لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در لهستان

مشاهده اطلاعات کامل لهستان

فوق لیسانس و دکتری در لهستانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در لهستان - تحصیل در لهستان - شرایط تحصیل در لهستان - بورسیه لهستانفوق لیسانس و دکتری در لهستان : کشور لهستان و مزایای تحصیل در کشور لهستان با شما نکاتی را مطرح کنیم ، نکاتی از قبیل شرایط دانشجویان هنگام تحصیل در لهستان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا ، شرایطی که متقاضیان تحصیل در لهستان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا میایست داشته باشند تا بتوانند ....فوق لیسانس و دکتری در لهستان

فوق لیسانس و دکتری در لهستان : فوق لیسانس و دکتری در لهستان، کشور لهستان از جمله کشور های اروپایی است که به دلیل کیفیت نظام آموزشی و خدمات عالی که به دانشجویان در دانشگاه های مختلف این کشور ارائه میدهد همواره متقاضیان بسیاری برای ادامه تحصیل به وپژه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکتری به این کشور وجود داشته است .

فوق لیسانس و دکتری در لهستان

مقطع فوق لیسانس در کشور لهستان در همه رشته ها به مدت 1 تا 2 سال طول میکشد.

هزینه تحصیل در این مقطع در مقایسه باکشوره هایی همچون آمریکا، انگلیس، کانادا و… پایین تر میباشد به همین دلیل متقاضیان بسیاری برای تحصیل در این کشور وجود دارد.

زبان تدریس در مقطع فوق لیسانس لهستان در اکثر رشته های تحصیلی به زبان انگلیسی میباشد.

دانشجویان در مقطع فوق لیسانس کشور لهستان مجوز 20 ساعت کار در هفته را دارند که در ازای این کار حقوقی در حدود 4 تا 8 یورو برایی هرساعت کار دریافت مینمایند که دانشجو میتواند از این درآمد کسب شده برای تامین بخشی از هزینه های تحصیل وزندگی خود استفاده نماید.

دانشجویان متقاضی تحصیل در مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های لهستان باید مدارک سوابق تحصیلی خود ، مدرک زبان انگلیسی، توصیه نامه از استادان سابق خود و مدارک شناسایی به همراه گواهی از یکی از بانک های ایران دال بر توان مالی برای پرداخت هزینه های تحصیل را برای پذیرش به دانشگاه مورد نظر ارائه نمایند.

به دانشجویان مقطع دکتری در کشور لهستان توجه ویژه ای میشود به طوری که به دانشجویا ن این مقطع تسهیلات قابل توجهی ارائه میگردد. تحصیل دکتری در دانشگاه های لهستان به دو صورت انجام میپذیرد یکی اینکه دانشجو خود کلیه مخارج تحصیلش را پرداخت میکند و دیگری اینکه دانشجو از طرف دانشگاه لهستان بورس میشود.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  لهستان با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

در کشور لهستان به دانشجویان مقطع دکتری حقوقی در حدود 2000دلار درماه پرداخت میگردد . زبان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های لهستان در اکثر رشته ها مانند مهندسی زبان انگلیسی میباشد.

دانشجویان این مقطع اجازه کار به صورت 30 ساعت در هفته را دارند و در ازای آن مبلغی بین 4 تا 8 یورو برای هر ساعت دریافت مینمایند

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021