لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور

مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور
مهندسی کامپیوتر در خارج از کشورReviewed by Legal Apply on Feb 6Rating: 5.0مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور - بورسیه مهندسی کامپیوتر - مهندسی کامپیوتر در آلمانمهندسی کامپیوتر در خارج از کشور : رشته کامپیوتر عموما به دو گروه اصلی مهندسی کامپیوتر (Compuer Engineering) و علوم کامپیوتر (Computer Science) تقسیم می‌شود. بسیاری از دانشگاه‌های خارج از کشور، دانشکده‌ی مستقلی برای رشته علوم کامپیوتر دارند و مهندسی کامپیوتر معمولا در کنار مهندسی برق در دانشکده‌ی برق و کامپیوتر...مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور

مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور یک رشته ای است که ۳ رشته ی الکترونیک، برق و علوم کامپیوتری را با هم ترکیب می کند. تحصیل در رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور دارای دشواری های خاص خود می باشد.

مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور

رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور علاوه بر پیش زمینه ای که در زمینه ی نرم افزاری به افراد متخصص در این رشته می دهد دارای زمینه هایی در الکترونیک و سخت افزار نیز می باشد. اکنون تعدادی از کشور ها را در تحصیل مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور مورد بررسی قرار خواهیم داد. 

تحصیل مهندسی کامپیوتر در کانادا

تحصیل در رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور و در کشوری همانند کانادا دارای شرایط خاص خود می باشد. دانشگاه های کانادا که دارای رشته های مهندسی می باشند معمولا رشته ی مهندسی کامپیوتر را نیز دارا هستند. این رشته در دانشگاه های کانادا به صورت ترکیب با رشته های الکترونیک و برق و در دپارتمان مهندسی برق قرار گرفته و تدریس می شود. در صورتی که خواهان شغلی پر درامد در این رشته باشید می بایست در برخی از موارد تحصیلات تکمیلی را داشته باشید. برای تحصیل در این رشته در مقاطع مختلف نیازمند مدارکی نظیر مدرک دیپلم و یا مقاطع بالاتر برای تحصیلات تکمیلی، گواهی پیش دانشگاهی و مدرک زبان می باشید. از بهترین دانشگاه ها در این کشور می توان به دانشگاه مموریال نیوفاندلند اشاره کرد. 

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

تحصیل مهندسی کامپیوتر در آمریکا

مهندسین کامپیوتر در کشور آمریکا در گرایش های گوناگونی ممکن است مشغول به تحصیل شوند این گرایش ها می تواند شامل طراحی سخت افزار و نرم افزار، بروز رسانی تجهیزات بهبود سخت افزار ها، نظارت بر تجهیزات کامپیوتری و… می باشد.

از جمله مراکزی که برای تحصیل این رشته در آمریکا وجود دارد می توان به ای سی ام و یا IEEF اشاره کرد. انجمن ای سی اف دارای تعداد زیادی عضو می باشد که در سال ۱۹۴۷ به عنوان بهترین مرکز آموزشی کامپیوتر تاسیس شده است.

همچنین از مراکز تحقیقاتی مهندسی نرم افزار می توان به اس ای ار سی که دارای اساتید معتبری می باشد، اشاره کرد. درآمد افراد متخصص در رشته ی مهندسی کامپیوتر در خارج از کشور در امریکا در حدود ۹۸٫۸۱۰ دلار می باشد. 

مهندسی کامپیوتر در استرالیا

تحصیل مهندسی کامپیوتر در استرالیا بسیار گسترده می باشد و تحصیل در این رشته نیازمند مدارک خاصی است که برای پذیرش باید آن ها را دارا باشید. امروزه به علت نقش گسترده ی کامپیوتر، تحصیل این رشته در استرالیا دارای آینده ی شغلی بسیار عالی می باشد.

در استرالیا یک انجمن کامپیوتر وجود دارد که مدارک شما را مورد ارزیابی قرار می دهد. شما برای تحصیل این رشته می بایست دارای مدرک دیپلم، مدرک زبان و پذیرش تحصیلی از دانشگاه های این کشور را داشته باشید. همچنین شما بر اساس مدارک تحصیلی و سابقه ی کار می توانید درآمد بالایی در این رشته کسب کنید. 

دانشگاه ماساچوست آمریکا، زوریچ در کشور سوئیس، دانشگاه سنگاپور و… نیز جزء دانشگاه های برتر برای تحصیل در این رشته می باشد. 

 

 

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: