لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

قوانین آموزشی آلمان

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

قوانین آموزشی آلمان

قوانین آموزشی آلمان

قوانین آموزشی آلمان: قوانین آموزشی آلمان، کشور آلمان کشوری است که سیستم آموزشی در آن با سیستم آموزشی ایران متفاوت است.

آلمان کشوری است که از نظر کیفیت آموزش در جایگاه بالایی قرار دارد که اکثر افراد نیز برای ادامه تحصیل در بین کشور های اتحادیه ی اروپا معمولا آلمان را انتخاب می کنند. در متن زیر در مورد نظام آموزشی آلمان توضیحات بیشتری خواهیم داد.

دوره ی ابتدایی در آلمان ۴ سال به طول می انجامد که در این ۴ سال معلمین ثابتند و تغییر نمی کنند معلمین در همان ابتدا کودکان را بر اساس طرز رفتار و هوش و سطح یادگیری آنها دسته بندی می کنند و به دبستان های مختلفی می فرستند مثلا کودکان خجالتی یا آنهایی که در تکلم مشکل دارند را به مدارسی به نام زوند می فرستند.

پس از گذراندن دوره ی ابتدایی فرد وارد دبیرستان می شود که مجموع دروس هفتگی در این مقطع ۳۰ تا ۳۴ درس در هفته می باشد مدارس دبیرستان نیز به چند شاخه تقسیم می شود که شاخه ی اول برای افرادی که مهارت کمتری دارند شاخه ی دوم مدارس متوسطه است که مخصوص دانش آموزانی است که برای کار آموزی وارد یک محیط شغلی فنی می شوند اما کسانی که نمرات خوبی را اخذ کنند می توانند وارد رشته های پزشکی یا تجاری شوند و شاخه ی سوم نوعی مدرسه برای افرادی است که از نظر هوشی در مرتبه ی بالایی قرار دارند و هدف این مدارس آماده سازی افراد برای دانشگاه یا تحصیلات عالی است.

 

آلمان

دانشگاه های خصوصی

دانشگاه های خصوصی در آلمان (غیر دولتی) دانشگاهی است که فرد خود باید هزینه ی تحصیل را پرداخت کند و در واقع رایگان نیست.

افراد برای تحصیل در رشته های پزشکی،حقوق و تربیت معلم می بایست در آزمون های سراسری شرکت کنند. لازم به ذکر است که در کشور چندین رشته در مدرک دیپلم نیز وجود دارد.

آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021