لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند

کشور هلند کشوری محبوب برای ادامه تحصیل می باشد که هر ساله تعداد زیادی متقاضی برای ادامه تحصیل در این کشور به هلند مهاجرت می کنند. دانشگاه های کشور هلند در میان دانشگاه های جهان از اعتبار بالایی بهره مند است و تعدادی از آن ها به تایید وزارت علوم و بهداشت ایران رسیده است. بنابراین برای ادامه تحصیل در این کشور هیچ گونه نگرانی از جانب کیفیت آموزشی نداشته باشید چرا که کیفیت آموزشی در این کشور از سطح بالایی در سطح جهان بهره مند می باشد. مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند به صورت زیر می باشد.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند

برای تحصیل طولانی مدت در کشور هلند شما می بایست ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایید. بنابراین پس از این که کشور هلند را به عنوان کشوری مناسب برای تحصیل انتخاب کردید و از کیفیت آموزشی در این کشور مطلع شدید باید برای ادامه تحصیل در هلند با طی کردن شرایطی خاص ویزای تحصیلی را به دست آورید. از مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند نیازمند مطلع بودن از شرایط دریافت  و اطلاعات مناسب در این زمینه است. دانشجویانی که قصد تحصیل در هلند را دارند و از کشور هایی غیر از عضو اتحادیه ی اروپا هستند می بایست این ویزا را حتما به دست آورند. این در صورتی است که اقامت آن ها بیش از ۹۰ روز در این کشور به طول انجامد. اولین مرحله پیدایش دانشگاه خوب و اخذ پذیرش دانشگاهی است که لازمه ی دریافت ویزا است. پس از این کار باید به سفارت مراجعه نموده و با برخورداری از مدارک و شرایط مورد نیاز کار های مربوط به دریافت ویزا را انجام دهید.شانس اخذ ویزای هلند در اروپا همیشه بالاتر از دیگر کشورها بوده است.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی هلند

 1. ارائه ی فرم درخواست ویزا که این فرم می بایست به صورت تکمیل شده باشد.
 2. ارائه ی گذرنامه ی معتبر که می بایست حداقل یک سال اعتبار داشته باشد.
 3. دو قطعه عکس رنگی
 4. گواهی محل تولد
 5. ارائه ی مدارک دانشگاهی به همراه ریز نمرات
 6. ارائه ی مدارک پیش دانشگاهی به همراه مدرک دیپلم و ریز نمرات
 7. معرفی نامه ی رسمی از دانشگاهی که در آن مشغول به تحصیل بوده اید.
 8. برنامه ی تحصیلی خود در هلند که شامل علت انتخاب این کشور و یا علت علاقه مندی تحصیل در خارج از کشور. همچنین رشته ی انتخابی شما و هدف شما از انتخاب آن رشته.(انگیزه نامه)
 9. ارائه تاییدیه مالی بستگی به پذیرش دانشگاه مقصد دارد. در بعضی شرایط نیاز به تمکن مالی نیست ودر بعضی دیگر تمکن مالی الزامی میباشد.بسته به بورس و فاند دریافتی دارد
 10. بیمه مسافرتی و درمانی
 11. هزینه ی درخواست ویزا

مدت زمان دریافت ویزای تحصیلی هلند

در ابتدا لازم به ذکر است که گفته شود شما می توانید مدارک فوق را در مدت ۳ ماه جمع آوری نمایید . مدت زمانی که به منظور دریافت ویزای تحصیلی مورد نیاز است در حدود ۱ ماه از زمان درخواست شما تا دریافت ویزای تحصیلی هلند می باشد. علاوه بر این در صورتی که شما مدت زمان تحصیلی تان کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد شما می توانید از طریق اخذ اقامت بلند مدت و یا کوتاه مدت در این کشور به راحتی اقامت نمایید. لازم به ذکر است در صورت تحصیل بیش از ۳ ماه در هلند شما علاوه بر ویزای ورود باید برای مجوز اقامت درخواست دهید.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 1Rating: 5.0مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند - شرایط و مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی هلندمراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند - اخذ ویزای تحصیلی هلند چگونه ممکن می باشد ؟ شرایط اخذ ویزای تحصیلی هلند و مهاجرت تحصیلی به هلند به چه صورت است ؟ در این مطلب سعی داریم سئوالاتی این چنین را درباره تحصیل و شرایط تحصیل در هلند را برای شما شفاف سازی کنیم - مشاوره تحصیل خارج از کشور - لگال اپلای.مراحل اخذ ویزای تحصیلی هلند
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. آیین حسینی گفت:

  آیا برای ویزای تحصیلی ایلس می خواهد؟

 2. maryam گفت:

  سلام .مقدار پول در حساب بلوکه برای یک دوره ی مستر در هلند چقدر هست ؟

 3. حمید گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای دوره کارشناسی هلند تمکن مالی چقدر باید باشه؟؟
  و دوم برای همراه هم میشه برای کار اقدام کرد؟
  ممنون

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021