لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

هزینه زندگی در آمریکا

هزینه زندگی در امریکا

هزینه زندگی در آمریکا

یکی از دغدغه های مهاجرت برای خیلی از افراد می تواند هزینه های زندگی در کشور مورد نظر باشد. کسانی که قصد تحصیل و مهاجرت به کشور های خارج را دارند اگر از هزینه های زندگی در آن کشور مطلع باشند خیلی راحت تر می توانند در مورد رفتن و مدیریت های مالی تصمیم بگیرند. در این مطلب هزینه های زندگی در آمریکا را بررسی خواهیم کرد با در نظر گرفتن این نکته که اگر در آمریکا درامد نسبتا خوبی مثلا ۶۵۰۰ دلار در ماه داشته باشید در واقع می توانید زندگی نسبتا خوبی داشته باشید.

هزینه ی اقامت در امریکا

از جمله هزینه هایی که معمولا برای هر فرد مهاجری می تواند مساله ساز و دغدغه برانگیز باشد هزینه های اقامت و مسکن است. هزینه ی اپارتمان و اقامت در آمریکا بسته به جایی که برای زندگی برمی گزینید، نوع آپارتمان اینکه چند خوابه باشد و بحث متراژ و این ها متفاوت است. در کل هزینه ی یک اپارتمان یک خوابه در امریکا در مرکز شهر ۸۹۶ دلار، اجاره ی آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر ۱۵۵۰ دلار، هزینه ی یک آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر ۷۰۰ دلار و هزینه ی یک آپارتمان سه خوابه در حومه شهر ۱۲۰۰ دلار می باشد. که باز هم این قیمت ها در محل های مختلف و شهر های آمریکا می تواند متفاوت باشد مثلا اگر شما بخواهید آپارتمانی در یکی از شهر های بوستون و یا لس انجلس بگیرید شاید باید به مراتب هزینه های بیشتری پرداخت کنید و یا اینکه آپارتمان مبله باشد و یا خیر در هزینه ها بسیار تاثیرگذار است.

هزینه های خورد و خوراک در امریکا

فرض کنید که وارد یک سوپر مارکت شده اید و قیمت ها را به صورت اتیکت بر اجناس ملاحظه می کنید:

میوه و سبزیجات در امریکا

هزینه های حمل و نقل عمومی در امریکا

تمام هزینه هایی که در بالا ارائه شد در همه جای امریکا یکسان نبوده و در هر ایالت ممکن است قیمتی متفاوت داشته باشد برای مثال هزینه ی اینترنت مثلا: در شهر واشنگتن به صورت ماهانه حدود ۵۸ دلار است حال آنکه در شهر لس انجلس حدود ۴۸ دلار می باشد و یا در شهر نیویورک حدود ۵۲ دلار است. بنابراین این تخمین و میانگین را برای همه هزینه های دیگر در نظر داشته باشید. به طور کلی بیشتر هزینه ها در شهر نیویورک گرانتر بوده و شهر های دیگر مثل تگزاس و ایالت لس آنجلس به نسبت ارزان تر از نیویورک می باشند.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021