لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

قوانین آموزشی در استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

قوانین آموزشی در استرالیا
قوانین آموزشی در استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 13Rating: 5.0قوانین آموزشی در استرالیا - تحصیل در استرالیا - شرایط تحصیل در استرالیا-آموزش تحصیلی استرالیا.قوانین آموزشی در استرالیا

قوانین آموزشی در استرالیا : قوانین آموزشی در استرالیا، در هر کشوری با توجه به عوامل متعددی از جمله سیاست، فرهنگ، نوع اجتماع مردم آن و… دسته ای از قوانین و مقررات برای آموزش پرورش در آن جامعه تدوین میشود که معمولا جنبه اجباری داشته و در مورد همه ی افراد مقیم در آن سرزمین صدق میکند و کسی نمیتواند بر خلاف آنها عمل کند.

 

قوانین آموزشی در استرالیا

 

در همین راستا کشور استرالیا دسته ای از این عوامل را در فرهنگ کلی کشور تدوین کرده است که به طور کلی می توان از آنها به عنوان قوانین آموزشی در استرالیا تعبیر کرد.

 

در بدو ورود فرد به سیستم آموزشی این کشور مسائلی مانند سن دانش آموز ، نوع دوره تحصیلی و … باید به عنوان قوانین آموزشی استرالیا در شروع تحصیلات ، مورد توجه باشد.

 

به عنوان مثال سن شروع به تحصیل در دوره ابتدایی در این کشور 6 سالگی مطرح شده و قبل از کسی نمیتواند در مورد ثبت نام برای این مقطع ، اقدام کند. دوره ی راهنمایی از سال هفتم تا دهم تحصیلی را در برمیگیرد. و به سال دهم و یازدهم تحصیلی فرد، دوره ی دبیرستان اطلاق میشود.

 

بعد از پایان دوره ی دوازده ساله ، فرد دیپلم پایان تحصیلات و یا همان گواهی ورود به مراکز دانشگاهی کشور را دریافت خواهند کرد.

 

گذراندن دروس زبان ، ریاضی و علوم در طی دوره ی متوسطه برای تمام دانش آموزان ضروری است و یکی از قوانین آموزشی استرالیا در دوره ی تحصیلی متوسطه محسوب میشود.

 

ادامه ی تحصیل در مرحله ی قبل از دانشگاه برای تمام دانش آموزان الزامی بوده و همچنین دریافت گواهینامه ی پیش دانشگاهی ، از قوانین آموزشی استرالیا برای ورود به دانشگاه میباشد . که نمره دهی این گواهی تاثیر مهمی را در پذیرش دانشجو در دانشگاه میگذارد.

 

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  استرالیا با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-22690470

قوانین آموزشی کشور استرالیا برای آموزش عالی چند اصل را بیان میکند از جمله این که اگر فرد بعد از 2 یا 3 سال بعد از دیپلم موفق به اخذ مدرک Diploma شود. مدرک کاردانی دریافت میکند.

4 یا 5 سال بعد از دیپلم و گرفتن مدرک Bachelor اخذ مدرک کارشناسی را برای فرد به دنبال دارد.

1 تا 2 سال بعد از دوره ی کارشناسی فرد موفق به اخذ مدرک Master شده و کارشناس ارشد میشود.

3 سال تحصیلی بعد از فوق لیسانس فرد مدرک phd دریافت میکند و این مدرک معادل دکترا اعتبار دارد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021