بوده است. کشور لهستان کشوری است که از نظر شرایط تحصیلی بسیار مناسب بوده و کشوری سر شناخته در جذب دانشجویان بین المللی است. اولین و مهم ترین عاملی که افراد برای ادامه تحصیل کشور لهستان را بر می گزینند هزینه های مناسب تحصیلی در دانشگاه های لهستان است. مورد دوم برخورداری از دانشگاه های سطح بالا  و معتبر است. بیشتر دانشگاه های کشور لهستان در میان دانشگاه های مطرح جهان قرار گرفته اند. علاوه بر این دولت لهستان برای دانشجویان بین المللی احترام بالایی قائل بوده و کمک هزینه های تحصیلی زیادی را در اختیار آن ها قرار می دهد. در ادامه هزینه ی تحصیل در لهستان را برایتان خواهیم گفت.

هزینه ی تحصیل در لهستان

همان طور که گفته شد هزینه ی تحصیل در این کشور در مقایسه با کشور های دیگر کم تر است. هزینه ی تحصیلی در این کشور معمولا به مقطع تحصیلی، نوع دانشگاه و زبانی که تحصیل می کنید بستگی دارد. شما به هر دو زبان انگلیسی و لهستانی می توانید تحصیل کنید. در صورتی که زبان لهستانی انتخاب شما برای تحصیل باشد شهریه ی دانشگاه برایتان رایگان خواهد شد و نیازی به پرداخت هزینه نیست. در غیر این صورت هزینه هایی می بایست پرداخت نمایید. شهریه ی دانشگاه های دولتی برای دوره ی کارشناسی و کارشناسی ارشد در حدود 1000 تا 2000 یورو برای هر ترم است.

هزینه ی زندگی دانشجویی در لهستان

میانگین هزینه ی زندگی در لهستان که شما می بایست در این کشور پرداخت نمایید به عواملی وابسته است. یکی از این عوامل محل زندگی شما و دیگری سبک زندگی شما می باشد. اما به طور کلی متوسط هزینه ای که شما برای زندگی دانشجویی در لهستان می بایست پرداخت نمایید در حدود 300 تا 650 یورو است. این هزینه به طور میانگین گفته شد اما در صورتی که شما شهر های بزرگ را برای زندگی انتخاب نمایید هزینه ها افزایش می یابد. در صورت استفاده از خوابگاه های دانشجویی می توانید تا حدی در هزینه ها صرفه جویی نمایید. استفاده از خوابگاه ها در حدود 269 یورو در ماه می باشد.

منابع مالی قابل استفاده

شما می توانید با استفاده از بورسیه های تحصیلی و یا برنامه های حمایت مالی هزینه های زندگی خود را کاهش دهید. این منابع می تواند شامل بورسیه های تحصیلی که دولت به شما ارائه می دهد باشد. همچنین می توانید با بهره گیری از وام های دانشجویی و یا کمک های مالی که دولت به شما ارائه می دهد تا حد زیادی هزینه های تحصیلی خود را پوشش دهید. همچنین شما می توانی با استفاده از حق کاری که در لهستان دارید به کاری نیمه وقت مشغول شده و مخارج زندگی خود را تامین کنید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021