لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه زندگی در بنگلادش

هزینه زندگی در بنگلادش

هزینه زندگی در بنگلادش : معمولا موضوع هزینه زندگی در بنگلادش برای بسیاری از افرادی که به دلایل گوناگون به این کشور مهاجرت می کنند مهم است. دلایل مهاجرت به کشور بنگلادش ممکن است دلایل کاری، ادامه تحصیل، زندگی و یا سرمایه گذاری و هزارن دلیل دیگر باشد. موضوع مهم در این بخش اطلاع از هزینه زندگی در بنگلادش برای سایر افراد با هدف های گوناگون از مهاجرت به این کشور می باشد.

هزینه زندگی در بنگلادش

شرایط اقتصادی در کشور بنگلادش معمولا پایین تر از سایر کشور ها می باشد و به همین دلیل هزینه زندگی در بنگلادش در مقایسه با سایر کشور ها پایین تر است. این متن افراد متقاضی و علاقه مند به زندگی در کشور بنگلادش را با هزینه زندگی در بنگلادش آشنا خواهد کرد. چرا که هدف ما برنامه ریزی درست برای زندگی در این کشور می باشد.

قیمت مواد غذایی در بنگلادش

هزینه زندگی در بنگلادش از نظر تهیه ی مواد غذایی بسیار پایین استغ به این صورت که شما برای تهیه ی برنج می توانید از ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان هزینه کنید. این به این منظور است که برنج با قیمت ۴۰۰۰ تومان بهترین نوع برنج در این کشور می باشد. هزینه ای که شما برای تهیه ی گوشت گاو می بایست پرداخت نمایید مبلغی در حدود ۳۰ درصد کمتر از قیمت این گوشت در ایران می باشد.

هزینه های رستوران در این کشور به این صورت می باشد که در صورتی که شما قصد داشته باشید در یک رستوارن یک وعده غذا میل نمایید مبلغی پرداختی ۱۵۰ تاکا می باشد. در صورتی که بخواهید در رستورانی با کیفیت بهتر غذا میل کنید برای دو نفر مبلغی حدود ۸۲۵ تاکا می بایست پرداخت نمایید.

به این ترتیب هزینه ی یک لیتر شیر ۶۵ تاکا، یک قرص نان ۴۵ تاکا، هر شانه ی تخم مرغ ۱۰۰ تاکا، پنیر ۴۹۱ تاکا و یک پاکت سیگار ۲۰۰ تاکا می باشد.

هزینه زندگی در بنگلادش مربوط به حمل و نقل

• تهیه ی بلیط مترو در حدود ۲۰ تاکا می باشد.

• در صورت استفاده از تاکسی ۸۰ تاکا کرایه ی شما می شود.

• تاکسی در مسافت یک کیلومتر ۳۱ تاکا

هزینه زندگی در بنگلادش برای اجاره ی یک منزل

قیمت اجاره خانه ها در کشور بنگلادش

قیمت اجاره خانه ها در کشور بنگلادش با توجه به شهر و متراژ اپارتمان متفاوت می باشد. در متن زیر هزینه اجاره خانه ها بیان شده است.

• اجاره اپارتمانی در مرکز شهر با یک خواب ۱۰٫۶۹۳ تاکا.

• اجاره ی یک اپارتمان یک خوابه در حومه شهر ۶۲۷۶ تاکا.

• اجاره ی یک اپارتمان سه خوابه در مرکز شهر ۲۶۶۷۷ تاکا.

• اجاره ی یک اپارتمان سه خوابه در شهرک های اطراف ۱۸۰۹۴ تاکا.

اما به طور کلی قیمتی که به ازای هر خانه در مرکز شهر پرداخت می کنید متری ۷۲۱۱۴ تاکا می باشد و در صورتی که این خانه در شهرک های اطراف باشد ۴۱۲۴۸ تاکا هزینه ی ان می شود.
به طور کلی هزینه زندگی در بنگلادش با توجه به مطالب گفته شده بسیار کم تر سایر کشور ها می باشد و شما برای سایر مصارف روزانه ی خود مبلغی بسیار کم تر از کشور های دیگر پرداخت می کنید.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021