لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه های زندگی در پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

هزینه های زندگی در پرتغال

پرتغال کشوری واقع در جنوب غربی اروپا به پایتختی شهر لیسبون است و از سرزمین های اصلی و توریستی در اروپا محسوب می شود که امروزه میزان مهاجرت به این کشور بنا به دلایلی مانند گردشگری، تحصیلی و کاری افزایش پیدا کرده است.
رشد گردشگری و مهاجرت تحصیلی در این کشور باعث رونق اقتصادی در آن شده و بالطبع، هزینه های جاری زندگی را به نسبت دیگر کشورهای اروپایی تقلیل داده است.

زندگی در هر کشوری مستلزم تقبل پرداخت هزینه هایی می باشد که کشور پرتغال نیز از این قاعده مستثنی نبوده و زندگی در این کشور هزینه هایی را به دنبال دارد. عمده ترین مخارج زندگی برای افراد مربوط به هزینه های خوراک و پوشاک و مسکن و حمل ونقل است که در کشور پرتغال نیز به همین گونه است. در مجموع هزینه های زندگی در پرتغال بسیار اندک است، طوری که ارزان ترین پایتخت در اروپا متعلق به کشور پرتغال می باشد.

برای آشنایی افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند لیست ذیل از ریز هزینه های زندگی در پرتغال خبر می دهد:

 

هزینه های مربوط به مسکن و اقامت در پرتغال

تصور کنید که وارد یک فروشگاه بزرگ مواد غذایی شده اید و قیمت اجناس را به صورت اتیکت بر روی آن ها ملاحظه می کنید:

 

قیمت میوه ها و سبزیجات

 

هزینه ی رستوران در پرتغال

 

هزینه های مربوط به ورزش و اینترنت و موبایل در پرتغال

 

به طور کلی هزینه های مربوط به مسکن و اجاره ی خانه بیشترین بخش از هزینه های جاری در کشور پرتغال را به خود اختصاص داده است.

با توجه به نوسانات اقتصادی در دنیا که این کشور هم از آن دور نیست، هزینه های زندگی در پرتغال ممکن است در هر سال و در هر زمینه ای تغییراتی را داشته باشد. لذا اعداد و ارقام ارائه شده در این مطلب به صورت تقریبی با نزدیک ترین فاصله به مبالغ کنونی این کشور، مطرح شده است.

هزینه های زندگی در پرتغالReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 14Rating: 5.0هزینه های زندگی در پرتغال - خرید ملک در پرتغال - هزینه تحصیل در پرتغالهزینه های زندگی در پرتغال به طور معمول هزینه زندگی در کشورهای اروپایی بسیار بالاتر از ایران می باشد هر چند برای افرادی که در این کشور های مشغول به کار باشند معمولا درآمدشان جوابگوی زندگی آنها می باشد . در پرتغال نیز هزینه های زندگی از ایران حدود 28% بالاتر است . این موضوع را سعی می کنیم بصورت جزئی تر....هزینه های زندگی در پرتغال
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021