لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

مدارس در کانادا

مدارس در کانادا

طبق قانون ، کودکان در کانادا باید به مدرسه بروند . با توجه به ایالت یا منطقه محل زندگی ، بچه ها ممکن است در سن ۵ یا ۶ سالگی  مدرسه را شروع کنند و تحصیلاتشان را ادامه دهند تا زمانی که به مابین ۱۶ و ۱۸ سالگی برسند.

اگر شما  و خانواده ی تان در طول سال تحصیلی به کانادا وارد شده اید، با هیئت امنای مدرسه ی  محل خودتان تماس بگیرید تا مدرسه ای برای فرزند هایتان پیدا کنند.

این به عهده ی اولیای دانش اموزان است که نوع مدرسه ی فرزندانشان را انتخاب کنند.

 

انواع مدارس در کانادا

مدارس در کانادا

شهریه مدارس در کانادا

هزینه شهریه مدارس در کانادا با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع مدرسه خصوصی، دولتی و شبانه روزی بودن، نوع شهر و ایالت، نزدیک بودن به مرکز شهر، امکانات کمی و کیفی مدرسه و … تعیین می گردد لذا از متقاضیان علاقه مند به تحصیل در کانادا در خواست می گردد.

 

 ثبت نام در مدارس کانادا

ثبت نام در مدارس کانادا در ۲ ورودی سپتامبر (شهریور-مهر) و ژانویه (دی-بهمن) صورت می گیرد. ثبت نام در اکثر مدارس کانادا بصورت IN ROLLING به این معنا که شما همیشه نسبت به ثبت نام فرزندتان می توانید اقدام کنید اما از آنجایی که برای ورود تحصیلی به کانادا برای ما ایرانیان بحث ویزا تحصیلی وجود دارد باید نسبت به سریعترین زمان ممکن برای ثبت نام در مدارس کانادا اقدام نمایید. بعد ار ثبت نام در مدارس بین المللی کانادا فرزند شما از تمام امکانات و مزایای یک شهروند کانادایی برخوردار خواهد بود.

 

مزایای تحصیل در مدارس کانادا

با توجه به فراگیر شدن تحصیل در مدارس کانادا به بررسی مزایای تحصیل در کشور کانادا می پردازیم:

 

 

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021