لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه زندگی در روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

هزینه زندگی در روسیه
هزینه زندگی در روسیهReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 14Rating: 5.0هزینه زندگی در روسیه - قیمت خانه در روسیه - زندگی در روسیه چگونه استهزینه زندگی در روسیه و زندگی در مسکو. توضیح این که در روسیه مبلغ پیش (رهن) ندارند و فقط معادل یک ماه اجاره را به عنوان گارانتی، همان روز اول می‌گیرند. ضمن این که اجاره همیشه جلو جلو پرداخت می‌شود. یعنی اول هر ماه برای ماه پیش رو. نه آخر ماه. به عبارت دیگر، اگر خانه را مستقیما از صاحبخانه اجاره کنید....هزینه زندگی در روسیه

هزینه های اقامت و خورد و خوراک در روسیه چقدر است؟

امروزه مهاجرت به کشورهای خارجی برای ادامه تحصیل و زندگی روند رو به رشدی را داشته است و با توجه به این امر، یکی از آکاهی های ضروری برای افراد مهاجر، دستیابی به اطلاعاتی در مورد هزینه های آن کشور می باشد.
کشور روسیه یکی از کشورهایی است که افراد زیادی برای مدت کوتاه و یا طولانی به آنجا سفر می کنند. بنابراین اطلاع در مورد هزینه های زندگی در روسیه یکی از سوالات متداول افراد مهاجر به این کشور می باشد. چرا که با علم به این قضیه می توانند در امر تصمیم گیری و تهیه ی پشتوانه برای زندگی در این کشور بهتر عمل کنند.
هزینه های جاری برای گذران زندگی در این کشور به طور کلی شامل هزینه های : خوراک، پوشاک، مسکن، ورزش، اینترنت، حمل و نقل و … می شود که در ادامه ی این مطلب به ارائه ی ریز هزینه های زندگی در روسیه پرداخته خواهد شد. ذکر این نکته لازم است که با توجه به نوسانات اقتصادی در دنیا و سایر شرایط، مانند منطقه ی زندگی، ارقام گفته شده به صورت تقریبی و نسبی می باشند.

هزینه ی خورد و خوراک در روسیه:

در نظر بگیرید که وارد یک فروشگاه مواد غذایی شده اید و قیمت اجناس را به صورت اتیکت بر روی همه ی اجناس مشاهده می کنید:

در مورد هزینه ی پوشاک باید بگوییم که به طور کلی هزینه ی لباس در روسیه از سایر مناطق اروپا بالاتر است.

هزینه ی اقامت و مسکن در روسیه:

هزینه های مربوط به ورزش و تفریحات:

هزینه ی حمل و نقل در روسیه:

هزینه های گفته شده برای دانشجویان، کمتر است چرا که به افراد دانشجو کارت تخفیف مراکز تفریحی و فروشگاهی مختلف تعلق گرفته یا مثلا هزینه ی اینترنت در دانشگاه و خوابگاه رایگان می باشد و یا سالنهای ورزشی، باشگاه ها و استخرها خدمات خود را به صورت رایگان در اختیار افراد دانشجو می گذارند. به طور کلی حدودا با300تا500دلار در ماه میتوان زندگی دانشجویی گذراند البته مشروط بر آنکه در خوابگاه اقامت داشته باشید.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021