لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند

پذیرش در دانشگاه های اتریش
فهرست دانشگاههای معتبر فنلاندReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 1Rating: 5.0فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند - معرفی دانشگاههای معتبر فنلاند - تحصیل در فنلاندفهرست دانشگاههای معتبر فنلاند : لیست دانشگاه های فنلاند ورنکینگ و رتبه دانشگاه های فنلاند ومعرفی بهترین دانشگاه های فنلاند. ... لیست دانشکاه های رایگان فنلاند و رنکینگ دانشگاه های فنلاند ... دانشگاه آلتو: دومین دانشگاه معتبر فنلاند رتبه جهانی 187 را دارد و در هلینسکی واقع شده است. این دانشگاه از تلفیق...فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند

فهرست دانشگاه های معتبر کشور فنلاند، فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند دانشگاه های این کشور به دو دسته پلی تکنیک و معمولی تقسیم میشوند. دانشگاه های پلی تکنیک بیشتر به آموزش های عملی و حرفه ای متکی هستند به همین دلیل هم بیشتر دانشجویان آنها را افراد شاغل و سن بالا تشکیل میدهد.

این دانشگاه ها در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی اقدام به جذب دانشجو میکنند. مدرک این دانشگاه ها علاوه بر تایید توسط صنایع خود کشور فنلاند، مورد تایید وزارت علوم ایران نیز هست.

دانشگاه های گروه دوم مانند دانشگاه های اصلی تمام کشور ها بوده و از دانشگاه های پلی تکنیک بیشتر و بزرگ تر هستند اما دوره ی کارشناسی به زبان انگلیسی ندارند .

این دانشگاه ها برخی مدارک دانشگاه های پلی تکنیک را قبول نداشته و اگر فرد بخواهد در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه های معمولی پذیرفته شود باید یک سری واحد های اضافی را در 5 درس، بگذرانند. هرکدام از این دانشگاه ها مدارک و شرایط خاص خود را برای پذیرش دانشجویان دارند.

تا قبل از سال 2017 تحصیل در مراکز دانشگاهی کشور فنلاند به صورت رایگان بود اما اخیرا دولت این کشور قانون پرداخت شهریه برای اتباع خارجی و غیر بومی فنلاند تصویب نموده است و طبق این دانشجویان برای تحصیل موظف به پرداخت شهریه هستند.

نکته قابل توجه برای دانشجویان خارجی این است که برای ادمه تحصیل در دانشگاه های آنجا، این است که فرد باید ویزای تحصیلی با اعتبار بیش از 90 روز داشته باشد.

فهرست دانشگاههای معتبر فنلاند

گروه الف (ممتاز)

1. دانشگاه آالو
2. دانشگاه تورکو
3. دانشگاه اوول
4. دانشگاه فنلاند شرقی
5. دانشگاه یواسکیلا
6. دانشگاه تامپیر
7. دانشگاه تامپیر
8. دانشگاه ابو آکادمی
9. دانشگاه لپنننتا تکنولوژی

گروه ب (خوب)

1. دانشگاه هلسینکی
2. دانشگاه لاپلند
3. دانشگاه واسا
4. Hanken Svenska Handelshogskolan (دانشکده اقتصاد هانکن)
5. دانشگاه هنر هلسینکی

در حال حاضر 300 رشته دانشگاهی به زبان انگلیسی در مراکز این کشور ارائه میشوند ، که شیوه آموزش آنها به شیوه علمی و کاربردی است. هم اکنون حدود 7000 دانشجو از 40 کشور دنیا در دانشگاه های فنلاند مشغول به تحصیل هستند.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021