لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در پرتغال

مشاهده اطلاعات کامل پرتغال

فوق لیسانس و دکتری در پرتغال
فوق لیسانس و دکتری در پرتغالReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در پرتغال - تحصیل در پرتغال - شرایط تحصیل در پرتغال - بورسیه پرتغالفوق لیسانس و دکتری در پرتغال : تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور پرتغال. ایشان می توانند مدارک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه های اروپا اخذ نموده و شانس خود را جهت اخد بورسیه های تحصیلی در مقطع دکترا افزایش دهند.دوره تحصیلات کارشناسی ارشد در کشور پرتغال دو ساله است .در صورتی که متقاضیان مدرک دال بر زبان انگلیسی را....فوق لیسانس و دکتری در پرتغال

فوق لیسانس و دکتری در پرتغال : فوق لیسانس و دکتری در پرتغال، تحصیل در دانشگاه های پرتغال به زبان پرتغالی و انگلیسی ارائه می شوند که تحصیل به زبان پرتغالی ارزان تر می باشد.

فوق لیسانس و دکتری در پرتغال

زبان تدریس در دانشگا های کشور پرتغال در مقطع فوق لیسانس و دکتری به زبان انگلیسی و پرتغالیست که البته در بیشتر دانشگا ه ها دروس بیشتر به همان زبان انگلیسی ارائه میگردد.

تحصیلات در مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های پرتغال در حدود 2 سال به طول می انجامد و دانشجو در این مقطع میبایست 90تا 120 واحد درسی رانیز بگذرانند.

برای پذیرش در مقطع فوق لیسانس دانشگاه های انگلیسی زبان کشور پرتغال، دانشجو متقاضی میبایست مدرک آیلتس حداقل 6 را داشته باشد و به دانشگاه مورد نظر خود ارائه نماید.

دانشجویی که در دانشگاه های انگلیسی زبان مقطع فوق لیسانس را میگذرانند میتوانند در عین اینکه شهریه ارزانتری برای تحصیل پرداخت میکنند در دوره های آموزش زبان انگلیسی با شهریه 250 تا 400 یورو شرکت نمایند.

به دانشجویان مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های پرتغال اجازه 20 ساعت کار در هفته را میدهند که برای هر ساعت حقوقی معادل 8 تا 10 یورو را دریافت میکند. که میتواند با در آمد حاصله بخشی از هزینه های زندگی خود را جبران نماید.

 

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  پرتغال با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید.

 

مدت تحصیل در مقطع دکتری در دانشگا ه های کشور پرتغال بین 3 تا 5 سال میباشد.

دانشجو برای اخذ مدرک دکتری خود از دانشگاهای پرتغال باید در پایان دوره تحصیل پایان نامه ای را به دانشگاه ارائه نماید .

در صورتی که دانشجو بخواهد به صورت بورسیه در مقطغ دکتری در دانشگا های پرتغال تحصیل نماید باید شرایط ورود از جمله داشتن معدل بالای 15، داشتن سوابق تحصیلی ، داشتن مقالات معتبر و داشتن مدرک آیلتس زبان را دارا باشد.

در صورت بورس شدن دانشجو در مقطع دکتری ، دانشگا های پرتغال کلیه هزینه های تحصیل و زندگی دانشجو را متقبل میشوند.

هزینه های تحصیل دکتری در پرتغال بین 2000 تا 4000 یورو است و مجوز 30 ساعت کار در هفته به دانشجو داده میشود که برای هرساعت حقوقی معادل 10 یورو را دریافت میکند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021