لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

نکاتی در زمینه ایمیل زدن به اساتید

۱- عنوان استاد را چک کنید. اگر آنها پروفسور نیستند هیچ وقت آنها را پروفسور خطاب نکنید.
۲- سعی کنید تا اساتید را جذب کنید. به این معنی، به آنها در مورد خود یک نکته جالب در مقالات آنها بگویید و نشان دهید که چقدر به موضوع تحقیقی آنها علاقه­مند هستید.
۳- اگر مطالب یک ایمیل را در ایمیل دیگر کپی می کنید، بررسی کنید که همه اطلاعات مربوطه را مطابق با کسانی که در حال ارسال ایمیل به آنها هستید تغییر داده­اید.
۴-سعی کنید ایمیل ها کوتاه و صریح باشند و در آنها از مطالب رویاپردازانه مانند “رویای من برای انجام یک دکترا” یا “پروژه من در حال تغییر جهان است. ” اجتناب شود.
۵- تقاضای پاسخ سریع به ایمیل خود را نکنید.
۶- بسیار مهم است که شما واقعا نشریات و مقالات آن ها را خوانده باشید. زیرا گاهی اساتید سریعا به ایمیل شما جواب مبدهند و از شما سوالی در مورد مقاله خود می پرسند. جواب سریع شما به ایمیل آنها نشانگر علاقه واقعی شما به فیلد و خواندن مقالات است.

در انتها باید این واقعیت تلخ را نیز بپذیرید که همه اساتید پاسخ ایمیل های ارسالی شما را نخواهند داد. دلیل این کار ضعف رزومه شما نیست، فقط به این دلیل است که اساتید بسیار مشغول هستند و معمولا روزی ۱۰۰ تا ۲۰۰ ایمیل مانند ایمیل شما دریافت می کنند. با این حال، شما باید نهایت تلاش خود برای برقراری تماس با استاد ها را داشته باشید. عوامل مهم و تاثیر گدار در پذیرش، پشتکار، داشتن مشاور خوب و اندکی شانس است

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021