لیگال اپلای پایگاه اطلاع رسانی موسسات مهاجرتی مجاز و رسمی

شهریه معماری در خارج از کشور

شهریه معماری در خارج از کشور
شهریه معماری در خارج از کشورReviewed by Tel: 021-882 882 00 on Feb 8Rating: 5.0شهریه معماری در خارج از کشور - ارزانترین کشور برای معماری - دانشکده های برتر معماریشهریه معماری در خارج از کشور : حتما تا به حال برای شما این سوال به وجود آمده است که کشور ارزان برای تحصیل در خارج از کشور هم وجود دارد؟ باید به شما بگوییم برخلاف تصور همه، امکان تحصیل در خارج از کشور با بودجه‌های بسیار کم هم وجود دارد. برخی از بهترین کشورها برای تحصیل، کشورهایی هستند که شهریه دانشگاه در آن‌ها پایین...شهریه معماری در خارج از کشور
شهریه معماری در خارج از کشور : دانشجویان هنر دوست زیادی هر ساله برای تحصیل در رشته ی معماری خارج از کشور، کشور خود را تر ک می کنند. عوامی مثل اعتبار جهانی دانشگاه های کشورهای دیگر، هزینه های تحصیلی پایین تر و نیز کیفیت آموزشی عالی، موجبات این مهاجرت را فراهم می کند.

شهریه معماری در خارج از کشور

در کنار این مسائل دانشجویان با مساله ی آگاهی از شهریه ی معماری در خارج از کشور رو به رو می شوند. به همین دلیل در این مطلب سعی می شود که شهریه ی معماری در خارج از کشور را در دانشگاه های برتر دنیا در این رشته مورد بحث قرار دهیم.

شهریه معماری در ایتالیا

تحصیل در رشته ی معماری در کشور ایتالیا که به عنوان مهد این رشته شناخته می شود، توجه دانشجویان بین المللی زیادی را به خود جلب کرده است و دانشگاه های بسیاری در این کشور اقدام به برگزاری دوره های متفاوت دانشگاهی در این زمینه کرده اند که دانشجو هر کدام از آن ها را انتخاب نماید با مساله ی شهریه ی رشته ی معماری در خارج از کشور در رابطه با دانشگاه های ایتالیا مواجه خواهد شد.
در این رابطه لازم است اشاره شود که شهریه ی دانشگاه های خصوصی در این کشور به مراتب بالاتر از دولتی هاست .
طول دوره ی کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه های این کشور به طور کلی 2 ساله می باشد که شهریه 3500 یورویی باید برای یک سال تحصیلی پرداخت شود.
دانشجویان می توانند از امکانات خوابگاه و تخفیفات دانشجویی ودرآمد از طریق انجام کار دانشجویی و همچنین بورسیه شدن استفاده کنند.
برآورد مبلغی به میزان 1000 تا 1500 یورو به نسبت زندگی در مناطق مختلف این کشور، به عنوان هزینه ی ماهانه زندگی در ایتالیا، قابل توجه می باشد.

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

021-88288200

شهریه تحصیل معماری در استرالیا

هزینه ی کلی شهریه دانشگاه برای دوره ی لیسانس طول مدت دوره 2.5 تا ۵ سال، فوق لیسانس طول مدت از ۱ تا ۳ سال و دکتری طول مدت از 2.5 تا ۵ سال بین 25000 تا 35000 دلار در سال برآورد شده است.
دانشکده ی معماری ملبورن استرالیا یکی از برترین های رشته ی معماری در دنیاست که دوره ی کارشناسی 3 ساله، ارشد 2 ساله و دکتری 3 تا 4 ساله را برای دانشجو ارائه می دهد. میزان شهریه ی این دانشکده، به همان میزان است که در بالا اشاره شد.
اضافه می کنیم که هر فرد برای تامین هزینه های زندگی در این کشور، باید مبلغی معادل 1500 دلار در ماه را در نظر بگیرد.

شهریه ادامه تحصیل در معماری در انگلستان

دانشکده ی ASSOCIATION انگلستان یکی از بهترین های دنیا در کشور انگلستان می باشد که دوره های مختلف رشته ی معماری را ارائه می دهد. در رابطه با شهریه ی معماری  در این دانشکده می توان گفت که شهریه سالانه برای دوره ی لیسانس 12 تا 14 هزار پوند در سال، و برای دوره های کارشناسی ارشد 12 تا 15 هزار پوند در سال می باشد. طول دوره ی کارشناسی 3 تا 4 سال و کارشناسی ارشد 1 تا 2 سال تعریف شده است.
لازم به ذکر است که شهریه و طول دوره ی ی این رشته در دانشگاه های دیگر این کشور، با اندک تغییرات جزیی در همین حد می باشد.
همچنین هزینه ی زندگی در انگلستان نیز برای هر نفر ماهانه در حدود 800 تا 1000 پوند است.
مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021

نظرات شما در مورد این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان کاریابی بین المللی 11 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی 00 882 882 - 021
مشاوره تلفنی رایگان مهاجرت تحصیلی کشورهای انگلیسی زبان 470 690 22 - 021