لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

مشاهده اطلاعات کامل استرالیا

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا
فوق لیسانس و دکتری در استرالیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 11Rating: 5.0فوق لیسانس و دکتری در استرالیا - تحصیل در استرالیا - شرایط تحصیل در استرالیا - بورسیه استرالیا.فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا : فوق لیسانس و دکتری در استرالیا، یکی از مهاجر پذیر ترین کشورها که متقاضیان بسیار ی برای تحصیل در آن وجود دارد کشور استرالیا است .

از دلایل اصلی این حجم تقاضا برای مهاجرت تحصیلی به این کشور میتوان به انگلیسی بودن زبان تحصیل و وجود دانشگاه های معتبر و پیشرفته در این کشور اشاره نمود .

 

فوق لیسانس و دکتری در استرالیا

 

ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی در دانشگاه های کشور استرالیا به دو صورت ،که یکی با شرکت در کلاس های درس دانشگاه است و دانشجو می بایست در پایان دوره آموزش، پایان نامه ای را به دانشگاه تحویل دهد و دیگری تنها شرکت در کلاس های درس و انجام کار تحقیاتی میباشد.

در صورتی که دانشجو شرکت در کلاس های درس و ارائه پایان نامه در پایان دوره تحصیلی را انتخاب کند باید 24 واحد درسی را در طول دوره ارشد پاس کند و در پایان این دوره نیز پایان نامه ای را به دانشگاه ارائه نمایند .

در صورت انتخاب کار تحقیقاتی توسط دانشجو باید در طول مدت 1 سال بر روی موضوعی که از طرف دانشگاه اعلام میگردد وبر روی آن تاکید مینماید تحقیق کند و نتیجه تحقیق و پزوهش های خود را به دانشگاه ارائه نماید .

البته در روش تحصیل با ارئه تحقیق در مقطع ارشد در دانشگاه های استرالیا دانشجو نمیتواند مستقیما وارد مقطع دکتری گردد چرا که یکی از شرایط ورود به مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا ارائه پایان نامه در مقطع فوق لیسانس است .

به دانشجویان در مقطع فوق لیسانس در کشور استرالیا اجازه 20 ساعت کار در هفته از طرف دانشگاه داده میشود که بابت این کارهای دانشجویی حقوقی در حدود 300 دلار قوق میگیرند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  استرالیا با مشاوران لیگال اپلای در تماس باشید

021-22690470

مدارک اخذ شده در مقطع دکتری استرالیا از درجه علمی بالایی برخوردار است .

این دوره در حدود 3 تا 4 سال طول میکشد و در طول این مدت دانشجو برای اخذ مدرک خود باید یک پروژه تحقیقاتی به دانشگاه ارائه گرداند. شهریه مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا متغییر است اما میتوان گفت هزینه تحصیل در حدود18تا30هرار دلار میباشد.

دانشجویان مقطع دکتری در استرالیا میتوانند 30ساعت در طول هفته را کار کنند و حقوقی در حدود 450 دلار برای این کار دریافت کنند .

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

2 پاسخ به “فوق لیسانس و دکتری در استرالیا”

  1. Avatar سارا گفت:

    اگر دکتری در استرالیا بخوام بخونم آیا میتونم فول فاند بشم؟ یا اگر فول فاند نشم با کار دانشجویی هزینه تحصیل و هزینه زندگی مو بدم؟ آیا برای این کار به تمکن مالی نیاز دارم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021