لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مدرک زبان برای تحصیل در هلند

مشاهده اطلاعات کامل هلند

مدرک زبان برای تحصیل در هلند

مدرک زبان برای تحصیل در هلند : مدرک زبان برای تحصیل در هلند،هلند کشوری کوچک در ناحیه ی اروپای غربی است که بخش اصلی پادشاهی هلند را تشکیل میدهد و با کشور های آلمان و بلژیک همسایه میباشد. پایتخت کشور شهر آمستردام و دومین شهر بزرگ آن روتردام است که به عنوان بزرگترین بندر اروپا شناخته میشود. دارای ۱۶٫۵ میلیون نفر با اکثریت دین مسیحی و مذهب پروتستان است ولی تقریبا جمعیتی حدود ۱ میلیون نفر مسلمان هم مقیم این کشور هستند.زبان رسمی مردم این کشور هلندی میباشد ولی بسیاری از مردم به زبان های دیگری از جمله انگلیسی ، آلمانی و فرانسوی و اسپانیایی نیز صحبت میکنند. جالب است بدانیم که جمعیتی بالغ بر ۳۰۰۰۰ فارسی زبان در این کشور سکنی دارند.

تحصیل در هلند

طول دوره ی تحصیل در مقطع لیسانس در هلند برای برخی رشته ها به صورت دوره های یک تا پنج ساله است. از میان رشته هایی که در کشور هلند حدود یک سال در مقطع کارشناسی به طول می انجامد می توان به رشته ی حسابداری اشاره کرد. در مقطع کارشناسی ارشد در هلند طول دروه های تحصیلی از یک سال تا دو سال متفاوت است. از میان رشته های تحصیلی مدیریت اجرایی و برنامه ریزی شهری طول دوره تحصیلی یک ساله است و از دوره های دو ساله در دانشگاههای هلند می توان به مدیریت اجرایی حرفه ای و هنر های زیبا اشاره کرد. طول دوره ی تحصیلی دکتری در هلند بین ۴ تا ۵ سال است. برای پذیرش در مقطع دکتری در هلند ارائه ی مدرک دکترال( doctoral) یا همان کارشناسی ارشد الزامی است. زبان تدریس دانشگاههای هلند در مقطع دکتری و ارشد انگلیسی می باشد.امکام اخذ فاند تحصیلی برای مقطع بسیار است.

 

مدرک زبان برای تحصیل در هلند مقطع لیسانس

از شرایط تحصیل در هلند در مقطع لیسانس داشتن مدرک دیپلم با معدل بالای ۱۲ است. در غیر این صورت افراد متقاضی با سن حداقل ۲۱ می توانند در امتحان ورودی که در دانشگاهها برگزار می شود شرکت کرده و در صورت قبولی می توانند برای ادامه ی تحصیل در همان دانشگاه اقدام کنند. داشتن مدرک زبان ایلتس با نمره ی ۶ از دیگر شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی است. متقاضیان عزیز این نکته ی مهم را بدانند که در صورت نداشتن مدرک می توانند در کلاس های زبان در خود کشور هلند برگزار می شود شرکت کنند و مدرک بگیرند ولی اگر مدرک زبان را در مدارک خود از ایران نداشته باشند به سختی می توانند ویزای تحصیلی هلند را بگیرند. در مقطع تحصیلی لیسانس طول دوره ۴ سال است و زبان تدریس در دانشگااههای هلند، اکثرا انگلیسی است. در همین راستا داشتن مدرک زبان انگلیسی  در سطح های b1 و b2 الزامی است. دانشجویان مقطع کارشناسی در هلند در هفته حق ۱۰ ساعت کار دانشجویی دارند و به ازای آن حقوقی به مبلغ ۸۰ تا ۱۰۰ یورو دریافت می کنند. پس مدرک زبان انگلیسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای هلند الزامی است.

 

مدرک زبان برای تحصیل در هلند کارشناسی ارشد

مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای هلند بین یک تا دو سال است. زبان تدریس در اغلب دانشگاههای هلند برای بیشتر رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد انگلیسی است. مدرک زبان ایلتس با نمره ی حداقل ۶ و نیم و یا مدرک IBT با نمره ی ۸۰ از مدراک و شرایط پذیرش در دانشگاههای هلند در این مقطع است. شرایط بورس شدن در صورت داشتن رزومه ای خوب و علمی می تواند فراهم باشد داشتن مدرک کارشناسی مرتبط با رشته ی مورد درخواست با معدل خوب از شرایط تحصیل در هلند در این مقطع است. متقاضی باید تمام مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کند.

 

مدرک زبان برای تحصیل در هلند مقطع دکتری

طول دوره ی تحصیل در مقطع دکتری حداقل ۴ سال است. گرفتن بورسیه ی تحصیلی در این مقطع شرایط آسانتری دارد و فراهم است. داشتن مدارک تحصیلی گذشته (کارشناسی و کارشناسی ارشد) به صورت ترجمه شده- مدرک زبان ایلتس ۶ونیم ورزومه ی قوی شامل مقاله و کفرانس بین المللی برای گرفتن بورسیه ی تحصیلی از شرایط تحصیل در هلند در مقطع دکتری است.بورس تحصیلی مقطع دکتری حقوق ماهانه ۲۰۰۰ یورویی دارد.

مدرک زبان برای تحصیل در هلندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 15Rating: 5.0مدرک زبان برای تحصیل در هلند - تحصیل در هلند - تحصیل در هلند بدون مدرک زبان - آیلتسمدرک زبان برای تحصیل در هلند : تحصیل در هلند؛ سرزمین گلها. دانشجویان پس از اخذ پذیرش از دانشگاه باید درخواست اجازه اقامت موقت به نام (MVV) دهید معمولا دانشگاه میزبان این کار را برای شما انجام می‌دهد ولی شما باید تمام مدارک ضروری را به زبان هلندی یا انگلیسی ارائه دهید. با این اجازه اقامت موقت ورود به کشور هلند....مدرک زبان برای تحصیل در هلند
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021