لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهر آخن آلمان

مشاهده اطلاعات کامل آلمان

شهر آخن آلمان
شهر آخن آلمانReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Mar 1Rating: 5.0شهر آخن آلمان - معرفی شهر آخن آلمان - تحصیل در آلمان - دانشگاههای شهر آخن آلمان - ویزای آخنشهر آخن آلمان : آخن شهری است که در غربی‌ترین نقطه آلمان واقع شده است، در نزدیکی آن نقطه‌ای قرار دارد که بر روی نقشه مرز سه کشور آلمان، هلند و بلژیک با هم تلاقی می‌کنند. آخن شهری است نه چندان بزرگ و نه چندان پر جمعیت، اما اهمیت تاریخی و علمی آن در نوع خود بی‌نظیر است. این شهر هرچند از همه ابزار تبدیل شدن به یک کلان....شهر آخن آلمان

شهر آخن آلمان :

اگر مقصد شما برای تحصیل در شهر آخن می باشد بدانید که شما در آغوش شهری خواهید بود که در نقطه ای واقع شده که سه کشور آلمان، هلند و بلژیک در آنجا به هم می رسند.

شهر آخن آلمان

درست است که کشورهای حوزه شینگن دیگر مرزی قابل مشاهده با هم ندارند اما با کمی توجه می توانید تفاوت فرهنگی را در این کشورها با هم مشاهده کنید.

شهر آخن آلمان در جنوب غرب استان نورد راین وستفالن پر است از مکان های دیدنی و زیبا با تاریخی غنی که چشم و ذهن و دل بیننده را به وجد می آورند: از کلیسای جامع آخن گرفته که به عنوان میراث جهانی یونسکو شناخته می شود، کلیسایی که در آن 30 پادشاه آلمان و 12 ملکه در آن به مدت 600 سال تاجگذاری کردند، تا ساختمان تئاتر و ساختمان شهرداری گرفته و چشمه های متعدد آب گرم آن مثل چشمه ی الیزابت و غیره.

آب و هوای آخن بدلیل قرار گرفتن در منطقه ی معتدل، هوایی مرطوب با زمستانهایی خفیف و تابستانهایی گرم دارد. سیستم حمل و نقل عمومی آخن مثل بقیه ی شهر های آلمان بسیار کارآمد بوده و متشکل از خطوط اتوبوسی می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

دانشگاه فنی شهر آخن آلمان

شهر آخن در غربی ترین نقطه ی کشور آلمان در نزدیکی مرز با بلژیک و هلند قرار دارد. موقعیت این شهر و مناطق اطراف آن از گذشته های بسیار دور باعث شکوفایی صنعت و اقتصاد آخن بوده اند و همین رونق صنعت و اقتصاد و نزدیک بودن به راه های مواسلاتی فراوان چیزی است که به همه ی جوانب زندگی مردم هم رسوخ کرده از رفتار و اعتقادات باز مردم تا دانشگاه، دانشگاه RWTH آخن نیز از این امر جدا نبوده و کل پردیس این دانشگاه ارتباط نزدیکی با صنایع و جوانب مختلف علمی و تحقیقاتی دارد.

همین موارد دانشگاه RWTH آخن را تبدیل به یکی از فعالترین دانشگاه های آلمان در زمینه ی تحقیقات و علوم مرتبط با آن کرده و آخن را به مقصدی ایده ال برای تحصیل در آلمان تبدیل کرده است. شهرت دانشگاه اخن (با قدمت تقریبا 150 سال) به رشته های متعدد ارائه شده توسط این دانشگاه در زمینه های مهندسی و فناوری خصوصا مهندسی مکانیک، برق، صنایع، علوم کامپیوتر، فیزیک و شیمی که شهرت جهانی دارند، برمی گردد.

دانشگاه فنی اخن آلمان ( به انگلیسی RWTH Aachen University ) در ایالت نوردراین وستفالن قرار دارد که در سال 1870 تاسیس شده است.

شهر آخن در قلب اروپا و خیلی نزدیک به مرز هلند و بلژیک واقع شده است، در نتیجه دانشگاه اخن به مقدار زیادی از ترکیب زبان ها و فرهنگ ها سود می برد.

دانشگاه فنی آخن در چندین رشته تحصیلی در بین 50 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. این دانشگاه به طور ویژه در مهندسی مکانیک موفق بوده است که در رنکینگ جهانی رتبه ی 12 ام را به خود اختصاص داده است.

19.2 درصد از کل دانشجویان را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند و بیش از 45.000 دانشجو مشغول به تحصیل در این دانشگاه هستند. 9.651 دانشجوی بین المللی از 131 کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند. در سال 2016، ( 7.184 ) نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

تعداد استادان این دانشگاه در سال (2016 ) 540 نفر بوده است.

دانشکده های شهر آخن آلمان

لازم به ذکر است که دانشگاه فنی اخن شهریه آموزشی دریافت نمی کند.

دانشکده پزشکی دانشگاه آخن

در طی چند سال گذشته دانشکده ی پزشکی دانشگاه فنی آخن در بین دانشکده های پزشکی ممتاز آلمان معروف شده است. در سال 2012 دانشجویان دانشکده ی پزشکی دانشگاه آخن رتبه ی دوم را در بین کل دانشجویان پزشکی آلمان کسب کردند.

تحصیل پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه اخن به 10 نیمسال و یک سال تجربی پایان می یابد. در نتیجه تحصیل رشته پزشکی 6 سال تحصیلی طول می کشد.

مهلت ارائه درخواست پذیرش:

برای ترم زمستان : اول مارس
برای ترم تابستان : اول سپتامبر

تا تاریخ 1 ژانویه 2017 هزینه ی زندگی دانشجویی در آخن بصورت ماهانه به ترتیب زیر می باشد: حدود 250 یورو هزینه های اقامتی، غذا و هزینه های جاری تا 350 یورو، بیمه درمانی تا 80 یورو، 42 یورو هزینه ی ماهانه برای خدمات دانشگاه شامل بلیط دانشجویی و…،کتاب اقلام آموزشی تا 70 یورو که در کل معادل 792 یورو در ماه می شود.

مهلت درخواست برای ترم زمستان تا 15 ژوئیه و برای ترم تابستان تا 15 ژانویه می باشد.

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021