لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

معرفی کشور استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

استرالیا
معرفی کشور استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Dec 18Rating: 5.0کشور استرالیا - آشنایی با جغرافیا و مردم شناسی کشور استرالیا - مشاوره تحصیل خارج از کشور.معرفی کشور استرالیا

کشور استرالیا از جمله کشور هایی است که متقاضیان زیادی برای اعزام و مهاجرت به صورت های مختلف کاری ، تحصیلی و یا حتی گرفتن تابعیت برای زندگی و اقامت همیشگی دارد.

استرالیا جزیره ای بسیار زیبا و از قاره های بسیار کوچک است. مساحتی معادل مساحت کشور آمریکا دارد و حدودا ۲۵ برابر جزیره ی بریتانیا ست. مجموع کل کشور استرالیا دو برابر کل مساحت دو کشور هند و پاکستان است.
در جنوب شرقی کشور استرالیا رشته کوه های آلپ قرار دارند در مرتفع ترین آن کوهستانی به نام کسکیوبا می باشد که ارتفاع بسیار بلندی معادل حدودا ۲ هزار و دویست متر دارد.

آب و هوای کشور استرالیا

کشور استرالیا به لحاظ اقلیمی کشوری متنوع است به طوری که هم بیابان های وسیع دارد و هم دارای جنگل های استوایی و دشتهای وسیعی است.

سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ و مشهور کشور استرالیا است و پایتخت این کشور شهر کانبرا می باشد. در این شهر چهار فصل سال دایر است به طوری که تابستان ها گرم و زمستان ها در آن سرد هستند. ولی در کل این شهر دارای هوای پاکی است.
شهر ملبورن آب و هوایی مثل کشور انگلستان دارد بدین ترتیب که چهار فصل سال را در یک روز می توان مشاهده کرد.

آب و هوای شهر سیدنی معتدل است. میزان بارسش باران در آن بیشتر شهر های دیگر است به طوری که تابستان ها نیز کم و بیش بارش باران در این شهر مستمر است. حداکثر دما در این شهر ۱۷ درجه و بسیار متعادل است.

 

اقتصاد استرالیا

کشور استرالیا از نظر اقتصادی پویا ست و مثل خیلی کشور های دیگر شامل دو بخش خصوصی و دولتی است. از نظر خیلی پیشرفت ها مثل پیشرفت انسانی و کیفیت زندگی در سالهای اخیر دارای رتبه بوده فقط تنها نقصی که در اقتصاد این کشور به چشم می خورد نداشتن صنایع تولیدی داخل برای صادرات است که می توان گفت با افزایش توریست این مشکل را هم تا حد زیادی حل کرده است.

 

وضعیت دولتداری در استرالیا

وضعیت سیاسی و دولتمداری در این کشور به این صورت است که شامل چندین ایالت است که تحت مقام سلطنتی انگلیس یعنی همان ملکه ی الیزابت است و در خود کشور نیز فرمانداری زمام کل کشور را به دست گرفته و برای هر ایالت فرمانداری را برگزیده است. روی هم رفته استرالیا شامل ۶ ایالت و ۲ قلمرو است.

در مورد قومیت و نژاد استرالیا

باید گفت که مردمان این کشور گروه های مختلفی از اروپاییان هستند که شامل انگلیسی ها ، ایرلندی ها ، هلندی ها و اسکاتلندی ها می باشند ؛ که البته به دلیل مهاجرت بیش از حد به این کشور نژادها و قومیت های مختلفی از جای جای جهان در آن وجود دارد.

دین و مذهب مردم استرالیا

همین اروپاییانی که در بالا برشمرده شدند دین مسیحیت را وارد این کشور کردند و مردم استرالیا به انواع فرق دین مسیحیت گرویدند. در کل دین و مذهب در این کشور آزاد است و محدودیتی برای کسی به لحاظ قانون و دولت وجود ندارد.

زبان مردم استرالیا

زبان رایج مردم کشور استرالیا زبان انگلیسی است که البته لهجه و اصطلاحات خاص این کشور را داراست که از منطقه ای به منطقه ی دیگر نسبتا متفاوت است.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 01 36 29 26 -021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021