لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند
فوق لیسانس و دکتری در فنلاندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در فنلاند - تحصیل در فنلاند - شرایط تحصیل در فنلاند - بورسیه تحصیلی فنلاندفوق لیسانس و دکتری در فنلاند : کارشناسی ارشد در فنلاند. شرایط تحصیل در فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد. برای تحصیل در فنلاند درمقطع فوق لیسانس متقاضی باید دارای مدرک لیسانس از دانشگاه سراسری یا لیسانس با معدل ۱۴ به بالا از دانشگاه آزاد را داشته باشد. در این مقطع کلیه دروس به زبان انگلیسی ارائه می شود و دانشجو موظف....فوق لیسانس و دکتری در فنلاند

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند : فوق لیسانس و دکتری در فنلاند، کشور فنلاند به دلیل سرآمد بودن در شیوه های نوین علمی،سطح بالای دانشگاه ها ، هزینه های کم تحصیل و کار گزینه مناسبی به خاطر ادامه تحصیل بعنوان یک کشور خارجی میباشد.

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند

هزینه ی تمام دوره های تحصیلی و نیز تحصیلات دانشگاهی در فنلاند برای دانش آموزان بومی رایگان است.

اما اگر به عنوان دانشجو قصد مهاجرت به این کشور را دارید باید بدانید که طبق قانون تصویب شده این کشور ، از اوایل سال 2017 دانشجویان خارجی که خارج از محدوده اتحادیه اروپا باشند باید برای تحصیلات خود شهریه ای را پرداخت کنند که مقدار آن بسته به نوع دانشگاه و شهر محل تحصیل متغیر میباشد.

افرادی که دارای فوق لیسانس هستند به دلیل اینکه مانند مقطع لیسانس مجبور به قبولی در کنکور برای پذیرش این دانشگاه ها نیستند، با شرایط راحت تری میتوانند در مقطع بالاترکشور پذیرفته شوند.

البته مشروط بر اینکه معدل بالای 13 داشته باشند .

برای اخذ پذیرش در دوره ارشد همچنین داشتن نمره 6.5 آیلتس نیز ضروری ست .دانشجویان در این مقطع تحصیلی مشمول دریافت بورسیه های تحصیلی از دولت این کشور نمیشوند.

اما برای کمک به پرداخت هزینه های دانشجویی خود اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را دارند.

افراد متقاقضی تحصیل در دوره دکتری در کشور فنلاند به خاطر کار بر روی پروژه های تحقیقاتی حقوقی را دریافت میکنند که میتوانند مقدار این حقوق را با تدریس در برخی کلاس های مختص دوره های پایین تر ،افزایش دهند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  فنلاند با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

البته در کنار این درامد میتوانند از بورسیه های تحصیلی که فقط مختص مقطع دکتری است هم استفاده کنند.

مدت زمان مجاز کار دانشجویی در این دوره نهایتا 30 ساعت است. به علاوه به دلیل تدریس دروس به زبان انگلیسی در این مقطع فرد باید نمره 7 آیلتس را کسب کند. .شرط معدل ورود به این پایه ی تحصیلی نیز کسب نمره 15 میباشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021