لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در کانادا

فوق لیسانس و دکتری در کانادا

فوق لیسانس و دکتری در کانادا

فوق لیسانس و دکتری در کانادا : فوق لیسانس و دکتری در کانادا، تحصیل در کانادا به دلیل سیستم اموزشی بسیار قوی یکی از اهداف افرادی است که قصد ادامه ی تحصیل در خارج از کشور را دارند.

هزینه ی تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی به طور تقریبی۱۰ تا ۲۰ هزار دلار، در مقطع کارشناسی ارشد بین ۱۳ تا۲۵ هزار دلار و در مقطع دکتری بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار متغیر است. زمان پرداخت شهریه در کانادا بستگی به دانشگاه دارد که در بعضی از دانشگاه ها قبل از اخذ ویزا و در بعضی دیگر پس از ثبت نام می باشد.

با کار کردن در کانادا شما می توانید هزینه ی زندگی و تحصیل خود را به میزانی پرداخت کنید. در کانادا به ازای هر ساعت کار ۱۰ هزار دلار دریافت می شود که افراد دانشجو اجازه ی ۲۰ ساعت کار در هفته را دارند به جز روزهای تعطیل که دانشجو می تواند به صورت تمام وقت کار کند.

امکان پیدا کردن کار در کانادا به نسبت کشور های دیگر بسیار بهتر و بالاتر است. لازم به ذکر است که پیدا کردن کار در کانادا بستگی به سطح زبان شما دارد یعنی اگر زبان شما قوی تر باشد امکان یافتن کار راحت تر خواهد بود.

 

تحصیل در کانادا

 

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

در تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا شما امکان تحصیل هم به زبان انگلیسی و هم به زبان فرانسوی را دارید و همانند برخی از کشور ها نیازی به مدرک ایلتس نیست و شما بدون مدرک هم امکان اخذ پذیرش را خواهید داشت لازم به ذکر است که شرط پذیرش در دانشگاه های کانادا دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی در ایران می باشد.

 

شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

در این مقطع نیز همانند مقطع کارشناسی شما به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی می توانید تحصیل کنید اما بدر این مقطع نیاز به حداقل نمره ۶ در آیلتس دارید.

فوق لیسانس و دکتری در کاناداReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در کانادا - تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در کاندا - بورسیه تحصیلی کانادافوق لیسانس و دکتری در کانادا : عملی تر بودن نه تئوریک بودن (خصوصا دوره های دارای سیستم کو-آپ): معمولا دوره های فوق لیسانس در کانادا بیش از دوره های لیسانس یا دکترا با مقتضیات واقعی بازار کار تناسب دارند و جنبه های عملی آنها بالاست. البته این موضوع به نوع رشته و شیوه های ارائه دوره هم بستگی دارد که در ادامه به آنها....فوق لیسانس و دکتری در کانادا
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

  1. مهدی گفت:

    سلام و عرض ادب
    بنده لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه دولتی شهرستان با معدل ۱۵٫۵ و فوق لیسانس مهندسی IT از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶ دارم. بیش از ۸ مقاله IEEE و مجله تو رزومه دارم و نزدیک به ۶ سال سابقه شغلی مرتبط دارم. ۳۵ سال سن و متاهل و صاحب فرزند. قصد ادامه تحصیل دکترا در کانادا با بورسیه و با قصد اقامت دارم. آیا امکانپذیر هست؟

  2. فرناز گفت:

    سلام من ۴۰ سال سن دارم و داری مدرک کارشناسی ارشد بهداشت از دانشگاه اصفهان هستم آیا امکان درریافت بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری را دارم

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021