لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا
فوق لیسانس و دکتری در استرالیاReviewed by Legal Apply on Mar 11Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در استرالیا - تحصیل در استرالیا - شرایط تحصیل در استرالیا - بورسیه استرالیا.فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا : فوق لیسانس و دکتری در استرالیا، یکی از مهاجر پذیر ترین کشورها که متقاضیان بسیار ی برای تحصیل در آن وجود دارد کشور استرالیا است .

از دلایل اصلی این حجم تقاضا برای مهاجرت تحصیلی به این کشور میتوان به انگلیسی بودن زبان تحصیل و وجود دانشگاه های معتبر و پیشرفته در این کشور اشاره نمود .

 

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

 

ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی در دانشگاه های کشور استرالیا به دو صورت ،که یکی با شرکت در کلاس های درس دانشگاه است و دانشجو میبایست در پایان دوره آموزش، پایان نامه ای را به دانشگاه تحویل دهد و دیگری تنها شرکت در کلاس های درس و انجام کار تحقیاتی میباشد.

در صورتی که دانشجو شرکت در کلاس های درس و ارائه پایان نامه در پایان دوره تحصیلی را انتخاب کند باید ۲۴ واحد درسی را در طول دوره ارشد پاس کند و در پایان این دوره نیز پایان نامه ای را به دانشگاه ارائه نمایند .

در صورت انتخاب کار تحقیقاتی توسط دانشجو باید در طول مدت ی ۱ سال بر روی موضوعی که از طرف دانشگاه اعلام میگردد وبر روی آن تاکید مینماید تحقیق کند و نتیجه تحقیق و پزوهش های خودرا به دانشگاه ارائه نماید .

البته در روش تحصیل با ارئه تحقیق در مقطع ارشد در دانشگاه های استرالیا دانشجو نمیتواند مستقیما وارد مقطع دکتری گردد چرا کع یکی از شرایط ورود به مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا ارائه پایان نامه در مقطع فوق لیسانس است .

به دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در کشور استرالیا اجازه ۲۰ساعت کار در هفته از طرف دانشگاه داده میشود که بابت این کارهای دانشجویی حقوقی در حدود۳۰۰دلار قوق میگیرند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  استرالیا با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

مدارک اخذ شده در مقطع دکتری استرالیا ازدرجه علمی بالایی برخوردار است .

این دوره در حدود ۳تا ۴ سال طول میکشد و در طول این مدت دانشجو برای اخذ مدرک خود باید یک پروژه تحقیقاتی به دانشگاه ارائه گرداند. شهریه مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا متغییر است اما میتوان گفت هزینه تحصیل در حدود۱۸تا۳۰هرار دلار میباشد.

دانشجویان مقطع دکتری در استرالیا میتوانند ۳۰ساعت در طول هفته را کار کنند و حقوقی در حدود ۴۵۰ دلار برای این کار دریافت کنند .

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیگال اپلای در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: