لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مزایا و معایب تحصیل در کشور انگلیس

مشاهده اطلاعات کامل انگلستان

مزایای تحصیل در انگلیس

از مزایای تحصیل در انگلستان می توان به محیط مطالعه حرفه ای، بهبود مهارت های انگلیسی ، فرصت های شغلی مناسب ، فرصت سفر و گسترش افق دید اشاره کرد. انگلستان رهبر جهانی در آموزش بین المللی است، چندین دانشگاه برتر اروپا مثل دانشگاه های آکسفورد، کمبریج و لندن در این کشور قرار دارند. مدارک تحصیلی کسب شده در این دانشگاه ها شناخته شده و مورد احترام در سراسر جهان هستند. علاوه بر این دانشگاه های انگلیس دارای تجهیزات مدرن و امکانات عالی و همواره در حال به روز رسانی هستند.

انگلستان چهارمین کشور گران جهان برای ادامه تحصیل است و هزینه تحصیل، زندگی و اقامت دانشجویان در انگلستان بسیار زیاد است همچنین هزینه های بالای دیگری همچون هزینه های درسی (کتاب ها، لوازم التحریر، تجهیزات آموزشی) نیز می تواند مشکلات مالی زیادی را برای دانشجویان بین المللی ایجاد کند.

شرایط زندگی در کشور انگلیس

در انگلستان زندگی گران است. شاخص قیمت شهر لندن ۲۲۲ است. این نمره نشان می دهد که غذا، اجاره و سایر نیازهای ضروری در لندن بیش از دو برابر، گران تر از میانگین جهانی است. مطالعات اخیر در مورد کیفیت زندگی انگلستان، این کشور را در رتبه پنجم از همه کشورهای اروپایی قرار داده است. این رتبه بر اساس سرعت پهنای باند، آلودگی، هزینه زندگی و بسیاری از عوامل دیگر به دست آمده است . همچنین نشان می دهد حکومت انگلیس بیشترین درصد تولید ناخالص داخلی خود را صرف تفریح ​​و فرهنگ مردم کرده است. از این نظر کیفیت زندگی در این کشور یکی از مزایای تحصیل در انگلیس بشمار می آید.

وضعیت اشتغال در کشور انگلیس

اقتصاد قوی و پایدار این کشور موجب شده است زندگی و کار در انگلیس امنیت بسیاری از افراد را تأمین کند. این کشور یک محل عالی برای شروع کسب و کار است. در واقع انگلستان بسیار مفتخر است که “ملتی از مغازه داران و شرکت ها” باشد و به همین جهت شرکت های خصوصی را فعالانه تشویق می کند. در اینجا هر فردی می تواند خود را به عنوان یک شرکت اعلام کند و بلافاصله به یک شرکت واقعی تبدیل شود و بدون هیچ گونه مانعی تقریبا در هر نوع کسب و کاری (بدون فقط چند استثناء) تجارت کند.

مزایای تحصیل در انگلیس

انگلیس فعالیت های زیادی را در زمینه برابری جنسیتی انجام داده است و نرخ بیکاری و فقر در این کشور بسیار کم است. همچنین تقریبا تمام صورت حساب های مراقبت های بهداشتی و پزشکی شما توسط دولت پرداخت می شود. علاوه بر این انگلیس ترکیبی باورنکردنی از فرهنگ های بین المللی و تفکر معاصر است. در واقع بریتانیا یک کشور چند فرهنگی و چند گرا است که همیشه مکان هایی جذاب برای بازدید مهاجران خارج از کشور دارد که تجربه هیجان انگیز و تکان دهنده ای برای افراد محسوب می شود. مطالعه زبان انگلیسی در زادگاه زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهد تا مهارت های زبان خود را به طور گسترده ای افزایش دهید.

 

معایب زندگی در کشور انگلیس

مالیات بیش از حد بالا است و علاوه بر مالیات بر درآمد بالا ، تعدادی از مالیات های دیگر در سطوح مختلف و در مورد چیزهای زیادی مثل مالیات خرید (مالیات بر ارزش افزوده) برای کالاها و  مالیات بر اشتغال در دستمزدهای مردم، حتی قبل از اینکه پرداخت شود ، وجود دارد. همچنین مالیات بر اقلام دیگری مانند سموم، سیگار و سوخت به طور جداگانه حساب می شود. تحمل آب و هوای انگلستان برای افرادی که قبل از آن در مناطق گرمسیری زندگی می کردند کار دشواری است زیرا به علت موقعیت این کشور بر روی زمین ممکن است با تغییرات آب و هوایی ناگهانی مواجه شوند.

بهترین روش گرفتن اپلای انگلیس

مراحل کلی جهت دریافت ویزای دانشجویی شامل انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر ، برآورده کردن نیازهای دانشگاه جهت پذیرش ، درخواست دادن و منتظر ماندن برای پذیرش ، پرداخت مالیات های مورد نظر و سپس دریافت ویزای دانشجویی است. دانشجویان بین المللی کشورهایی غیر از اتحادیه اروپا می توانند در هر زمانی بین تاریخ های ۱ سپتامبر و ۳۰ ژوئن از سال تحصیلی شروع به تحصیل کنند و درخواست UCAS را ارائه دهند.  با این حال، اکثر دانشجویان قبل از ۳۰ ژوئیه این درخواست را می دهند تا اطمینان حاصل کنند که دانشگاه مورد نظرشان هنوز در دسترس است و فرصت زیادی را برای مهاجرت و اقامت دارند.

مزایا و معایب تحصیل در کشور انگلیسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Nov 14Rating: 5.0مزایای تحصیل در انگلیس - معایب تحصیل در انگلیس - هزینه تحصیل در انگلیس - لیگال اپلایمزایای تحصیل در انگلیس : در این پست به بررسی کلی تحصیل در انگلیس، مزایا و معایب آن می پردازیم. متقاضیان لازم است تا قبل از انتخاب محل تحصیل خود اطلاعات..مزایا و معایب تحصیل در کشور انگلیس
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021