لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

فوق لیسانس و دکتری در روسیه

مشاهده اطلاعات کامل روسیه

فوق لیسانس و دکتری در روسیهReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 12Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در روسیه - تحصیل در روسیه - شرایط تحصیل در روسیه - بورسیه روسیهفوق لیسانس و دکتری در روسیه : تحصیل در شرایطی که دانشجو مستلزم به پرداخت هزینه در دانشگاههای کشور روسیه می باشد، همانند اخذ پذیرش د مقطع فوق لیسانس کشور روسیه می باشد ولیکن در این مطلب شرایط لازم جهت اخذ فرصت تحصیل در مقطع دکترا به همراه اخذ بورسیه تحصیلی می پردازیم. با توجه به این نکته که کشور روسیه برای....فوق لیسانس و دکتری در روسیه

فوق لیسانس و دکتری در روسیه : فوق لیسانس و دکتری در روسیه، کشور روسیه از جمله کشور های مورد استقبال دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیلات است که از دلایل آن میتوان به شرایط عالی تحصیل در این کشور و امکان بورس شدن و نزدیک بودن کشور روسیه به ایران اشاره نمود .

فوق لیسانس و دکتری در روسیه

مدارک بیشتر دانشگاها ی کشور روسیه مورد تایید وزارت علوم ایران میباشد .

یکی از مزایای تحصیل در کشورروسیه را میتوان ملاک قرار نگرفتن نوع دانشگاهی است که متقاضی تحصیلات خودرا در آن گذرانده ، برشمرد  .

دانشجویانی که از همه دانشگاههای ایران اعم از سراسری ، آزاد ، پیام نور ، غیر انتفاعی ، علمی کاربردی و مدرک خود را اخذ نموده باشند بدون نیاز به مدرک زبان میتوانند در دانشگاه های روسیه به ادامه تحصیل مشغول شوند.

هزینه تحصیل در کشور روسیه پایین میباشد و کیفیت آموزش در همه مقاطع تحصیلی در این کشور بالا است .

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس کشور روسیه را دارند باید کلیه مدارک خود را ترجمه نمایند و پس از تایید وزارت علوم روسیه شرایط لازم برای تحصیل در مقطع ارشد کشور روسیه را کسب می نمایند .

بیشتر مدارک کارشناسی ایران مورد تایید وزارت علوم کشور روسیه میباشد. طول دوره فوق لیسانس درکشور روسیه ۵/۱ تا ۲ سال است .

زبان تحصیل مقطع فوق لیسانس روسیه زبان روسی است که متقاضی پس از گذراندن یک دوره آموزشی زبان روسی میتواند در مقطع ارشد با شهریه ای در حدود ۲۰۰۰الی ۵۰۰۰ دلار در سال به تحصیل در روسیه بپردازد .

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  روسیه با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

در صورتی که دانشجویی تمایل به تحصیل به زبان انگلیسی داشته باشد نیازی به یادگیری زبان روسی ندارد البته باید به این امر توجه داشت که هزینه تحصیل به زبان انگلیسی کارشناسی ارشد در روسیه ۸۰۰تا ۱۰۰۰ دلار گرلنتر از تحصیل به زبان روسی میباشد.

دوره دکتری در کشور روسیه به مدت ۲تا ۴ سال به طول می انجامد . تحصیل در این مقطع به زبان روسی یا انگلیسی انجام میپذیرد . هزینه تحصیل در مقطع دکتری روسیه از ۲۰۰۰تا ۷۰۰۰دلار در سال میباشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “فوق لیسانس و دکتری در روسیه”

  1. Avatar الهه گفت:

    سلام و خسنه نباشید میخواستم درباره مدارک مورد نیاز برای مقطع دکترا بدونم برای رشته آموزش ریاضی

    • Avatar Parima Korourinia گفت:

      سلام.مدرک کارشناسی و ارشد با معدلهای بالای ۱۶ و رشته های مرتبط، مدرک زبان آیلتس۶٫۵،حداقل یک مقاله بین المللی و …تماس بگیرید۸۸۲۸۸۲۰۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021