لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

مشاهده اطلاعات کامل مجارستان

مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان
مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Apr 1Rating: 5.0مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان - ویزای تحصیلی مجارستان - مشاوره تحصیل در مجارستانمراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان - جهت اخذ ویزای تحصیلی مجارستان شرایط و مدارکی لازم است که در ادامه مطلب خدمتتان ارائه می دهیم. تحصیل در مجارستان یکی از گزینه های مقرون به صرفه است زیرا هزینه های زندگی در مجارستان پایین و همچنین دانشگاه های این کشور در رنک خوبی قرار دارند. لگال اپلای موسسه اعزام دانشجو به مجارستان.مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

تحصیل در کشور مجارستان در چند سال اخیر بسیار پر طرفدار بوده است. این کشور از شرایط تحصیلی خوبی برخوردار است. سیستم آموزشی حاکم در این کشور به گونه ای است که افراد زیادی در آن مشغول به تحصیل اند چرا که دانشگاه های این کشور از اعتبار بالایی برخوردار بوده و  مدارک اخذ شده از آن ها بسیار معتبر است. در مطلب زیر مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان خدمتتان ارائه می دهیم.

مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان به عنوان ویزای شینگن

به دلیل عضویت این کشور در کشور های اتحادیه ی اروپا با اخذ ویزای تحصیلی کشور مجارستان به راحتی می توانید بدون ویزا به سایر کشور های اروپایی سفر کنید. این سفر به گونه ای است که هزینه های آن تقریبا رایگان است. در دست داشتن ویزای تحصیلی مجارستان همچنین به دانشجو این امکان را می دهد تا در دانشگاه های کشور های دیگر حضور داشته باشد و یا در آزمون های آن ها و مصاحبه ها شرکت کند. بنابراین اخذ ویزای تحصیلی مجارستان  دارای مزایای فراوانی است که هر فردی می تواند با اخذ آن از این مزایا بهره مند گردد.

مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان

از مراحل اخذ ویزای تحصیلی مجارستان شما در ابتدا باید همراه با مدارک مورد نیاز به سفارت مجارستان مراجعه کرده و با دریافت وقت قبلی در مصاحبه حضوری موفقیت آمیز داشته باشید. مدارک مورد نیاز دریافت ویزا به صورت زیر است:

 1. ترجمه ی اصلی مدرک دیپلم دبیرستان به همراه ریز نمرات
 2. ترجمه ی رسمی ریز نمرات 3 سال دبیرستان
 3. ارائه حساب بانکی دانشجو به همراه موجودی 10000 یورو
 4. ارائه ی سند ملکی به نام پدر، مادر و یا دانشجو
 5. بیمه ی مسافرتی
 6. ارائه ی پاسپورتی معتبر که حداقل یک سال اعتبار داشته باشد.
 7. تایید کالج مبنی بر پرداخت شهریه توسط دانشجو
 8. رزرو خوابگاه به مدت یک ماه که این امر توسط دفتر تهران هماهنگ می شود.

نکاتی مهم در مورد دریافت ویزای مجارستان

 1. مدارک گفته شده می بایست توسط خود دانشجو ارائه گردد . علاوه بر مدارک ذکر شده چندین مدرک دیگر مورد نیاز است که می بایست توسط دفتر تهران تهیه و ارائه شود.
 2. با توجه به شمار زیاد متقاضیان و شرایط روز به روز کشور های مختلف مدارک بالا می بایست به صورت تکمیل شده ارائه شود در غیر این صورت شما ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوید و دریافت ویزای شما به طولانی مدت بی انجامد.
 3. کشور مجارستان به دلیل عضویت در محدوده ی شینگن برای ویزا محدودیت های قوانینی خاص خود را داشته و دریافت ویزای تحصیلی اندکی سخت است.
 4. مدت زمان دریافت ویزای تحصیلی مجارستان در حدود 4 تا 6 هفته به طول می انجامد.

علاوه بر موارد فوق دانشجو می بایست در صورت موفقیت دریافت ویزای تحصیلی پس از یک ماه اقدام به دریافت اقامت دانشجویی در این کشور نمایند که به این منظور می بایست به دفتر اتباع خارجی مراجعه نمایند و محل تحصیل خود را بگویند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021