لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

قوانین آموزشی آلمان

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

قوانین آموزشی آلمان
قوانین آموزشی آلمانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 13Rating: 5.0قوانین آموزشی آلمان - تحصیل در آلمان - شرایط تحصیل در آلمان - اموزش تحصیلی در آلمانقوانین آموزشی آلمان : مدرسه رفتن اجباری در زودترین حالت بعد از ۹ سال تحصیل و تا سال درسی قبل از تکمیل ۱۸ سالگی دانش‌آموز ادامه دارد. از آنجا که هر ایالتی قوانین خاص خود را در زمینه تحصیل دارد، در هر کدام از ایالت‌ها گزینه‌های مختلفی برای آموزش فرزندان وجود دارد. توصیحات بیشتر در این مورد را می‌توانید اینجا....قوانین آموزشی آلمان

قوانین آموزشی آلمان : قوانین آموزشی آلمان، کشور آلمان کشوری است که سیستم آموزشی در آن با سیستم آموزشی ایران متفاوت است.

آلمان کشوری است که از نظر کیفیت آموزش در جایگاه بالایی قرار دارد که اکثر افراد نیز برای ادامه تحصیل در بین کشور های اتحادیه ی اروپا معمولا آلمان را انتخاب می کنند. در متن زیر در مورد نظام آموزشی آلمان توضیحات بیشتری خواهیم داد.

قوانین آموزشی آلمان

دوره ی ابتدایی در آلمان 4 سال به طول می انجامد که در این 4 سال معلمین ثابتند و تغییر نمی کنند معلمین در همان ابتدا کودکان را بر اساس طرز رفتار و هوش و سطح یادگیری آنها دسته بندی می کنند و به دبستان های مختلفی می فرستند مثلا کودکان خجالتی یا آنهایی که در تکلم مشکل دارند را به مدارسی به نام زوند می فرستند.

پس از گذراندن دوره ی ابتدایی فرد وارد دبیرستان می شود که مجموع دروس هفتگی در این مقطع 30 تا34 درس در هفته می باشد مدارس دبیرستان نیز به چند شاخه تقسیم می شود که شاخه ی اول برای افرادی که مهارت کمتری دارند شاخه ی دوم مدارس متوسطه است که مخصوص دانش آموزانی است که برای کار آموزی وارد یک محیط شغلی فنی می شوند اما کسانی که نمرات خوبی را اخذ کنند می توانند وارد رشته های پزشکی یا تجاری شوند و شاخه ی سوم نوعی مدرسه برای افرادی است که از نظر هوشی در مرتبه ی بالایی قرار دارند و هدف این مدارس آماده سازی افراد برای دانشگاه یا تحصیلات عالی است.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  آلمان با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

دانشگاه های خصوصی

دانشگاه های خصوصی در آلمان (غیر دولتی) دانشگاهی است که فرد خود باید هزینه ی تحصیل را پرداخت کند و در واقع رایگان نیست.

افراد برای تحصیل در رشته های پزشکی،حقوق و تربیت معلم می بایست در آزمون های سراسری شرکت کنند. لازم به ذکر است که در کشور چندین رشته در مدرک دیپلم نیز وجود دارد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021