لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در قبرس

مشاهده اطلاعات کامل قبرس

فوق لیسانس و دکتری در قبرس
فوق لیسانس و دکتری در قبرسReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در قبرس - تحصیل در قبرس - شرایط تحصیل در قبرس - بورسیه تحصیل قبرسفوق لیسانس و دکتری در قبرس : دوره کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در قبرس دوساله میباشد دانشگاههای قبرس دوره فوق لیسانس را به دو صورت ارائه میدهند با پایان نامه(تز) و بدون تز اصولا در دوره کارشناسی ... 1-University of Cyprus‌ در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در صورت تشخیص کمیسیون پس از اخذ آزمون قابل بررسی و ارزشیابی...فوق لیسانس و دکتری در قبرس

فوق لیسانس و دکتری در قبرس : فوق لیسانس و دکتری در قبرس، یکی از کشورهای برتر در ارائه نظام آموزشی مناسب و باکیفیت در بین کشور های جهان ،کشور قبرس است .

فوق لیسانس و دکتری در قبرس

به دلیل وجود دانشگاه های باکیفیت و معتبر در کشور قبرس دانشجویان بسیاری برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی تحصیل در کشور قبرس را انتخاب میکنند

مدارک لازم جهت فوق لیسانس و دکتری در قبرس :

تحصیل در دانشگاه های قبرس در مقطع فوق لیسانس به دوصورت ممکن است اولی با ارائه پایان نامه یا دومی بدون تز میباشد.

در دانشگاههای کشور قبرس مقطع فوق لیسانس یک دوره 2 ساله است و هزینه تحصیل در این مقطع در دانشگاه های قبرس در حدود 9 هزار دلار میباشد .

در مقطع فوق لیسانس به دانشجو اجازه 20ساعت کار در طول دوره تحصیل داده میشود. در این مقطع امکان بورس شدن دانشجو توسط دانشگاه در صورت داشتن شرایط بورسیه وجود خواهد داشت.

دوره دکتری یکی از پر طرفدارترین مقاطع در کشور قبرس میباشد. تحصیلات مقطع دکتری در کشور قبرس یک دوره 3 تا 4 ساله میباشد که اصولا با ارائه پایان نامه دانشجو موفق به اخذ مدرک میگردد.

به ازای هردرس دانشجو باید مبلغی در حدود 1000 دلار پرداخت نماید.از آنجایی که زبان تدریس در اکثر دروس در مقطع فوق لیسانس و دکتری کشور قبرس به زبان انگلیسی میباشد دانشجومیبایست برای تحصیل در این مقاطع مدرک زبان ارائه دهد.

برای اخذ مدرک زبان دانشجو میتواند در کالج های آموزش زبان انگلیسی قبل از شروع سال تحصیلی شرکت و مدرک زبان خود را اخذ نماید.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  آمریکا با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

فارغ التحصیل دوره دکتری دانشگاه های قبرس معمولا در صورت تمایل به استخدام داشگاه ها در می آیند و میتوانند درقسمت های مختلف آموزشی آن مشغول به کار گردند.

از جمله دانشگا ه های قبرس برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میتوان به دانشگاه مدیترانه شرقی – دانشگاه آمریکایی گیرنه – دانشگاه خاور نزدیک و دانشگاه نیکوزیا اشاره نمود.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021