لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا

مشاهده اطلاعات کامل اسپانیا

فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا
فوق لیسانس و دکترا در اسپانیاReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 11Rating: 5.0فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا - تحصیل در اسپانیا - شرایط تحصیل در اسپانیا - بورسیه اسپانیافوق لیسانس و دکترا در اسپانیا : دانشگاه های اسپانیا اکثرا به زبان اسپانیولی هست، اما برای رشته های کارشناسی ارشد و دکترا، دوره های متعددی به زبان انگلیسی برگزار می کند. برخی از کسانی که پذیرش تحصیلی از دانشگاه های اسپانیا گرفته اند، با مشکل اخذ روادید از سفارت این کشور در تهران گله مند هستند که به....فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا

فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا : فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا، کشور اسپانیا جزو یکی از کشور های اتحادیه اروپا است.

کشور های اتحادیه ی اروپا از سال2011 دچار رکود اقتصادی شده اند و کشور اسپانیا نیز از این رکود بی بهره نماند و درگیر این رکود اقتصادی شد.

فوق لیسانس و دکترا در اسپانیا

این نکته موجب سخت شدن اخذ اقامت در اسپانیا برای متقاضیان خارجی شده است و انها در این زمینه شانس کمتری دارند. همین نکته باعث شده که افراد این کشور را کمتر برای ادامه ی تحصیل انتخاب کنند.

بیشتر افراد دوران ابتدایی و متوسطه را در کشور خود می گذرانند و بیشتر برای ادامه تحصیل در مقطع کاردانی یا کارشناسی و سایر مقطع های دانشگاهی به کشور دیگری مهاجرت می کنند.

چگونگی اخذ مدرک لیسانس در کشور اسپانیا

دانشگاه های کشور اسپانیا بر خلاف بیشتر کشور ها که دارای دانشگاه های معروفی هستند اوازه ای در جهان ندارد و دانشگاه های این کشور چندان معروف نیستند.

افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس را دارند باید به این نکته توجه کنند که تمامی دروس و رشته های در مقطع لیسانس در دانشگاه های اسپانیا به زبان اسپانیایی است لذا انها باید این زبان را اموخته باشند تا شانس تحصیل در این کشور را داشته باشند.

این دوره در کشور اسپانیا 4 سال به طول می انجامد افراد متقاضی می بایست دارای مدرک دیپلم بوده تا اجازه ی شرکت در این دوره را داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به  اسپانیا با مشاوران لگال اپلای در تماس باشید

021-88288200

دانشجویان همچنین اجازه ی کار در ساعتی در طول هفته را دارا هستند(10 ساعت)که به ازای هر یک ساعت کاری که انجام می دهند 8 تا 10 یورو کسب می کنند دوره های کارشناسی ارشد نیز 2 ساله است که دانشجویان با تحصیل در این مقطع شانس خود را جهت دریافت بورسیه ی تحصیلی افزایش می دهند.

در مقطع دکترا نیز افراد باید 5 سال تمام را تحصیل کنند که این 5 سال شامل دو دوره است. یک دوره ی دو ساله جهت پاس کردن واحد های دروس تخصصی و یک دوره ی سه ساله جهت تکمیل پایان نامه و ارائه ی دفاعیه است.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021