لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

قوانین آموزشی اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

قوانین آموزشی اسپانیا
قوانین آموزشی اسپانیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 13Rating: 5.0قوانین آموزشی اسپانیا - تحصیل در اسپانیا - شرایط تحصیل در اسپانیا - آموزش در اسپانیاقوانین آموزشی اسپانیا : به طور کلي مي توان گفت که تاريخچه وضع قوانين آموزش معلمان در نظام آموزشي اسپانيا به قرن 18 ميلادي باز مي‌گردد. پس از اعمال اصلاحات مداوم در حوزه آموزش کشور، نخستين مركز آموزش معلمان كشور با عنوان "ميلستوس" طي سال 1839 تأسيس شد. مركز آموزش معلمان ميليستوس به‌عنوان مدل آموزشي نظام آموزش اسپانيا...قوانین آموزشی اسپانیا

قوانین آموزشی اسپانیا : قوانین آموزشی اسپانیا،بر طبق قانون عمومی اموزش و پرورش در اسپانیا مراحل تحصیلی به چهار گروه کلی تقسیم می شود:

اولین گروه مقطع پیش دبستانی است در این گروه کودکان سه تا پنج سال قرار دارند.

این مقطع در واقع برای اماده سازی کودک برای مقاطع بالا تر است.

قوانین آموزشی اسپانیا

گروه دوم شامل دو دسته از کودکان در دو رده سنی متفاوت است دسته ی اول کودکان 6 تا ده سال و گروه دوم کودکان 11 تا 13 سال هستند. این مقطع برای اموزش پایه ی کودکان است.

گروه سوم اموزش متوسطه است(دبیرستان)این دوره به مدت 3 سال طول کشیده و افراد را برای تحصیل در دانشگاه اسپانیا اماده می کند.

گروه سنی افرادی که در این مقطع تحصیل می کنند بین 14 تا16 سال است. پس از این دوره دانش اموز موظف به گذراندن یک دوره ی یک ساله به نام پیش دانشگاهی است که اگر این دوره را با موفقیت بگذراند می تواند در دانشگاه شرکت کند.

در رابطه با قوانین آموزشی اسپانیا،در مرحله ی بعد فرد وارد دانشگاه می شود و در چهار مقطع تحصیل می کند. این مقاطع شامل کاردانی،کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا.

دولت اسپانیا نیز به دانشگاه ها مشاوره و توصیه هایی در جهت ارائه ی مدرکی معتبر و اجرای قوانین ارائه می دهد. مدارک معلمین ابتدایی را نیز دانشگاه ها ارزیابی کرده و اعتبار و نتیجه های حاصل از ارزیابی را ثبت می کنند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  لهستان با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

شیوه ی اموزش معلمان در اسپانیا

معلمان نیز می بایست تحت اموزشی کلی قرار گرفته تا نحوه ی تدریس و رفتار با کودکان را بیاموزند. چارچوب کلی اموزش معلمین طبق قانون اصلاحات دانشگاه تصویب شده است.

معلمین مقاطع متوسطه می بایست دارای مدرکی حرفه ای و تخصصی در قالب 16 تخصص باشند دوره های معلمی حداقل شامل 60 واحد درسی است که طی یک سال تحصیلی به دانشجویان این رشته ارائه می شود درس های این دوره به دو بخش تئوری و عملی تقسیم می شود که شامل دروسی مانند روانشناسی،علوم اجتماعی و… اشاره کرد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021