لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه زندگی در امریکا

مشاهده اطلاعات کامل آمریکا

هزینه زندگی در امریکا
هزینه زندگی در امریکاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Jan 9Rating: 5.0هزینه زندگی در امریکا - شرایط تحصیل و کار در آمریکا- تحصیل در آمریکا بدون تافل- لیگال اپلای.هزینه زندگی در امریکا

یکی از دغدغه های مهاجرت برای خیلی از افراد می تواند هزینه های زندگی در کشور مورد نظر باشد. کسانی که قصد تحصیل و مهاجرت به کشور های خارج را دارند اگر از هزینه های زندگی در آن کشور مطلع باشند خیلی راحت تر می توانند در مورد رفتن و مدیریت های مالی تصمیم بگیرند. هزینه زندگی در امریکا را بررسی خواهیم کرد فقط یک نکته و آن هم اینکه اگر در امریکا درامد نسبتا خوبی مثلا 6500 دلار در ماه داشته باشید در واقع می توانید زندگی نسبتا خوبی داشته باشید.

هزینه ی اقامت در امریکا

از جمله هزینه هایی که معمولا برای هر فرد مهاجری می تواند مساله ساز و دغدغه برانگیز باشد هزینه های اقامت و مسکن است. هزینه ی اپارتمان و اقامت در امریکا بسته به جایی که برای زندگی برمی گزینید، نوع اپارتمان اینکه چند خوابه باشد و بحث متراژ و این ها متفاوت است. در کل هزینه ی یک اپارتمان یک خوابه در امریکا در مرکز شهر 896 دلار / اجاره ی آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1550 دلار / هزینه ی یک آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر 700 دلار / هزینه ی یک آپارتمان سه خوابه در حومه شهر 1200 دلار می باشد. که باز هم این قیمت ها در جاهای مختلف و شهر های امریکا می تواند متفاوت باشد مثلا اگر شما بخواهید آپارتمانی در یکی از شهر های بوستون و یا لس انجلس بگیرید شاید باید به مراتب هزینه های بیشتری پرداخت کنید و یا اینکه آپارتمان مبله باشد و یا خیر در هزینه ها بسیار تاثیرگذار است.

هزینه های خورد و خوراک در امریکا

فرض کنید که وارد یک سوپر مارکت شده اید و قیمت ها را به صورت اتیکت بر اجناس ملاحظه می کنید:

میوه و سبزیجات در امریکا

هزینه های حمل و نقل عمومی در امریکا

تمام هزینه هایی که در بالا ارائه شد در همه جای امریکا یکسان نبوده و در هر ایالت ممکن است قیمتی متفاوت داشته باشد برای مثال هزینه ی اینترنت مثلا: در شهر واشنگتن به صورت ماهانه حدود 58 دلار است حال آنکه در شهر لس انجلس حدود 48 دلار می باشد و یا در شهر نیویورک حدود 52 دلار است. بنابراین این تخمین و میانگین را برای همه هزینه های دیگر در نظر داشته باشید. به طور کلی بیشتر هزینه ها در شهر نیویورک گرانتر بوده و شهر های دیگر مثل تگزاس و ایالت لس آنجلس به نسبت ارزان تر از نیویورک می باشند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021