لیگال اپلای گروه تخصصی مهاجرت و پذیرش تحصیلی

شهریه هنر در خارج ازکشور

شهریه هنر در خارج ازکشور
شهریه هنر در خارج ازکشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 8Rating: 5.0شهریه هنر در خارج ازکشور - تحصیل هنر در خارج از کشور - تحصیل هنر در اتریششهریه هنر در خارج ازکشور : شهریه دانشگاه های این رشته و هزینه و شهریه تحصیل رشته از کشوری به کشور دیگر و بسته به نوع دانشگاه (خصوصی یا دولتی) متفاوت است. در آمد رشته هنر در خارج از کشور نیز متغیر است و بستگی دارد در کدام کشور قصد داشته باشید با این رشته مشغول به کار شوید. شرایط تحصیل رشته در مقطع کارشناسی ارشد...شهریه هنر در خارج ازکشور
شهریه هنر در خارج ازکشور : رشته ی هنر یک رشته ای می باشد که دارای شاخه های گوناگونی است و افراد ممکن است در زمینه های مختلف از جمله عکاسی، هنرهای نمایشی، انواع طراحی ها و یا به عنوان مدرس در این زمینه مشغول به کار شوند.

شهریه هنر در خارج ازکشور

افراد زیادی ممکن است سالانه تصمیم به ادامه تحصیل در این رشته در کشور های مختلف بگیرند چرا که بر این باورند که بازار کار بهتری در کشور مورد نظر برای این رشته وجود خواهد داشت. تحصیل در این رشته معمولا کمی پر هزینه می باشد. بنابراین شما می بایست کشوری را برای تحصیل انتخاب کنید که مطمئن باشید، از نظر هزینه ای که می کنید به صرفه بوده و آینده ی خوبی در انتظار شما خواهد بود.

شهریه ی رشته ی هنر در اکراین

شهریه رشته ی هنر در دانشکده های هنر در اکراین به صورت سالانه می باشد و دانشجو در ابتدای هر سال تحصیلی می بایست شهریه پرداخت نماید. در صورتی که در هر سال شهریه دانشگاه افزایش پیدا کند، فرد نیاز نیست شهریه ی بیشتر پرداخت کند و میزان شهریه ی پرداختی وی به همان اندازه ای است که او در ابتدا پرداخت کرده است.
زبان تحصیل در این رشته به دو زبان اکراینی و انگلیسی است و در صورتی که دانشجو به زبان انگلیسی تحصیل کند شهریه در طول سال ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ دلار می باشد اما در صورت تحصیل به زبان اوکراینی شهریه کمتر خواهد بود و بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار در سال است. هزینه ی خوابگاه نیز در حدود ۸۰ تا ۱۴۰ دلار می باشد.
از دانشگاه های معتبر هنر در این کشور می توان دانشگاه چایکوفسکی در شهر کیف و دانشگاه ملی فناوری و طراحی در کیف را نام برد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

شهریه تحصیل در رشته ی هنر در بلاروس

شهریه دانشگاه های این کشور نیز به صورت سالانه بوده و فرد پس از افزایش شهریه طبق روند اولیه شهریه را به صورت ابتدای هر سال تحصیلی پرداخت می نماید.
شهریه ی رشته های هنر در کشور بلاروس بستگی به گرایش انتخابی شما در رشته ی هنر دارد اما به طور کلی هزینه ای که شما در طول سال تحصیلی پرداخت می کنید در حدود ۲۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار می باشد.
سایر هزینه ها از جمله هزینه های مربوط به اقامت و خوابگاه نیز در حدود ۳۰ تا ۱۰۰ دلار می باشد. هزینه های تحصیلی در مقطع کارشناسی در رشته ی هنر به زبان روسی ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار، در مقطع ارشد ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار و در مقطع دکتری ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ دلار می باشد.

شهریه  تحصیل هنر در انگلیس

رشته ی هنر در کشور انگلیس از اهمیت زیادی برخوردار بوده و طرفداران زیادی دارد.
به طور کلی شهریه دانشگاه در کشور انگلستان در حدود ۶۰۰۰ دلار می باشد. همچنین این هزینه در مقطع کارشناسی ارشد ممکن است تا ۱۲۰۰۰ دلار نیز برسد.
شهریه رشته ی هنر در انگلستان نیز در حدود ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ پوند می باشد.
از دانشگاه های برتر هنر در انگلستان می توان به دانشگاه رویال ولش، surrey  ،Birmingham ، exeter اشاره کرد. این دانشگاه ها برترین دانشگاه ها در زمینه ی هنر هستند.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021