لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

قوانین جدید پذیرش تحصیلی اتریش

اخیرا مطلع شدیم  متاسفانه یا خوشبختانه  که
از ترم تابستان سال ۲۰۱۹ متقاضیان برای اخذ پذیرش از دانشگاههای اتریش باید براساس چارچوب مقررات واحد اروپایی، در زمان درخواست پذیرش از سطح A2 دانش زبان آلمانی برخوردار باشند.

♦️نکته مهم اینکه از تاریخ صدور مدرک زبان که توسط مدیریت هر دانشگاه به رسمیت شناخته میشود، نباید بیشتر از دو سال گذشته باشد. البته تحصیلات رشته های هنری استثنا می باشند.

البته این متن فقط به عنوان #اطلاعیه قرار گرفته شده و هنوز به طور رسمی و دقیق از طرف سفارت و یا اداره اقامت مطرح نشده،اما به هرحال لازمه که خوندن زبان رو شروع کنید چون از ترم تابستان ۲۰۱۹ برای اپلای به مدرک زبان نیاز دارید.

بنابراین توجه داشته باشید که

دوستانی که در حال آماده کردن مدارک تحصیلی و یا تایید آنها در سفارت اتریش هستند، به این نکته توجه کنند تا به مشکل برنخورند.
دوستان ممکن هست که در ترم پیش رو هم چنان برای اپلای نیازی به ارائه مدرک زبان نباشه چون همینطور که گفته شد فعلا به طور رسمی اعلام نشده است ،اما به هرحال این قانون چه در ترم پیش رو چه در ترم های بعد اعمال میشود ، پس بهتره است  خودتان را برای ارائه مدرک زبان حتی برای ترم پیش رو آماده کنید.

برای پذیرش در مقطع لیسانس در کشور اتریش فرد باید حتما قبولی در دانشگاه های کشور خود داشته باشد ، همچنین چند واحد از این مقطع را گذارنده و علاوه بر اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس ، ریز نمرات واحدهای پاس شده را نیز ارائه دهد.

برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس نیز فرد باید اصل مدرک لیسانس و ریز نمرات این مقطع را همراه با نامه عدم منع تحصیل دریافت کرده باشد.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۳/۲۴
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021