لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مدرک زبان برای تحصیل در اتریش

کشور اتریش جمعیتی بالغ بر ۸٫۱۸۹٫۰۰۰ نفر دارد، دارای ۹ ایالت است و در همسایگی کشور های آلمان، اسلوواکی، ایتالیا، اسلوونی، مجارستان، سوئیس و جمهوری چک واقع شده است. پایتخت این کشور شهر وین است که جمعیت یک میلیون و ۵۲۳ هزار نفری دارد که حدود ۲۰ درصد از کل جمعیت اتریش در این شهر زندگی می کنند و بقیه جمعیت آن در شهرستان ها هستند. مدرک زبان برای تحصیل در اتریش

زبان اصلی کشور اتریش آلمانی بوده و از نظر آموزشی زبان تدریس در اکثر رشته ها آلمانی می باشد. در واقع رشته های زبان انگلیسی نیاز به داشتن نمره ی بالای ۶ آیلتس را دارد.

 

مدرک زبان برای تحصیل در اتریش

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که احتمال ارائه درس های پیش نیاز وجود دارد و به دلیل اینکه زبان رسمی در این کشور آلمانی است لازم است که دانشجویان ارشد نیز زبان آلمانی را پیش از ورود به دانشگاه یاد بگیرند.

یکی از مزایای عالی تحصیلی در این کشور عدم نیاز به مدرک زبان است. به این معنی که به دلیل نیازمند بودن مدرک زبان آلمانی برای تحصیل در این کشور، در صورتی که این مدرک را در کشور خود نیز اخذ ننموده باشید می توانید با کلاس ها و دوره های زبان آلمانی که در این کشور برگزار می شود به راحتی مدرک خود را دریافت نموده و به دانشگاه مربوطه ارائه دهید.

البته یک استثنا هم در این مورد وجود دارد و آن اینکه برای پذیرش در برخی رشته های دانشگاهی کشور اتریش فرد باید در آزمون ورودی مخصوص با زبان آلمانی شرکت نماید.

هزینه-ی-تحصیل-در-اتریش

زبان تدریس

زبان تدریس در دانشگاه های اتریش زبان آلمانی است، لذا افراد متقاضی ورود به این مراکز آموزش عالی باید مدرک زبان آلمانی حداقل در سطح B1 داشته باشند.

و یا اینکه بدون داشتن این مدرک جهت ادامه تحصیل در اتریش اقدام کرده و قبل از ورود به دانشگاه، به یادگیری این زبان در کالج های این کشور بپردازد.

دولت اتریش برای همه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی زمانی را برای کار دانشجویی در نظر گرفته است که این زمان برای دانشجویان دوره کارشناسی ۱۰ ساعت کار در هفته در نظر گرفته شده است که انجام این کار مستلزم توانایی در زبان آلمانی می باشد بنابراین یادگیری زبان آلمانی به افرادی که قصد رفتن و اقامت در اتریش را دارند توصیه می شود.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021