لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در سوئد

مشاهده اطلاعات کامل سوئد

فوق لیسانس و دکتری در سوئد

فوق لیسانس و دکتری در سوئد : فوق لیسانس و دکتری در سوئد، برخورداری از شرایط تحصیلی عالی و نیز سطح بالای علمی دانشگاه های سوئد و مطرح بودن آنها در سطح جهانی همواره باعث مهاجرت دانشجویان از سایر کشور ها به این کشور برای مقوله ادامه تحصیلات شده است.

فوق لیسانس و دکتری در سوئد

تحصیلات آکادمیک در این کشور به دوره های مختلفی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تقسیم میشود که ما در این متن در رابطه با دو مقطع ارشد و دکتری اطلاعاتی را خدمت کاربران گرامی عرضه مینماییم.

چنان چه دانشجویی موفق به اخذ مدرک کارشناسی شد میتواند با کسب نمره ۶۰۵ آزمون آیلتس جهت ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس اقدام کند .

طول این دوره در کشور سوئد ۱ تا ۲ سال میباشد که تمامی دروس به زبان انگلیسی تدریس میشوند .و در پایان دوره ، دانشجو باید پایان نامه ای را در رابطه با رشته تحصیلی خود ارائه دهد که شرایط فارغ التحصیلی را داشته باشد .

به دلیل هزینه بر بودن تحصیل در این مقطع، به دانشجویان اجازه کار دانشجویی به مدت ۲۰ ساعت در هفته داده شده است که این خود میتواند کمکی به تامین هزینه های او باشد.

برای پذیرش در دو مقطع فوق لیسانس و دکتری سوئد ، لزوما فرد باید مدرک مرتبط با رشته خود را در دوره ی کارشناسی اخذ کرده باشد.چنانچه فرد دانشجو مدرک کارشناسی خود را از کشور دیگر اخذ کرده باشد و اما برای فوق لیسانس خواهان تحصیل در سوئد باشد باید مدارکی را از قرار زیر به دانشگاه مقصد تحویل دهد.

 

فوق-لیسانس-و-دکتری-در-سوئد

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش در مقاطع فوق لیسانس و دکتری در سوئد:

فرد بعد از پایان تحصیلات این مقطع میتواند شغلی را در این کشور برای  خود انتخاب کرده و یا اینکه برای پذیرش دکتری در دانشگاه های سوئد اقدام کند.

 

داشتن نمره ۷ آیلتس برای تحصیل در این دوره ضروری است. دانشجو در این مقطع میتواند از انواع بورسیه های تحصیلی و همچنین اجازه کار دانشجویی ۳۰ ساعت در هفته بهره مند شود. که البته دولت این کشور برای دانشجویان دکتری مبلغی را هم بعنوان حقوق در نظر گرفته است.
در صورتی که تسلط کافی بر زبان سوئدی داشته باشید می توانید در دانشگاه های کشور سوئد به زبان سوئدی مشغول به تحصیل شوید.
برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد محدودیت سنی وجود ندارد و مدرک دانشگاه های سوئد مورد تأیید وزارت علوم ایران نیز می باشد.

طول دوره دکتری تقریبا ۴ سال تعریف شده است که بعد از طی این مدت فرد به دریافت دکتری تخصصی رشته خود نائل می آید ، که با استفاده از آن میتواند در تمام مراکز علمی دنیا مشغول به تدریس شود.

 

فوق لیسانس و دکتری در سوئدReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در سوئد - تحصیل در سوئد - شرایط تحصیل در سوئد - بورسیه تحصیلی سوئدفوق لیسانس و دکتری در سوئد : ایا تحصیل در سوئد رایگان می باشد ؟ هزینه تحصیل در سوئد را می دانید ؟ تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی چگونه است ؟ شرایط تحصیل در سوئد در مقطع کارشناسی ارشد به چه صورت می باشد ؟ ایا از کالج های زبان و شرایط تحصیل در انها در کشور سوئد شناختی دارید ؟ تحصیل در سوئد در مقطع دکتری چه شرایطی دارد ؟.فوق لیسانس و دکتری در سوئد
آخرین ویرایش: ۱۳۹۹/۰۲/۲۷
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

 1. شهلا گفت:

  سلام کارشناس ارشد مامایی هستم میخواستم بدونم اگه از یکی از دانشگاههای سوئدبرای مقطع دکترا اکسپت بگیرم شرایط تحصیلیم چجوری خواهد بود البته با خانواده میخوام برم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

 2. رضوان گفت:

  سلام من ترم اخر کارشناسی مامایی هستم میخوام برای ارشد اقدام کنم. میخوام بدونم چه رشته هایی مرتبط با مامایی وجود داره در دانشگاه های سوئد؟

  • Parima Korourinia گفت:

   سلام.می توانید در رشته های میکروبیولژی و سلولی ملکولی ادامه تحصیل دهید.تماس بگیرید.۸۸۲۸۸۲۰۰

 3. مرتضی گفت:

  سلام بنده لیسانس علوم اقتصادی هسم و میخوام واسه ارشد اقدام کنم و دو تا مقاله هم دارم و واسه آیلتس هم میخوام اقدام کنم آیا بنظرتون میتونم واسه ارشد اقدام کنم یا نه؟در ضمن متاهل و فرزند هم دارم.

مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021